piątek, 21 sierpnia 2020

Kryzys 2020 jak kryzys 2019? Szokujące dane porównujące jak źle może to wyglądaćW swojej analizie Brian Duff porównuje obecny kryzys z tym, który rozpoczął się w 1929 roku, a podobieństwa są dość niepokojące. 

Największą różnicą między tymi dwoma epokami jest to, że jako społeczeństwa zachodnie jesteśmy obecnie konsumentów, a nie producentów.

W latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku ludzie posiadali umiejętności wymagane do robienia takich rzeczy, jak produkcja żywności, ochrona zbiorów i budowanie konstrukcji, by wymienić tylko kilka. W dzisiejszych czasach takie umiejętności są nieliczne i bardzo odległe od świata gotowości i zawłaszczenia.

Ten brak umiejętności przeniesie się na znacznie bardziej zależną populację w naszych obecnych czasach. Nasz rząd nie będzie w stanie dalej utrzymywać ludzi w sytuacji, gdy ten kryzys będzie miał miejsce. Widzieliśmy już powszechne niedobory, które zaczęły się, gdy pandemia zaczęła tu stawać się rzeczywistością, a te naprawdę nie rozwiązały się same. Zgodnie z przewidywaniami, produkty podstawowe z Chin pozostają ograniczone.


https://www.youtube.com/watch?v=kn9FQpI4kjY&feature=emb_titleBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf