poniedziałek, 15 maja 2017

Terroryzm i komunizm w Afryce Południowej

Niewygodna prawda dotycząca Afryki Południowej ujrzała światło dzienne w dokumencie "Tainted Heroes". Film powstał we współpracy z grupą reprezentującą prawa obywatelskie AfriForum. Tainted Heroes opowiada jak Afrykański Kongres Narodowy wdraża plan terroru wobec konkurentów politycznych. Film pokazuje kulisy działań partii komunistycznej, która zaciekle dąży do władzy nie przebierając w środkach, likwidując po kolei wszelkie zagrożenia. Istotnym jest także, wpływ partii na media ogólnoświatowe, które tortury, terror i morderstwa skutecznie ukrywały. Wiele z historii opisujących krwawe walki są ukryte do dziś przed opinią publiczną. Poniżej zamieszczony jest link do pełnego film obnażającego niewygodną prawdę.

źródło: taintedheroes.co.za
3 komentarze:

 1. Niewygodna dla kogo? Dla lewaków rządzących UE czy prawaków niechcących przyjmować uchodźców? A może ten blog to jakieś pudło rezonansowe?

  OdpowiedzUsuń
 2. Afrykański Kongres Narodowy, to partia która dokonała ludobójstwa na ogromną skalę w Afryce. Ich wyszukane metody terroru i morderstw, można porównać do tego co działo się w Wołyniu. Film pokazuje wpływ radzieckich komunistów na partię.
  I teraz Nelson Mandela był przewodniczącym tej partii, otrzymał za swoje działania i walkę z rasizmem nagrodę Nobla... więc proszę sobie odpowiedzieć na zadanie wyżej pytanie

  OdpowiedzUsuń
 3. A Libii te same obozy zajmowali terroryści z IRA, OWP i Czerwonych Brygad... więc na to pytanie odpowiedzieć nie potrafię.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf