czwartek, 20 października 2016

Hiszpański MON publikuje dokumenty o UFO?

Hiszpańskie Ministerstwo Obrony opublikowało 1900 stron raportów z całej Hiszpanii w tym dziwnych obserwacji między 1962 a 1995 rokiem.
W "obserwacje dziwnych zjawisk", znane również jako "UFO Files", zawarte są w 80 raportach cyfrowych, które zostały odtajnione i dopuszczonych przez Bibliotekę Głównej Sił Powietrznych.Odtajnienie akt rozpoczęło się w 1991 roku, ale do tej pory informacje można było otrzymywać za pozwoleniem w siedzibie Sił Powietrznych.
Każdy rekord składa się z kilku stron, które obejmują różne aspekty, takie jak lokalizacji obserwacji, datę, podsumowania faktów, ustalenia i proponowanej klasyfikacji lub odtajnienie dokumentacji, a także wywiady z świadkami i dokumenty graficzne, jeśli takie istnieją.


Hiszpańskie MON poinformował: "Niektóre obserwacje są w jednym miejscu, podczas gdy inne obejmują kilka miejsc na terenie Hiszpanii" 
W plikach opublikowanych w Internecie, pierwsze zdarzenie odnotowano w 1962 roku w San Javier, natomiast ostatnie potwierdzone datowane jest na rok 1995 roku w Morón.
Wśród raportów są cztery obserwacje, które miały miejsce w Galicji między 1966 i 1993. Pierwsza z nich miała miejsce w Ferrol dnia w 1966 roku, druga pomiędzy Becerreá i Lugo w 1969 roku, a dwie kolejne w Noia w 1989 i 1993 roku.


W Ferrol, w dniu 2 kwietnia 1966 r strażnik więzienny i dwóch marynarzy widziało "na niebie wielkogabarytowych obiekt z nieprzezroczystego światła, który zmieniał kształt mniej więcej co pięć minut.". Istnieje również świadectwo marynarza z Narón, który zauważył ten sam obiekt umieszczony nad stacją radiową, 30 minut po poprzednich obserwacjach.
W Galicji dziwne zjawisko zaobserwowano pomiędzy Becerreá i Lugo "kilometr od drogi 476 w kierunku Madryt-Ferrol" przez kierowcę o 8 wieczorem w dniu 2 kwietnia 1969 r. Twierdzi, że widział "okrągły obiekt o średnicy dwóch metrów mniej lub bardziej z końcówką w kształcie muszli, jak i drugi płaski, który" był w całości oświetlony przez fantastyczne światło ".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf