środa, 7 grudnia 2016

Czy wśród elity rządzącej są reptilianie?

Teoria o istnieniu Reptilian mówi o zmiennokształtnych humanoidalnych istotach, zimnokrwistych których głowy w swojej naturalnej postaci przypominają jaszczury. "Są wśród nas." Według niektórych ich jedynym celem istnienia jest zniewolenie ludzkości. 
Dale Russell, paleontolog opublikował eksperyment myślowy dotyczący istnienia hipotetycznej inteligentnej istoty, która miałaby wyewoluować z dinozaura troodona. Teoria zakładała, że dinozaury te miałyby przetrwać uderzenie meteorytu i zmiany klimatyczne, tak samo jak te z których wyewoluowały ptaki. Rozwinął tą teorię David Icke, według niego Reptilianie przybyli z alfa Draconis - konstelacji smoka, a zaawansowana technologia jaką się posługują i niebywała inteligencja pozwala im na podróżowanie międzygalaktyczne. Istnienie  stworzeń musiało być według Icka zarejestrowane już w czasach starożytnego Sumeru. Dowodem na to ma być mitologia sumeryjska, 
Nagowie z mitologii hinduskiej, smoki z mitologii chińskiej czy legendy Majów, wąż, który potrafi mówić pojawia się także w Księdze Rodzaju w Biblii. Wspólne cechy przypisywane w różnych kulturach i okresach mają być dowodem na istnienie tej cywilizacji. 

Zwolennicy teorii twierdzą, że wiele wpływowych osób jest tak naprawdę Reptilianami: sławni aktorzy, przywódcy i wszyscy ci odpowiedzialni za ataki terrorystyczne. Przytaczane przykłady mówią o Reptilianach odpowiedzialnych za holocaust, zamachach w Oklahoma City i atakach na World Trade Center.  Do grona Reptilianów zaliczane są takie osoby : królowa Elżbieta II, George W. Bush, Henry Kissinger, Bill i Hillary Clinton, Bob Hope, Angelina Jolie, Rihanna i wiele innych.1 komentarz:

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf