czwartek, 12 stycznia 2017

Chińska organizacja zagraża Iluminatom.

Dziennikarz Benjamin Fulford poinformował, że Iluminaci chcą zmniejszyć populacje chińczyków do 500 mln. W odpowiedzi na to zagrożenie tajne stowarzyszenie zrzeszające 6 milionów członków w tym 1,8 miliona gangsterów i 100 tys profesjonalnych zabójców wydało wyrok na przywódców iluminatów w przypadku prób wprowadzenia planu w życie. 


Benjamin Fulford, twierdzi że tajna chińska grupa spiskuje w celu zabicia przywódców Iluminatów ze względu na ich rasistowskie przekonania. Jak twierdzi, on sam był w kontakcie z członkiem chińskiej organizacji i został poinformowany o planach stworzenia broni biologicznej przez byłego prezydenta Busha. Broń według Green and Red Societies ma bezpośrednio zagrażać Chinom. W trakcie rozmów dziennikarz rzekomo otrzymał listę "śmierci" składającą się z 10 tys nazwisk członków tajnych organizacji, z których większość to iluminaci.


Green and Red Societie rozpoczęło swoją działalność jako podziemna grupa byłych żołnierzy Ming zorganizowana do walki z dynastii mandżurskiej Qing, która doszła do władzy w 1644 roku. Organizacja przetrwała wieki rozrastając się w szybkim tempie. Ich działania nie są opisane w historii bezpośrednio, mówi się jednak o szerokich wpływach np. w trakcie wprowadzenia pierwszej prezydentury w Chinach. 

Zagrożenie dla Iluminatów spowodowane jest podejrzeniami grupy o morderstwa jakich dokonywano na przestrzeni ostatnich 68 lat. Iluminaci według Benjamina Fulforda niejednokrotnie informowali, że populacja Chin stanowi zagrożeniem dla rasy białej. Jak podkreślał w 2008 roku dziennikarz, stanął w samym środku wydarzeń będąc negocjatorem dwóch tajemniczych organizacji. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf