wtorek, 14 lutego 2017

PizzaGate - satanistyczne rytuały, handel ludźmi, pedofilia.

Wraz z wyciekiem maili w USA, dokonano przerażającego odkrycia. Większość nielegalnych transakcji odbywała się pod pozorem pomocy charytatywnej.


Teoria pojawiła się pod koniec kampanii prezydenckiej w USA. Wszystko rozpoczęło się od przeszukania komputera amerykańskiego polityka Anthonego Weinera, w ramach dochodzenia w sprawie jego sex skandali. Policja w trakcie śledztwa odkryła istnienie siatki pedofilii, której członkami byli przedstawiciele Partii Demokratycznej. 

Internauci czytający maila Johna Podesty opublikowane przez WikiLeaks na początku listopada 2016 roku spekulowali, co do niektórych wiadomości. Ich zdaniem część z nich była kodowana i dotyczyły handlu ludźmi. Oskarżenia jakie zaczęły pojawiać się w internecie dotyczyły również rytuałów satanistycznych z udziałem ofiar. Oprócz wiadomości mailowych dostrzeżono podobieństwo logotypów niektórych organizacji uznając je za wzór i kod dla siatki. W późniejszym czasie połączono także najsłynniejsze zaginięcie dziewczynki o imieniu Madeleine McCann z tą organizacją.

Pierwsze wzmianki o zaangażowaniu w sieć pedofilów osób zajmujących wysokie stanowiska pojawiły się znacznie wcześniej. Podejrzenia te padały wobec Clinton Foundation, niedługo po tym jak fundacja pomogła w uwolnieniu skazanej za porwania 33 dzieci Laurze Silsby. Ta sama osoba, pod innym nazwiskiem obecnie pracuje dla Amber Alerts zajmująca się pomocą dla rodzin dzieci porwanych. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf