środa, 1 marca 2017

Do destabilizacji Macedonii przyczynili się amerykanie


W czerwcu 2015, the Voice of America informował , że "Macedonia stała się głównym krajem tranzytowym dla tysięcy uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki i migrantów"


W 2016 roku, oficjalny niemieckie media Deutsche Welle ogłosiły: "Macedonia była głównym punktem tranzytowym dla prawie 700 tysięcy imigrantów z Grecji zmierzających do Europy Zachodniej i Północnej przez tak zwany szlak bałkański. Od 2015 roku władze macedońskie kończą budowę nowego ogrodzenia z drutu kolczastego na granicy z Grecją.

judicialwatch.org informuje: "Rząd USA po cichu wydał miliony dolarów do destabilizacji demokratycznie wybranego, centroprawicowego rządu w Macedonii przez zmowę z lewicowym miliarderem filantropem George Soros. Ambasador USA w Macedonii, Jess L. Baily, pracował za kulisami z Fundacją Soros Open Society transferując duże sumy aby zdestabilizować kraj. Ingerencja ambasadora USA w sprawy wewnętrzne Macedonii jest naruszeniem Wiedeńskiej Konwencji o stosunkach dyplomatycznych."

Odnotowano szereg gwałtownych protestów w ostatnich miesiącach, które jak podejrzewają były koordynowane przez Fundację Sorosa Open Society za pośrednictwem organizacji pozarządowych finansowanych przez USA, podaje źródło. Niektórzy członkowie US Kongresu wyrazili zainteresowanie tą kwestią i domagają się odpowiedzi od ambasadora Baily, USAID i Departamentu Stanu. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf