poniedziałek, 25 września 2017

Największa i prawdopodobnie najbardziej przerażająca firma na świecieOd transportu po kontrole ruchu lotniczego, uzyskiwanie licencji w Kanadzie, prowadzenie wszystkich 7 centrów imigracyjnych w Australii, prywatnych więzień w Wielkiej Brytanii, właściciele baz wojskowych, prowadzenie arsenałów jądrowych i prowadzenie wszystkich szkół państwowych w Bradford. To bardzo krótki i niewyczerpujący opis działań firmy o nazwie Serco. 


Historia Serco rozpoczęła się w 1929 roku, gdzie jako brytyjska spółka, RCA Services Limited, wspierała przemysł kinowy.

W latach sześćdziesiątych firma zajęła się realizacją kontraktów wojskowych, aby utrzymać system wczesnego ostrzegania o pociskach balistycznych w Wielkiej Brytanii. Był to okres przełomowy dla firmy, pozwalający na poszerzanie i bardziej prężny rozwój.
Obecnie w segmencie Serco Group w 2015 r. Obroty na rynku z dnia 11 sierpnia 2015 r. Osiągnęły przychody w wysokości 3,5 miliardów dolarów, a zysk z działalności handlowej wyniósł 90 milionów funtów. Dane zostały przedstawione w JPMorgan w Londynie.

W 2013 roku Serco uznano za potencjalne ryzyko i stało się wyrazem niebezpieczeństwa outsourcingu. Rząd brytyjski opracował plany awaryjne w przypadku upadłości Serco. Kiedy obawy pojawiły się, Serco napotkał zakaz (wraz z G4S, innym wykonawcą outsourcingu) startowania do przetargu przez sześć miesięcy. Rupert Soames OBE - wnuk Sir Winston Churchill - objął stanowisko wiceprezesa Serco w 2014 roku, wprowadzając zmiany przyspieszył rozwój firmy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf