poniedziałek, 11 stycznia 2021

Statek obcych odkryto w 2017 roku, twierdzi profesor z Harvardu

Avi Loeb, profesor Uniwersytetu Harvarda, wydaje książkę zatytułowaną „Pozaziemskie: pierwszy znak inteligentnego życia poza Ziemią”, która wyjaśnia, dlaczego uważa, że obiekt, który zbliżył się do Ziemi w 2017 roku, może być pochodzenia obcego.
Hawajscy naukowcy w 2017 roku widzieli „obiekt szybujący w naszym wewnętrznym układzie słonecznym, poruszający się tak szybko, że mógł pochodzić tylko z innej gwiazdy” - czytamy w książce. W książce Loeb argumentuje, że obiekt był w rzeczywistości „kosmicznym śmieciem” z innej galaktyki. Obiekt otrzymał nazwę "1I / 2017 U1 'Oumuamua".

„Było tylko jedno możliwe wytłumaczenie: obiekt był kawałkiem zaawansowanej technologii stworzonej przez odległą obcą cywilizację” - pisze w swojej książce.

NASA opisała ten obiekt jako „pierwszy potwierdzony obiekt z innej gwiazdy, który odwiedził nasz Układ Słoneczny. Ten międzygwiezdny intruz wydaje się być skalistym obiektem w kształcie cygara o nieco czerwonawym odcieniu”.

Thomas Zurbuchen, zastępca administratora w Dyrekcji Misji Naukowych NASA, powiedział, kiedy to odkryto: „Przez dziesięciolecia wysuwaliśmy teorię, że takie międzygwiazdowe obiekty są tam, a teraz - po raz pierwszy - mamy bezpośrednie dowody na ich istnienie. To tworzenie historii Odkrycie otwiera nowe okno do badania powstawania układów słonecznych poza naszym własnym ”.

1 komentarz:

  1. jakos nie wierze, ze to ufo. ale obiekt jest naprawde mega ciekawy i prowokujacy do myslenia. jak w ogole mogl powstac taki twór?

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf