środa, 9 listopada 2016

Ćwiczenia w przypadku ataku Zombie UFO.

Dla wielu ufologów ćwiczenia prowadzone w przypadku zmasowanego ataku obcych nie są niczym szokującym. Według badaczy każdy naród powinien mieć przygotowany ewentualny plan działania w obliczu takiego zagrożenia. Czy jest to dowód na realne zagrożenie z kosmosu?Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego w skrócie FEMA prowadzi ćwiczenia w celu zniwelowania skutków zagrożeń lub ich całkowitej likwidacji. Jak się okazuje nie tylko tych, które nam przychodzą pierwsze na myśl- katastrofy naturalne. Według oficjalnej informacji zamieszczonej na stronie community.fema.gov 27 kwietnia tego roku miały miejsce ćwiczenia oparte wokół fikcyjnej katastrofy UFO "zombie". Według informacji plan realizowany był w mieście Moscow, hrabstwo Latah. Informacja wywołała nie lada krytykę ze strony społeczeństwa hrabstwa. Padały oskarżenia, marnowania pieniędzy na zarządzanie kryzysowe w przypadku niemożliwego zdaniem opinii publicznej zagrożenia. W całą sprawę włączył się kandydat na gubernatora stanu Nevada David Lorry Vanderbeek, który wystosował zapytanie do głównej jednostki FEMA, w swoim oświadczeniu podkreślił jednak że nie otrzymał żadnej informacji zwrotnej. Kandydat zajął oficjalne stanowisko w sprawie pisząc "Czy przywódcy naszego narodu wierzą w UFO i zombie naprawdę?(...) Jeżeli tak, to jaki jest na to dowód? Muszę mieć dowód, aby wydać pieniądze na te ćwiczenia. Jeżeli istnieje jakiekolwiek zagrożenia powinna zostać o tym poinformowana opinia publiczna".

Sprawa nabrała szybkiego tępa. Informacje jakie opublikowane na stronie FEMA zostały po oświadczeniu lokalnych autorytetów i władz usunięte. W internecie natomiast pozostały zrzuty z ekranu osób, które całą sprawę mocno nagłośniły. Czy istnieje zagrożenie, o którym rząd nie informuje?


Ćwiczenia związane z zagrożeniem kryzysowym w przypadku zombie były organizowane już kilkukrotnie. Między innymi w 2011-2012 roku. Większość obywateli uważa to za bezsensowne wydawanie pieniędzy. Eksperci jednak podkreślają ważny czynnik, przemawiający za kontynuacją takich manewrów. Pracownicy Centers for Disease Control and Prevention informują, że "Jeśli jesteśmy wyposażeni, aby poradzić sobie z apokalipsą zombie jesteśmy gotowi do przetrwania w przypadku zagrożeń tj. huragan, pandemia, trzęsienia ziemi, lub atak terrorystyczny. ". 
Prawdziwym celem jest zatem zaangażowanie w ćwiczenia i uświadomienie jak największej ilości osób o zagrożeniach jakie mogą wystąpić realnie. Oprawa całego zdarzenia ma na celu wzbudzenie większego zainteresowania uczestników.

1 komentarz:

  1. Pewnie niczego nie ukrywają... przecież można sobie wyobrazić patogeny infekujące ośrodki w mózgu odpowiedzialne za kontrolę zachowań agresywnych czy gruczoły produkujące adrenalinę itp.

    Bez wnikania w przyczyny epidemia czegoś takiego może rzeczywiście wywołać coś na kształt apokalipsy zombie.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf