środa, 2 sierpnia 2017

Teorie spiskowe na temat III Rzeszy Niemieckiej

W jaki sposób Hitler zorganizował tak potężną armię w tak krótkim czasie? Istnieje kilka teorii dotyczących okresu poprzedzającego wybuch II Wojny Światowej. Niektóre z nich opisują ingerencję Obcych.Istnieje teoria że w 1936 roku w lesie w Schwarzwaldzie niedaleko Frieberg w wylądował statek UFO. Świadkowie twierdzili, że obiekt został szybko przejęty przez oddziały SS. Obiekt został rzekomo zabrany do zamku w Wewelsburgu, głównej siedziby Trzeciej Rzeszy, gdzie ich najwybitniejsi naukowcy próbowali odtworzyć technologię i zastosować ją na froncie. 


Dzwon

W książce "Dzwon- Die Glocke " z 2000 roku autor Igor Witkowski pisał, że przetłumaczył dokumenty nazistowskiego oficera SS Jakoba Sporrenberga dotyczące najpopularniejszej broni nazistowskiej. Autor twierdził, że dokumenty zostały mu przekazane przez nieznane źródło w polskiej służbie wywiadowczej. Mógł je przetłumaczyć, ale nie wolno było robić kopii.

Dokumenty odnoszą się do Die Glocke - znanego również jako Nazi Bell - latające dyski o napędzie antygrawitacyjnym opracowane przez niemieckich specjalistów pod koniec II wojny światowej. Miały służyć do przenoszenia broni masowego rażenia.. Mieszczący się w wojskowym obiekcie zwanym Der Riese, który znajduje się w pobliżu czeskiej granicy w Polsce, w pobliżu kopalni Wenceslas, Die Glocke wynosił około 5 metrów. Dwa cylindry antyrotujące w strukturze napełniono substancją "Xerum 525" z Die Glocke stosującą technologię antygrawitacyjną. Niektórzy jak to opisywał Witkowski nawet twierdzili, że technologia antygrawitacyjna może umożliwić podróże w czasie.

Stowarzyszenie Vril
Towarzystwo Vril zostało uznane za tajne towarzystwo, którego członkami byli Adolf Hitler, czy najbogatsi obywatele Rzeszy. Nazwa Vril i  w pewnym sensie, ich filozofia pochodzi z 1871 książka science fiction The Coming Race Bulwer Lytton. Książka opowiada o bardzo zaawansowanej cywilizacji (aryjczyków), która mogłaby dotknąć Vrila - energii wszechświata - i wykorzystać ją na własne cele.

Towarzystwo Vril, które wierzyło, że są bezpośrednimi potomkami rasy aryjskiej, także wierzyło, że mogą opanować i dotknąć tego pola energii. Kobiety z Vril  pozwalały, aby ich włosy rosły tak długo, jak to tylko możliwe, w przekonaniu, że czyniąc to pozwala im dotknąć Vrila.

Mówi się, że Towarzystwo Vril pozytywnie zachęcało Hitlera i innych wpływowych ludzi w partiach nazistowskich do rozpoczęcia poszukiwań starożytnych reliktów i starożytnej technologii.

1 komentarz:

  1. "Ludzie ludziom..." to powiedzenie jest coraz bardziej bolesne, stąd wiara w różne ingerencje z zewnątrz. Wkrótce zgotujemy sobie piekło, a ludzie świadomi zagrożenia wierzą w UFO. Katastrofa.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf