wtorek, 19 grudnia 2017

10 niesamowitych filmów w których widać UFO nagranych przez kamery TV cz1.

Oczywiście, w internecie krąży cała masa filmików z UFO, mitycznymi stworzeniami. Dlaczego warto przejrzeć akurat poniższe? Oto dziesięć 
przypadków, w których telewizja na żywo emituje nieco więcej.


10. Kula dostrzeżona z dachu budynku TVA
Podczas nagrywania pogody dla TVA News na szczycie dachu budynku sieci w Montrealu w Kanadzie, wieczorem 2 października 2014 r., Colette Provencher była prawdopodobnie jedyną osobą zaangażowaną w transmisję na żywo, która nie widziała dziwnego zielonego kula przedziera się przez niebo za nią. [1]
Wielu komentatorów, twierdziło z przekonaniem, że jest to po prostu meteor lub spadająca gwiazda, w tym Sebastian Giguere, koordynator naukowy i edukacyjny w Mont-Megantic Observatory AstroLab. Inni internauci wskazywali jednak, że świecąca kula wydaje się zbyt duża jak na meteor. Również jego ruchy nie były całkowicie zgodne z naturalnie występującymi zjawiskami powietrznymi.

9. "Streak of White Light" na śniadaniu BBC
5 sierpnia 2009 r., Gdy Colin Briggs był gospodarzem porannych wiadomości, miliony osób przed telewizorem widziały dziwny obiekt, który przeleciał nad kamerą internetową BBC, która transmitowała podgląd na most Millennium Bridge w Newcastle. [2]
Po lewej stronie dużego ekranu za plecami Briggsa pojawiła się "smuga białego światła", przechodząc pod jednym z łuków mostu, a następnie przesuwając się w górę pod kątem 45 stopni. Wielu widzów wkrótce skopiowało klip na platformy mediów społecznościowych i mnóstwo teorii na temat tego, co wkrótce zostało ułożone - od modelu samolotu do oczywistych roszczeń istot pozaziemskich .
Kiedy prowadzący brytyjski ekspert od UFO Nick Pope został zapytany o opinię, przynajmniej częściowo zaoferował tym, którzy szukają "prawdy" trochę wiarygodności, kiedy stwierdził, że spowolniony materiał filmowy wykluczył, że obiekt jest ptakiem i że to było ". intrygujący film i prawdziwa tajemnica. "

8. UFO złapane na żywoW lutym 2009 r. Brazylijska stacja telewizyjna "Gazeta" ujrzała materiał z UFO, które kilkakrotnie zmieniało barwę w trakcie nagrania na żywo. [3]  Jasno oświetlona jednostka zmieniła kolor na biały, niebieski i czerwony, wykonując jednocześnie dość oszałamiające ruchy.

7. UFO pojawia się nad pomnikiem w Waszyngtonie 20 stycznia 2013 r., Gdy Fox News transmitował na żywo nagranie z Waszyngtonu, widzowie mogli zobaczyć jasno oświetlony obiekt, który wydawał się "znikąd" nad słynną witryną. [4] Była noc, przed drugą inauguracją prezydenta Obamy, co skłoniło niektórych do sugestii, że prawdopodobnie obserwowano śmigłowiec służb bezpieczeństwa.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf