środa, 27 grudnia 2017

Trzęsienia Ziemi wywołane przez wrogów państwa?Czy istnieje technologia, która pozwoli na wywołanie trzęsienia Ziemi w konkretnym regionie? Jak się okazuje istnieje spora grupa osób w Turcji, która "wie" kto stoi za wywołaniem klęski na terenie kraju.


Melih Gokcek, burmistrz stolicy Turcji, Ankary, który uważa, że ​​Stany Zjednoczone i kilka narodów europejskich posiada "maszyny do trzęsień ziemi", których używali do wywoływania wstrząsów w Turcji. Gokcek po raz pierwszy wspomniał o swojej teorii "sztucznego" trzęsienia Ziemi w 2014 r., Kiedy twierdził, że ruch religijny w Turcji, Gulen, był właścicielem i operatorem sprzętu do trzęsień ziemi. [8]

Kiedy trzęsienie ziemi dotknęło Canakkale w lutym 2017 roku, twierdził, że było to spowodowane obcym narodem próbującym zdestabilizować Turcję. Gokcek oświadczył, że na tureckich wodach jest podejrzany sejsmiczny statek i zażądał, aby wiedzieć, który kraj jest właścicielem statku i dlaczego jest w pobliżu. Jednocześnie wezwał do ściślejszego monitorowania statków i łodzi podwodnych na wodach Turcji. Kiedy trzęsienie ziemi o sile 6,7 w skali Richtera wstrząsnęło Bodrum 20 lipca 2017 r., Gokcek pisał na Twitterze, że wstrząs został wywołany przez obcy naród.

Teoria spiskowa zyskuje coraz szersze grono na terenie Turcji, pozostała część świata zwłaszcza oskarżone państwa ignorują całe wydarzenie.

2 komentarze:

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf