środa, 20 grudnia 2017

10 niesamowitych filmów w których widać UFO nagranych przez kamery TV cz.2

UFO  nagrane na żywo? Poniżej znajdziecie dalsze pozycje z listy najciekawszych nagrań w sieci, które były transmitowane na żywo w TV.6. Nagranie nadchodzącej burzy 


W kwietniu 2017 roku, Darren Stephens i Travis Meyer dyskutowali o zbliżającej się burzy, nagle na ekranie pojawiły się dwie tajemnicze "czarne plamy" zostały zaobserwowane na okrytym chmurami niebie Oklahomy. [5]
Jeden uważny widz zdołał nagrać kanał i udostępnić go online, gdzie szybko się rozprzestrzenił - podobnie jak teorie dotyczące tych dziwnych ciemnych obiektów. Być może, co ciekawe, istnieją jednak liczne obserwacje UFO przed i po wielkich burzach na całym świecie, a niektórzy badacze UFO sugerują nawet bezpośrednie połączenie między nimi.

5. Ufo nad miastem.

W Lincoln w Nebrasce, tuż po 6:00 w dniu 4 września 2013 r., Metrolog Sean McMullen obserwował widok z HD Towercam KLKN 8 podczas porannego segmentu, doznał szoku gdy odkrył co zarejestrowały kamery. [6] Wydawało się, że nad miastem unosi się dziwny trójkątny obiekt z migającymi światłami na jego powierzchni. McMullen powtórzył kilka razy podczas lotu, "Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś podobnego!"

Stacja skontaktowała się z MUFON z ich materiałem filmowym , a grupa stwierdziła, że ​​jest rzeczywiście "ciekawa". Być może bardziej interesujący jest fakt, że inne obserwacje, które MUFON badał od rana, miały miejsce zaledwie kilka godzin wcześniej w (relatywnie) pobliskim Lee's Summit, Missouri. Opis obiektu pasował do obiektu widzianego w filmie Towercam.

Obiekt pozostawał widoczny przez prawie 45 minut, a co najmniej jeden z widzów kanału zdołał nagrać swój własny niezależny materiał.

4. Ufo zarejestrowane w trakcie wywiadu.Podczas transmisji na żywo The Keizer Report w 2013 r. W rosyjskiej sieci RT, dziwne rozmycie obiektu pozytywnie wystrzeliło obok okien studyjnych. [7] Nagranie odbywało się w Londynie, dziwny obiekt można zobaczyć na zewnątrz nad Tamizą .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf