środa, 3 stycznia 2018

Anonimowe posty? Nie istnieją - Facebook współpracuje i udostępnia

W każdym roku Facebook otrzymuje dziesiątki tysięcy próśb o dane na całym świecie. Wnioski kierowane są z rządowych placówek i najczęściej kończą się rewizjami, wezwaniami do ograniczenia określonych rodzajów treści itp. Według nowego raportu ilość wniosków rośnie w zastraszającym tempie. 


Według QZ.com , w USA, liczba żądań wzrosła o 26%, w przeciągu sześciu miesięcy od 2016 do pierwszych sześciu miesięcy 2017, podczas gdy na całym świecie, całkowita liczba wzrosła o około 21%. Od 2013 r., Kiedy firma zaczęła udostępniać dane na temat wniosków rządowych, liczba w USA stale rośnie - w ciągu czterech lat wzrosła w przybliżeniu trzykrotnie.

Ta informacja może być szokująca dla wielu użytkowników, którzy pomimo wszystko chcą dbać o swoją prywatność. Joe Joseph, z Daily Sheeple , również nie oszukuje rzeczywistości Facebooka. "Tak zaprojektowany jest Facebook "- mówi Joseph.


"Trzeba pamiętać, że Zuckerberg miał" kapitał zalążkowy ", a pozostałe pieniądze pochodziły od firm frontowych CIA, które włożyły w to wiele zasobów i ... zasadniczo myślą o tym jak o zasiewie; Facebook przyniesie owoce.

Nie sądzę, że zdali sobie sprawę, jak duże to się stanie. Ale mogę wam powiedzieć, że otrzymują tak wiele informacji i informacji z mediów społecznościowych: nie sądzę, że odejdą, nawet gdybyśmy tego chcieli"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf