czwartek, 25 stycznia 2018

Czy żywność i woda skażone są fluorem aby kontrolować społeczeństwo?

W sieci co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na temat teorii dotyczącej celowego podtruwania obywateli przede wszystkim Stanów Zjednoczonych, ale także każdej osoby na świecie która kupuje produkty największych koncernów żywieniowych. Zdaniem niektórych, firmy takie jak Nestle, Crest, Kellogg's celowo dodają fluorek do produktów, który w niewielkich ilościach podawany regularnie negatywnie wpływa na zdrowie. 


Obecnie 372 miliony osób w 24 krajach korzysta codziennie z wody z dodatkiem fluorku. Debata nad zasadnością dodawania tej substancji trwa ciągle już od ponad pół wieku. Zwolennicy teorii nazywanej przez niektórych "spiskową" twierdzą, że dodawanie fluorku do wody ma na celu osłabienie zdrowia publicznego. Co więcej są lekarze, dentyści którzy twierdzą że fluoryzacja wody nie wpływa pozytywnie i nie zmniejsza próchnicy zębów. Do całej debaty należy dodać wątek działan z okresu II Wojny Światowej, który został poruszony przez użytkowników Reddit. Niektórzy przytaczają historię więźniów, którym podawano wodę z fluorem, aby utrzymać ich w stanie posłuszeństwa. Takie działania mieli prowadzić zarówno naziści jak i na terenie Rosji w gułagach. 

Ian Stephens, pisarz publikujący artykuły w australijskim czasopiśmie "Alternative News"
twierdzi, że został poinformowany przez chemika i badacza Charlesa E Perkinsa, który napisał książkę" The Truth About Water Fluoridation " , że naziści przewidzieli daleko idący plan kontroli masowej i zmniejszenia populacji za pomocą leków w wodzie które mogą powodować bezpłodność u kobiet.

"Powtarzające się dawki nieskończenie małych ilości fluorku z czasem zmniejszą siłę jednostki, by stawić opór dominacji, powoli zatruwając i odradzając pewien obszar mózgu, czyniąc go poddanym woli tych, którzy chcą nim rządzić" - napisał Perkins. "Mówię to z całą powagą i szczerością naukowca, który poświęcił prawie 20 lat badań nad chemią, biochemią, fizjologią i patologią fluoru - każdą osobę, która pije sztucznie fluorowaną wodę przez okres jeden rok lub więcej nigdy już nie będzie tą samą osobą psychicznie lub fizycznie. ".

Czy to jedynie teoria spiskowa?

Istnieją bardziej poważne naukowe obiekcje co do fluoru, liczne badania przeprowadzone przez Harvard i China Medical University w Szanghaju pokazały, że fluorek może być związany ze zmniejszonym IQ u dzieci, a nawet sugerować, że może być toksyczny dla rozwijającego się mózgu. Wykazano, że fluorek na wysokich poziomach niszczy męski układ rozrodczy królików. Fluor obniża funkcję tarczycy . Jedno badanie powiązało to z rakiem kości u chłopców . Rada Nuffield z 2007 r. W sprawie bioetyki W raporcie stwierdzono, że stosunek korzyści do ryzyka fluoryzacji wody jest niejasny z powodu braku dobrych dowodów, że istnieją alternatywy dla fluoryzacji wody i że rola zgody jest traktowana priorytetowo, gdy istnieją potencjalne szkody.1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf