czwartek, 20 czerwca 2019

Huldufolk - Hidden People - jakie tajemnice kryje Islandia?Huldufolk, czyli Hidden People, są obecni w islandzkim folklorze od wieków, na pewno na długo przed szaleństwem UFO ostatnich 70 lat.

Wielu badaczy UFO wysunęło pogląd, że legendy te mogły być oparte na starożytnych obserwacjach obcych w odległej przeszłości. Ponadto Islandia, aw szczególności lodowiec Snaefellsjokull, są uważane za ważne miejsca dla badaczy UFO.

Opisy Huldufolk wskazują, że są humanoidami, ale wyglądem przypominają elfy. Jak można się spodziewać, niektórzy entuzjaści UFO próbowali twierdzić, że Huldufolk to tak naprawdę szarzy kosmici, a góry, które nazywają domem, są w rzeczywistości rodzajem kosmicznej bazy. 

Niezależnie od ich prawdziwej tożsamości, kosmicznej lub innej, ich obecność jest bardziej niż szanowana przez obywateli, którzy często pozostawiają pożywienie i inne dary wokół podstawy gór, gdzie według legendy zamieszkują. Niektóre projekty budowlane zostały nawet zmienione, aby uniknąć wkroczenia na ziemię Huldufolka. 

źródło: extremeiceland.is

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf