wtorek, 11 czerwca 2019

Ufo - rozbite statki o których nie słyszałeś - Las Vehas

Prawie każdy, prawdopodobnie słyszał o rzekomych wypadkach UFO, takich jak incydent w Roswell. A może nawet słyszałeś o tym w Kecksburgu w Pensylwanii czy o domniemanej katastrofie w Czarnym Lesie w Niemczech w 1936 r. Oprócz tych najpopularniejszych w sieci znajdziesz informację o wielu świadkach zdarzeń, które ich zdaniem na pewno miały miejsce.

Co więcej, raporty o rozbitych latających spodkach pochodzą z całej planety i pojawiły się w szerszym zakresie historii, niż można by się domyślić.


UFO w Las Vegas


 UFO w Las Vegas zostało zauważone wieczorem 18 kwietnia 1962 r. Obiekt był faktycznie śledzony przez amerykański wojskowy radar na całej drodze przez Stany Zjednoczone.  Anomalia powietrzna przedostanie się do przestrzeni powietrznej Nowego Jorku, zanim przeleciało przez Kansas, Kolorado, Arizonę i Nevadę, gdzie ostatecznie uderzyło w ziemię.

Myśliwce zostały wyleciały z bazy sił powietrznych Luke na obrzeżach Phoenix w Arizonie. Według doniesień, statek początkowo „zszedł” w mieście Eureka w Utah (powodując tymczasowe zaciemnienie), a następnie szybko wzniósł się w powietrze. Gdy zbliżał się do Las Vegas, zniknął z ekranów radaru. Według doniesień o gwizdkach i ostatecznie odtajnionych dokumentów, wielu badaczy UFO miało powody przypuszczać, że statek spadł na teren bazy sił powietrznych Nellis, która, nawiasem mówiąc, znajduje się w pobliżu Las Vegas .

Pewne jest to, że w czasie domniemanej katastrofy wiele raportów zalewało centralę policji i władz lotniczych, mówiąc o dziwnej, czerwonej poświacie na niebie. Wielu donosi także o nagłym hałasie, który brzmiał bardzo „jak wybuch”.

Oficjalnym wyjaśnieniem oferowanym przez wojsko było to, że obserwacje były niczym więcej niż meteorami. W znacznym stopniu powstrzymaliby również śledzenie statku w całym kraju, zamiast tego traktując je jako indywidualne „obserwacje państwowe”. Zniszczyłoby to połączenia i pozwoliłoby wyjaśnić objaśnienie meteorów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf