piątek, 30 marca 2018

Broń chemiczna użyta przez Izrael


Po raz pierwszy telewizja Al-Mayadeen z siedzibą w Libanie opublikowała nowy dramatyczny materiał pokazujący siły Izraela używające uzbrojonego bezzałogowego statku powietrznego (UAV) przeciwko wiecu Hamasu w Strefie Gazy , jak podaje " Times of Israel" .Krótki film opublikowany przez Al-Mayadeen pokazuje uzbrojony bezzałogowy statek powietrzny (UAV), którego celem jest demonstracja w południowej Strefie Gazy, kontrolowana przez palestyńską bojową grupę Hamas.

UAV został dostrzeżony na dużej wysokości latając nad ponad setką demonstrantów. Na filmie widać jak zrzucana jest broń chemiczna. Times of Israel twierdzi, że UAV uwolnił gaz łzawiący, formalnie znany jako środek łzawiący, który powoduje ciężki ból oczu i oddechowy, zapalenie skóry, krwawienie, a nawet ślepotę.

Intensywny materiał filmowy może dostarczyć nam wczesnej wiedzy, że rządy chętnie wykorzystują zaawansowaną technologię wojskową przeciwko ludności cywilnej w środowisku, w którym nie ma walki.

Zastępca komisarza izraelskiej policji granicznej Jaakow Shabtai, urzędnik rządowy odpowiedzialny za rozmieszczenie uzbrojonego, bezzałogowego statku powietrznego (UAV), powiedział w wiadomościach Hadashot, że dron z gazem łzawiącym zapewnia siły bezpieczeństwa o rozszerzonym zasięgu, by rzucić broń chemiczną na protestujących.

"Poza faktem, że ten sprzęt neutralizuje wszelkie zagrożenie dla żołnierzy, umożliwia dotarcie do miejsc, do których nie mogliśmy się dostać" - powiedział Shabtai w wiadomościach telewizyjnych Hadashot.

Uzbrojony w powietrze bezzałogowy statek powietrzny (UAV) "może przenosić do sześciu kanistrów naraz i upuszczać je pojedynczo, jako klastry lub wszystkie jednocześnie", powiedział Times of Israel.

.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf