piątek, 15 czerwca 2018

Latające Taxi - czyli nowości od UberNa pewno każdemu zdarzyło się czekać na taksówkę. Korki, wypadki cokolwiek powodowało ogromną frustrację wśród pasażerów. Kierując się "dobrem pasażerów" Uber rozpoczął projekt latającej taksówki.

Jedna z największych i najbardziej znienawidzona przez lokalnych taksówkarzy firm rozpoczęła pracę nad intrygującym projektem. Kilka ostatnich miesięcy były dla Uber bardzo ciężkie, bojkot działalności miał miejsce w wielu krajach na całym świecie. Czy istnieje lepszy sposób na odwrócenie uwagi niż przez odsłonięcie czegoś naprawdę szalonego? Uber ujawnił, że ​​nawiązał współpracę z NASA i armią amerykańską, aby uruchomić usługę taksówek latających.

Zgadza się. Wkrótce możesz dostać się do pracy za pomocą zwykłego helikoptera .

Uber zamierza pilotować ten program w Dallas i Los Angeles do 2020 roku, a pełne uruchomienie usługi nastąpi w 2023 roku. Przypuszczalnie główne miasta na całym świecie wkrótce zostaną wyposażone w heliporty.

Istnieje podejrzenie, że może to być backdoorowy sposób na odejście Ubera od gry taksówkowej i ku ultra-dochodowemu światu kontraktów obronnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf