piątek, 1 listopada 2013

Przypominamy: Trzecia wojna światowa

W lutym minie 3 lata odkąd prowadzę blog "Kod Władzy". Przeglądając stare wpisy doszedłem do wniosku, że warto by przypomnieć jeden ze starych wpisów, z którym jednak warto się zapoznać bo wydarzenia w nim opisane wciąż są jak najbardziej aktualne. Zapraszam do lektury.


Według planu wybuchnąć miały trzy wielkie wojny. Celem pierwszej było obalenie rządu rosyjskich carów i ustanowienie dyktatury iluminatów, którzy kontrolowaliby będących u władzy bolszewików. To z kolei miało zapewnić iluminatom solidną bazę – z wielką liczbą ludności i ogromnymi zasobami materialnymi niezbędnymi do napędzania nowej machiny iluminizmu. Druga wojna światowa miała pozwolić nowej Rosji Sowieckiej na zdobycie Europy – lub, co udało się zrealizować w praktyce, przynajmniej jej połowy.

Trzecia wojna światowa miała wybuchnąć na Bliskim Wschodzie pomiędzy muzułmanami a Żydami, a w jej wyniku dojść miało do biblijnego Armageddonu. Przed zakończeniem tego ostatniego konfliktu zmęczone narody miałyby być gotowe do zaakceptowania jakiegokolwiek planu, który zapewniłby możliwie najdłuższy okres pokoju. Oczywiście plan ten w praktyce zjednoczyłby cały świat pod zgubnymi hasłami nowego porządku.Fakt, że iluminaci już jakiś czas temu zniknęli z życia publicznego, nie oznacza, że uruchomiony przez nich mechanizm władzy i pieniądza nie funkcjonuje nadal. Opracowane przez nich metody podporządkowania świata jednemu ośrodkowi władzy pozostały.

Niegdyś działalność ta była prowadzona pod hasłami wolności, równości i braterstwa, zaś obecnie podejmuje się kwestie poszanowania praw człowieka, humanizmu, konieczności zapewnienia pokoju, demokracji i tolerancji. Spadkobiercy idei iluminatów, pozostając w ukryciu, działają za pośrednictwem rozmaitych tajnych stowarzyszeń i ruchów, jak na przykład okultystyczny Skull&Bones, Niezależny Zakon Rycerzy Maltańskich, Zakon Syjonu, Wielka Loża Wschodu, Królewski Zakon Podwiązki, Różokrzyżowcy, Templariusze, Wolnomularze, Pilgrim Society, ruch New Age czy inne.

Istnieje uzasadnione podejrzenie, że władzę nadrzędną ponad tymi agendami sprawuje tak zwany Komitet 300, będący czymś w rodzaju władzy zwierzchniej oświeconych. Nie jest również wykluczone, że jeszcze wyżej w hierarchii znajdują się kolejne ośrodki, ograniczone do wąskiego kręgu najbardziej wpływowych osób będących faktycznymi architektami nowego porządku świata.


10 komentarzy:

 1. juz niedługo arabowie czekaja na swojego "wybawiciela "

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak dokładnie Nostradamus pisał że 3 wojnę światową wywołają Chiny i Kalifat Wielkiego Talibanu imperium muzułmańskie które jeszcze nie powstało... ma powstać na miejscu obecnego Pakistanu i Afganistanu . Zacznie się od tego że jednooki ; Mahdi zdobędzie władzę w Islamabadzie i broń atomową którą zaatakuje amerykańskie wojska w Afganistanie które zostaną po 2014 roku po wycofaniu Nato...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A MOZE NOSTRADAMUS TO DLA ELIT RZADZCYCH LEKTURA DO WYKONANIA PRAWDA

   Usuń
 3. Co ciekawe Polska ma być sojusznikiem Mahdiego w pierwszej części wojny która ma trwać 27 lat...Dekada superterroryzmu poprzedzająca wybuch wojny zacznie się atomowym atakiem Talibanu na wojska USA w Afganistanie. Nostradamus przewidział dekadę teroryzmu która zaczeła się atakiem na Nowy Jork

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są grupy, które więcej sensu widzą w sojuszu z islamem niż z USA, więc kto wie..

   Usuń
 4. I 10 lat potem w 2011 roku akurat zabili Bin Ladena ;

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest tak przerażające, że wolałabym nie dożyć tych czasów. Zwykłe szare masy nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się niestety składa, że tych czasów właśnie dożyliśmy.

   Usuń
 6. To jest problem bo jestem miedzy innymi po studiach historycznych Pracuje nie w swoim zawodzie Miałem szannse ze moze w przyszłosci bede pracował ale teraz mam watpliwosci skoro Polska ma byc pod kontrola Mahdiego to czy wogóle generał dyktator pozwoli na to zeby była historia w szkołach. Nawet jak bedzie to beda musieli nauczyciele w obawie przed swoim zyciem uczyc nieprawdy/ Nie wyobrazam sobie naprzykład normalnej lekcji o Sobieskim i bitwie pod Wiedniem

  OdpowiedzUsuń
 7. Ludzie ogladaja swiat tylko oczami ogladajac skup się roniez na słuchu wtedy wszystko zobaczysz

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf