piątek, 24 stycznia 2014

Iluminaci w przemyśle muzycznym

Nazwa Iluminati pojawia się bez przerwy w kontekście światowych elit dążących do przejęcia władzy nad światem. Ich symbolika jest coraz bardziej znana, a my sami wiemy o nich nieco więcej niz przed laty. Mimo wszystko jednak ludzie ci stanowia zagadkę, której rozwikłanie nastręcza wiele kłopotów. Z pewnością jakąś podpowiedzią są dla nas ukryte symbole związane z iluminatami, dziś polecam interesujący materiał na temat ich obecności w przemyśle muzycznym. Będę wdzięczny za wszelkie opinie na temat tego filmu.
 
 
19 komentarzy:

 1. Oglądałem ten film już dosyć dawno temu. Naprawdę jest świetny i trudno się nie zgodzić z autorami filmu, że coś jest na rzeczy. Polecam wszystkim którzy tego nie widzieli. Można się dowiedzieć kilku ciekawostek m.in. o Rihannie, Eminemie, Jay-Z czy Katy Perry.

  matimozg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. blog czasy swojej świetności ma już za sobą... byłem wiernym czytelnikiem, ale niestety autor najwyraźniej się wypalił (nie ma już tyle czasu i zapału co kiedyś?) - klepie ciągle tą samą tematykę... Miałą być kolejna książka i rewolucyjne zmiany na blogu, ale jak widzę, temat przeszedł do lamusa. Szkoda, bo było to fajne miejsce w sieci...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, iż problem tkwi bardziej w "rozległości" internetu niż słabości Autora. Przy tej ilości portali trudno jest znaleźć "dziewiczy" temat "nie ruszony" jeszcze przez kogoś. Część portali korzysta z artykułów już gdzieś napisanych, przedrukowując je i opiera się głównie na komentarzach, lub analizuje od różnych stron to samo natomiast własne artykuły rzadko. Ale ponieważ tych przedrukowanych artykułów jest dużo to i wygląda, że portal jest ok. Proszę spojrzeć jak np. wałkowane są rozbłyski słoneczne czy anomalie klimatyczne. W sprawach rozwoju techniki nowości pojawiają się od czasu do czasu, a tematyka spiskowa jest problematyczna poprzez często opieranie się na domysłach i szczątkowych czasem źródłach. Niektóre z portali publikują też tylko od czasu do czasu. Wymyślić codziennie coś nowego jest trudno więc siłą rzeczy są powroty do starego, może jakieś dopowiedzenia albo ktoś z komentatorów coś doda. Za PRL-u było łatwiej bo "drugi obieg" to nie było coś łatwo dostępnego i zawsze w związku z tym wiało nowością. Prawie zawsze. Jedyną stacją opozycyjną była "Wolna Europa" ale i tam bywały powtórki. Ja widzę jeszcze gdzie indziej problem: w mentalności goniącej za nowością, za szybkim przeżyciem. Więcej i więcej. A życie tak nie funkcjonuje. Prawdziwe "graniczne wydarzenia" zdarzają się od czasu do czasu, a codziennie jest monotonia, sprzątanie tego samego pokoju... Te same czynności. I nie jest to złe, pozwala niejako "przetrawić" temat. Taka medytacja. Np. w ustabilizowanych, szczególnie małych społecznościach to samo wydarzenie potrafiono wałkować przez dłuższy okres czasu. Taka medytacja można powiedzieć. Ja osobiście lubię wrócić do solidnie przedstawionych tematów, które zajmują się analizą zjawiska i np. choć oglądałem już kiedyś ten film z przyjemnością do niego wróciłem, bowiem rzeczy w nim przedstawione nie zdezaktualizowały się jak myślę.
   Byłoby interesujące gdyby np. zechciał Pan zanalizować przy okazji kościół szatana i zasygnalizować, zaproponować Autorowi portalu przy okazji jakiś inny rodzaj wpływu tej organizacji na nasze życie.
   "Rewolucyjnych zmian" nie skomentuję bo nie mam na ten temat nic do powiedzenia.
   A książki no cóż trzeba mieć temat, talent i materiał. Można np. jak Lee Child eksploatować tego samego bohatera w różnych konfiguracjach czy jak Robert Ludlum "siedzieć" w tematyce spiskowej ale trzeba utrafić w gusta lub pogłębiać temat. Co do Ludluma to ciekawe dla mnie jest czy jego śmierć nie była z cyklu "zbiorowego samobójcy". W swoich książkach tak naświetlał tę tematykę spiskową, jakby wiedział co się dzieje na prawdę i napisał być może za dużo. Jego opisy fikcyjnych organizacji przestępczych wg. mnie są bardzo bliskie rzeczywistości. Podobno najlepsze scenariusze pisze samo życie. Można i różne tematy ale zazwyczaj jest tak iż "piszemy jedną książkę" w różnych odsłonach a nie jest to łatwe. Ja np. pisałem kiedyś sporo wierszy - mniejsza o nazwę - powiedzmy utworków i osoby, które je czytały uważały, że nie najgorsze. Ale stwierdziłem w pewnym momencie, że zacząłem się powtarzać więc w zasadzie przestałem, robiąc to tylko od czasu do czasu. Poza tym dzisiaj jest tak wielu różnych autorów a ja z tego typu działalności nie muszę się utrzymywać. Zresztą jakbym tak zaczął pisać wedle wzorców poprawności politycznej to może i bym zrobił karierę... Jak to śpiewał kiedyś aktor: "Ja się wcale nie chwalę ja po prostu mam talent...". :))))))))))) Ale tam. Więc tylko od czasu do czasu jako urozmaicenie w formie komentarza bez pretensji do "pamięci potomnych" z cyklu "x wielkim pojetą był", wychodzę bowiem z założenia, że jeśli to jest dobre to przetrwa bez mojej pomocy a jeśli grafomania to lepiej by zniknęło w mrokach zapomnienia. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

   xxx

   Usuń
  2. Autor jest ostatnio mocno zapracowany, ale proszę jeszcze mnie nie spisywać na straty, nad pewnymi rzeczami wciąż pracuję, choć z powodu natłoku zajęć jestem zmuszony zrealizować je znacznie później niż planowałem :)

   Usuń
 3. Tak to prawda 13 rodzin iluminatów rządzi światem ich korzenie sięgają Babilonu Egiptu Sumeru ... są potomkami Annuanakich Gadzich bogów których doskonale opisali Sumerowie ... podczas Inwazji na Irak żołnierze USA zabrali z bagdadzkiego muzeum cenne artefakty ... Jestem pewny że zrobili to na polecenie Jaszczura Buscha ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Europą i światem rządzą tak na prawdę Imperium Brytyjskie i Cesarstwo Rzymskie bo papież to cesarz ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf