środa, 21 marca 2012

Globalny nakaz aresztowania - czy to koniec Iluminati?

źródło: DeesIlustration.com
Iluminaci, sataniści, masoneria, kabaliści - o grupach dążących do władzy nad światem mówi się w różny sposób, ale praktycznie wszyscy mają na myśli tych samych ludzi. Wraz z kolejnymi przełomami związanymi z odkrywaniem ich tajnego spisku w sieci coraz głośniej mówi się o globalnym nakazie aresztowania. Zarzut? Finansowy terroryzm.

Kto miałby stanąć przed sądem za popełnienie tego przestępstwa? W opublikowanym na portalu YouTube manifeście możemy poznać ich liczbę - to ok. 10 000 bankierów i finansistów, którzy od 300 lat rządzą praktycznie całą ludzkością. W filmie możemy zobaczyć między innymi znanego czytelnikom bloga "Kod Władzy" Benjamina Fulforda i niejednokrotnie cytowanego tutaj Maxa Keisera. Obaj mówią jedno - czasy rządzących światem finansistów mają się ku końcowi. 
Czy zapowiadane masowe aresztowania liczącej 10 tysięcy ludzi będących członkami światowej elity faktycznie rozwiąże problemy? Nie zapominajmy przy tym, że ci, których chcą aresztować autorzy filmu również są świetnie przygotowani i zapewne przygotowali już plan B.

5 komentarzy:

 1. Szczerze wątpię żeby to się skończyło. Chociaż...
  Illuminati mają niezwykłe doświadczenie w manipulacjach ludzkością.
  Moim skromnym zdaniem, widząc, że wydarzenia przybierają niepomyślny i niezbyt dobrze rokujący dla nich obrót - postanowili głośno krzyknąć "łapać złodzieja".

  Oddolny rozwój wydarzeń jest jednak niezwykle dynamiczny i przybiera na sile.
  Żyjemy w niezwykle ciekawych czasach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieje się bardzo dużo a o aresztowaniach mówiono już w zeszłym roku, chociaż wtedy to się wydawało niemożliwe. Możliwe z resztą że w pewnym momencie ktoś stwierdzi, że lepiej rzucić mniej ważnych członków masom "na żer".

   Usuń
  2. Własnie do trybunału Stanu wpłynął wniosek PIS w sprawie spotkania jacka Rostkowskiego z grupa bilderberg.

   Usuń
 2. Myślę, że świat zmierza nieubłaganie w kierunku krawędzi na wielką przepaścią. Wiecznie potarzające się wielkie cykle pokazują, iż w historii naszego świata nie raz już tak było i duże kryzysy wywoływano w celu wprowadzenia epokowych zmian mających i tak zawsze na celu podporządkowanie "mas" ludzkich jedemu nadrzędnemu celowi - mamonie i władzy wybranej bardzo wąskliej grupy elit.

  Dziś jak i jutro zapewne nie będzie inaczej, a aresztowania czy rzucanie na żer masom co mniej znaczących "architektów" tego "ładu" jaki dziś nami rządzi niczego i tak nie zmieni. Musi po raz kolejny w historii ludzkości dojść do tragedii jaką jest wielka, światowa i zapewne krwawa wojna.

  Potem nastąpi cykl odnowienia i robudzą się ponownie nadziej ludzi na życie w wiecznym pokoju - do następnego razu niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Stąd to wielkie pytanie - czy Majowie w kalendarzu uwzględnili koniec świata czy po prostu koniec cyklu.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf