środa, 4 grudnia 2013

Piramidy na Antarktydzie - kolejna mistyfikacja czy może sensacyjne odkrycie?

Grupa naukowców z Ameryki i Europy dokonała niezwykłego odkrycia na skutej lodowcem powierzchni Antarktydy. Okazuje się, że znajdujące się tam szczyty mogą być dziełem człowieka. 

s8int.com
W sumie na południowym kontynencie znajdować się mają trzy piramidy - jednak leżeć ma bardzo blisko brzegu, podczas gdy pozostałe dwie położone są około szesnastu kilometrów wgłąb lądu. O nich samych nie wiadomo zbyt wiele, do tej pory żadna ekspedycja nie zbadała dokładnie czy te niezwykłe miejsca mają charakter naturalny czy faktycznie są one dziełem rąk ludzkich. Jeśli to drugie jest prawdą to możemy mieć do czynienia z prawdziwą archeologiczną sensacją wskazującą przede wszystkim na fakt, że na Antarktydzie panował cieplejszy klimat względnie niedawno, na tyle by zdążył się na niej osiedlić człowiek i zbudować zaawansowaną cywilizację zdolną postawić tak monumentalne budowle.

Według strony internetowej owych badaczy już wkrótce te fakty mają zostać zweryfikowane a światło dzienne ujrzeć sensacja, która wstrząśnie współczesnym poglądem na historię ludzkości. Problem w tym, że tak nie będzie. Nie ma się co spodziewać jakiejkolwiek wyprawy a tym bardziej naukowego przewrotu. Jak zauważył bowiem autor jednej ze stron zajmujących się ujawnianiem podobnych mistyfikacji zdjęcia gór-piramid chociaż miały być zrobione ok. 2009-2012 roku to jednak pochodzą ze znacznie wcześniejszego okresu. Co więcej na stronach zawierających te zdjęcia bardzo często instalowało się złośliwe oprogramowanie, które atakowało komputery ciekawskich użytkowników. Pamiętajmy więc by dobrze sprawdzać jakie strony odwiedzamy podczas poszukiwań tajemnic tego świata.inserbia.info/hoaxman/voiceofrussia


10 komentarzy:

 1. Antarktyda jest tajemnica. Były ... domysły, że na Antarktydzie rząd światowy gromadzi zapasy żywności, leków i t.d. Obserwatorzy widzieli transportowe samoloty odlatujące z Przylądku Horn. Obserwacja trwała kilka dni, ponieważ wiatry zatrzymywały możliwość startu samolotom, które oczekiwały na sprzyjającą pogodę.
  I chociaż bardzo ciekawa jestem czy ta informacja jest prawdziwa, czy nie - nie spotkałam (szukałam) informacji na ten temat.
  A może :-) będzie też na piramidach Oko Horusa? i nie o Egipt chodzi???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczymy, trzeba będzie zbadać temat :)

   Usuń
 2. Dear Victor,

  I'm writing from the US. When we'll be able to read some new articles in english?:/

  The last one was published in august: http://orwellsky-en.blogspot.com/2013/08/urgent-mysterious-radio-waves-recived.html

  Best whishes xxx

  Thomas M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dear Thomas,

   I think after New Year I will find much more time to translate my articles into English, so please be patient and check for updates!

   Regards,
   Victor

   Usuń
 3. Na Antarkydzie ukryli się naziści w Nowej Szwabi ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Historia świata jest zupełnie inna niż ta a o której uczyli nas w szkołach np że Synowie Boży to błąd w tłumaczeniu i chodziło o Bogów którzy wymieszali się z rasą ludzką i teraz rządzą ich potomkowie gadzie Hybrydy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Annnunaki to Gady które przybyły na Ziemię i zrobiły z ludzi niewolników przy wydobyciu kruszców....

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś nierówne ściany ma ta "piramida". Nawet w Alpach jest lepsza, nie wspominając o Himalajach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niektóre Legendy podają, że bogowie skorygowali kiedyś ruch planety. Jeśli zatem przyjąć, że sieć piramid na ziemi to odważniki kuli ziemskiej byłby to dowód świadzący o tym, że ziemska doba w obecnej długości została sztucznie utworzona. Co by się stało z ziemksą dobą gdyby rozebrać piramidy? Czy ziemia straciła by swa stabilność ?

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf