poniedziałek, 22 lutego 2016

Austria nie wpuszcza imigrantów?


Fala krytyki spadła na Austrię ze strony Rady Unii Europejskiej. W piątek tamtejszy rząd ogłosił wbrew nakazom z Brukseli, zmniejszenie ilości przyjmowanych wniosków o azyl.Ministerstwo obrony Austrii potwierdziło informację o wysłaniu dodatkowych jednostek wojskowych na granicę, jak również rozesłanie dodatkowej żandarmerii na teren całego kraju. Działania te wynikają z coraz większej liczby przestępstw z udziałem imigrantów jakie mają miejsce w tym państwie.

Co więcej informacje jakie podał austriacki rząd, stały się w oczach Rady Europejskiej bardzo kontrowersyjne. Obecnie dziennie o azyl w Austrii może starać się maksymalnie 80 osób, ilość wniosków przyjmowanych może być maksymalnie w liczbie 3200 osób - ta liczba jednak dotyczy ludzi, którzy mają przemieszczać się dalej do innych krajów.

źródło: rt.com

4 komentarze:

 1. A ja sądzę, że pełne uszczelnienie granicy może być niebezpieczne... Na taką granicę będą napierały spore masy ludzi jak na Węgrzech. Wystarczy ich skupić w jednym miejscu i dorzucić pomoc "braci" z Bałkanów i mamy krwawe rozruchy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, takie skanalizowanie mas imigrantów może doprowadzić do poważnych rozruchów.

   Usuń
  2. Gdy zobaczyłem te tłumy na Węgrzech to wyobraziłem sobie, że jestem przysłowiowym Bin Ladenem i z miejsca sobie uświadomiłem, że żadnych poważnych agentów tak bym nie wysyłał, bo to ani szybkie, ani pewne... ale takie warunki mogą wykorzystać prowokatorzy.
   A ponadto te płoty i mury bałkańscy bracia mogą potraktować jak bracia palestyńscy traktują izraelski.

   Usuń
  3. PS. Wtedy pokazała się mapa z trasą przez Ukrainę... Która w moim oglądzie tego co się dzieje na wojnie hybrydowej sądzę, że jest ona idealnym celem dla zamachów terrorystycznych.

   Usuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf