piątek, 12 sierpnia 2016

Trupy w szafie Hillary Clinton.

Niekończące się skandale w Stanach Zjednoczonych nasuwają pytanie, czy w najbliższym czasie Hillary Clinton nie zostanie zrzucona ze stołka reprezentanta partii na stanowisko prezydenta? 


Przypomnijmy, że oprócz niedawnego wycieku danych o jakim można przeczytać w poście 
Korupcja, pranie brudnych pieniędzy i wielki upadek USA,  lub też w informacji dotyczącej osób powiązanych z Hillary : Lista śmierci Hillary Clinton, czy ostatni skandal nagłośniony przez WikiLeaks Niebezpieczna współpraca z WikiLeaks  dochadza kolejne informacje źle wpływające na reputacje kandydatki.  W internecie można przeczytać plotki związane z zarzutami o pedofilie jakiej miała się dopuścić była sekretarz stanu. 
Do całej historii rodem z filmu sensacyjnego lub dramatu dochodzą kolejne osoby. Tym razem do listy śmierci można dodać mężczyznę, który zdradził tajemnicę lekarską. Niedawno świat obiegła informacja, że kandydatka na stołek prezydencki ma demencję, potwierdzoną przez lekarzy. Osoba, która opublikowała dokumentację medyczną (łamiąc oczywiście przy tym prawo) została znaleziona martwa. Policja nie miała żadnych wątpliwości że doszło do morderstwa. 

Film nawiązuje do historii informatora WikiLeaks. Warto jest zwrócić uwagę, że w pewnym momencie na pytanie dziennikarza czy Seth Rich był informatorem WikiLeaks Julian Assange kiwa delikatnie głową twierdząco jednocześnie udzielając werbalnie bardzo wymijającej odpowiedzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf