wtorek, 29 maja 2018

W którym roku zmarł Hitler?

W 1945 roku. To najczęstsza odpowiedź na to pytanie. Teorie spiskowe, mówią jednak że jeden z najbardziej znienawidzonych na świecie ludzi dożył sędziwego wieku mieszkając w Ameryce Południowej. Obecnie badacze twierdzą, że znaleźli dowód, który powinien rozwiać wszystkich wątpliwości. 
30 kwietnia 1945 r., Gdy siły alianckie znalazły się w stolicy nazistowskich Niemiec, Hitler zabił się w swoim bunkrze. Kilka dni później jego szczątki zostały zabrane przez Armię Czerwoną, przez dziesięciolecia były przechowywane. 

W zeszłym roku szczątki znalezione w bunkrze zostały przekazane francuskim badaczom, którzy jednoznacznie potwierdzili, że Hitler popełnił samobójstwo w 1945 roku. Nowo opublikowana informacja opiera się na dobrze udokumentowanym uzębieniu przywódcy. Naukowcy mieli dostęp do zdjęć rentgenowskich z 1944 roku i zapisków, z których wynikało, że Hitler miał duże problemy z uzębieniem, prawdopodobnie w 1945 roku miał już tylko kilka swoich zębów i kilka protez. Zęby, które zostały poddane badaniu wydają się pasować do zdjęć rentgenowskich wykonanych przez Hitlera w 1944 roku.
"Zęby są autentyczne, nie ma wątpliwości. Nasze badania dowodzą, że Hitler zmarł w 1945 r. "Philippe Charlier, główny autor badania w European Journal of Internal Medicine , mówi AFP. "Możemy zatrzymać wszystkie teorie spiskowe na temat Hitlera. Nie uciekł do Argentyny na łodzi podwodnej, nie ma go w ukrytej bazie na Antarktydzie ani po ciemnej stronie księżyca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf