piątek, 6 czerwca 2014

Tajemnicze odgłosy dochodzące spod ziemi, czy mogą mieć one związek ze znalezionymi morskimi stworzeniami?`

W ostatnim wpisie donosiliśmy o ogromnej ilości zwierząt żyjących na co dzień w morskich głębinach, ale w krótkim okresie przełomu kwietnia i maja znajdowanych na powierzchni w wielu miejscach na świecie. Jedną z teorii mających wytłumaczyć to dziwne zjawisko były podziemne trzęsienia ziemi. Jednakże, wiele obszarów, na których znaleziono martwe ryby zaskakująco pokrywa się z tymi, gdzie kilka lat temu zarejestrowano dziwne dźwięki. 
 


Przypomnijmy wpis ze stycznia 2012 roku:

Doniesienia o głuchym, metalicznym dźwięku dobiegającym gdzieś z nieba docierają do nas z całego świata. Od początku stycznia słyszany był w tak odległych miejscach jak Nowa Zelandia, Kostaryka, Dania, USA czy Węgry. W niektórych miejscach dźwięki były tak silne, że trzęsły się ściany i szyby w oknach domów.

Niezidentyfikowane Obiekty Dźwiękowe, UAO (Unidentified Audible Objects) zdają się dołączać do szeregu tajemnic współczesnego świata. Do tej pory nie udało się jednoznacznie stwierdzić co stoi za tymi niezwykłymi zjawiskami dźwiękowymi. Z drugiej jednak strony w sieci w ostatnich dniach pojawiło się wiele nagrań gdzie usłyszeć można owe tajemnicze hałasy, poniżej niektóre z nich:


czytaj dalej...

fot. Dan/Freedigitalphotos

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf