piątek, 9 maja 2014

Nazistowskie UFO?

Niemieckie Wunderwaffe, cudowna broń, która miała uratować upadającą III Rzeszę. Nieziemska technologia, która w jakiś sposób stała się własnością Adolfa Hitlera i jego ludzi. Czy Waszym zdaniem doniesienia na temat UFO i Trzeciej Rzeszy to jedynie mit czy też fakt historyczny?


2 komentarze:

  1. Wg mnie coś jest na rzeczy. Za dużo spekulacji jest na ten temat. Istnieją przecież rzekome plany tych "statków" i nie tylko. Jest faktem, ze Niemcy pracowali nad cudowną bronią. Być może technologia w tamtych czasach nie pozwalała na zbytni rozwój tychże projektów, ale jak wiadomo z historii USA pozabierało dla siebie najlepszych naukowców III Rzeszy - dzięki nim USA mieli bombę atomową i to w tak krótkim czasie. Być może rozwój techniki w USa pozwoliło na kontynuację projektów "spodków" i teraz to co widzimy na niebie to niekoniecznie musi być obca cywilizacja tylko tajne projekty wojskowe. Naziści pracowali także nad antygrawitacją - słynny projekt "Die Glocke - Dzwon". Odsyłam to książek Igora Witkowskiego, tam znajdziecie więcej szczegółów. Polecam go, bo jako jedyny autor nie wyssał swoich książek z palca, ale jeździł po archiwach,b bibliotekach i zbierał dowody, informację , na których opierał swoje tezy w książkach. WArto przeczytać chociaż jedną.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie żartuj! Igor Witkowski to największy bajkopisarz w Polsce. Historia o "Dzwonie" jest przez niego zwyczajnie, choć bardzo sprytnie, zmyślona. Kup sobie może na allegro trzecią część książki "Ostatni sekret Wunderwaffe". Pochodzi chyba z 2012 roku. We wszystkich trzech częściach autor, Bartosz Rdułtowski, omawia krok po kroku powstanie mitu o NAZI-UFO. Ale w trzeciej części zamieszcza rozdział pt. "Dzwon - nowe spojrzenie". To co tam wyczytałem poraziło mnie. Rdułtowski w bardzo skrupulatny i analityczny sposób udowadnia, że to Pan Witkowski jest autorem historii o "Dzwonie". Dla mnie sprawa ta jest bardzo przykra, a Witkowski stał się w moich oczach zwykłym oszustem!

      Usuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf