REKLAMA

Reklama na blogu "Kod Władzy" to unikatowa szansa zaprezentowania swojej oferty szerokiej grupie czytelników. To także okazja do wsparcia działań autora.

Możliwe są kampanie oparte na rozliczeniach CPM oraz flat rate. W sprawach związanych ze szczegółowymi ustaleniami technicznymi oraz ceną reklam proszę o kontakt

18 komentarzy:

 1. Dobra reklama nie jest zła...

  OdpowiedzUsuń
 2. W fazie planowania działań marketingowych nie bój sięgać się po dane i analizy. To na ich podstawie powinieneś przeprowadzić analizę potencjalnych odbiorców i klientów. Warto zajrzeć też na takie strony jak https://push-ad.com/pl/blog/tani-marketing-czy-to-mozliwe/ skąd można wynieść dużo rzetelnej wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marki i nowi gracze na rynku próbują wykorzystać zasięg social mediów poprzez różne platforormy i urządzenia. Nie wiem czy wiesz, ale dużą popularnością cieszy się https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing/ który jest bardzo skuteczny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla kampanii wizerunkowych punktem wyjścia są nowi użytkownicy i budowana wśród nich świadomość marki. W takich kampaniach, oprócz odpowiedniego targetowania, najistotniejsze są zasięg oraz widoczność kampanii. Polecam artykuł https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ - powinien was zainteresowac.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zaczęłam dość poważnie zastanawiać się nad reklamą typu display. Na stronie http://adnext.pl/onas/baza-wiedzy/reklama-display/ znalazłam ciekawy artykuł na ten temat i okazuje się, że tego typu reklama - np w postaci banerów i tekstów reklamowych, przynosi świetne efekty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli chodzi o reklamę online, to ja polegam głównie na pozycjonowaniu. Dzięki usłudze pozycjonowania https://dolp.pl/ mój sklep internetowy zaczął generować więcej odwiedzin, co w konsekwencji doprowadziło do wzrostu sprzedaży. Polecam każdemu już od początku inwestować w pozycjonowanie. To sprawdzona metoda i podstawa sukcesu każdej firmy działającej w internecie.

   Usuń
 6. Mnie bardzo ciekawy czy ktoś z was zajmuje się marketingiem. Sam marketingiem bardzo się zajmuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama reklama nie jest zła, ale pod warunkiem, że jest bardzo dobrze zaplanowana. Myślę, że tak samo jak napisano o powiadomieniach push https://push-ad.com/blog/jak-wykorzystac-powiadomienia-push-i-segmentacje-psychograficzna-do-maksymalizacji-sprzedazy/ to kiedy dobrze je będziemy potrafili wykorzystać to możemy również liczyć na zwiększenie sprzedaży i zysk.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja ostatnio z moją małżonką rozmawiałem na temat skorzystania z Deratyzacja .Moja żona na skorzystanie z tej firmy się zgodziła

  OdpowiedzUsuń
 9. W reklamowaniu firmy bardzo ważna jest pomoc profesjonalnej agencji reklamowej. Od siebie mogę polecić agencję PR'owo marketingową z http://kreacjasukcesu.pl Pomoże ci ona wypromować firmę i dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach najlepiej stawiać na reklamę w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten blog naprawdę jest bardzo dobrze prowadzony. Na pewno bardzo dużo osób będzie tu zaglądało.

  OdpowiedzUsuń
 11. Reklama sama w sobie jest kluczem budowania wizerunku. Całościowo jednak jest wiele innych srodkow na zdobycie klienta:0 Warto pomyslec o certyfikatach a poczytac mozna o ty tutaj: więcej zachecak do lektury

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ciekawie to zostało opisane.

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie, że prowadzicie taką możliwość. Może skorzystam w przyszłości .Teraz planuję działania zwiększające sprzedaż i myślę o optymalizacji jej z Sellizerem https://www.sellizer.pl/ . Korzystaliście? Podobno można znacznie podnieść sprzedaż już w 1 miesiącu!

  OdpowiedzUsuń
 14. Faktycznie samo posiadanie bloga jest na pewno bardzo przydatne również w kontekście pozycjonowania i prowadzenia sklepu internetowego. Jak napisano w artykule https://marketinginsider.pl/e-biznes/jak-pozycjonowac-sklep-internetowy/ to właśnie rozpoczęcie pozycjonowania sklepu www jest niezwykle ważne i należy to zrobić umiejętnie.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf