REKLAMA

Reklama na blogu "Kod Władzy" to unikatowa szansa zaprezentowania swojej oferty szerokiej grupie czytelników. To także okazja do wsparcia działań autora.

Możliwe są kampanie oparte na rozliczeniach CPM oraz flat rate. W sprawach związanych ze szczegółowymi ustaleniami technicznymi oraz ceną reklam proszę o kontakt

5 komentarzy:

 1. Dobra reklama nie jest zła...

  OdpowiedzUsuń
 2. W fazie planowania działań marketingowych nie bój sięgać się po dane i analizy. To na ich podstawie powinieneś przeprowadzić analizę potencjalnych odbiorców i klientów. Warto zajrzeć też na takie strony jak https://push-ad.com/pl/blog/tani-marketing-czy-to-mozliwe/ skąd można wynieść dużo rzetelnej wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marki i nowi gracze na rynku próbują wykorzystać zasięg social mediów poprzez różne platforormy i urządzenia. Nie wiem czy wiesz, ale dużą popularnością cieszy się https://tearsofjoy.pl/influencer-marketing/ który jest bardzo skuteczny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla kampanii wizerunkowych punktem wyjścia są nowi użytkownicy i budowana wśród nich świadomość marki. W takich kampaniach, oprócz odpowiedniego targetowania, najistotniejsze są zasięg oraz widoczność kampanii. Polecam artykuł https://fabrykamarketingu.pl/programmatic-buying-rtb/ - powinien was zainteresowac.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zaczęłam dość poważnie zastanawiać się nad reklamą typu display. Na stronie http://adnext.pl/onas/baza-wiedzy/reklama-display/ znalazłam ciekawy artykuł na ten temat i okazuje się, że tego typu reklama - np w postaci banerów i tekstów reklamowych, przynosi świetne efekty.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf