poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Co znaleziono na Księżycu? Tajemnica misji Apollo 20

Ciężko jest zliczyć teorie związane z tym, co znajduje się na Księżycu i tym jak ostatecznie przebiegły misje Apollo. Chociaż nieustającą popularnością wciąż cieszy się teoria, że Amerykanie nigdy na Srebrnym Globie nie wylądowali i mamy do czynienia z jedną wielką mistyfikacją, to warto zapoznać się także z innymi stanowiskami.

W ciągu ostatnich kilku lat tematyka Księżyca zdaje się ponownie zyskiwać na znaczeniu. Z jednej strony przypomniała sobie o nim kultura popularna między innymi za pośrednictwem filmów „Apollo 18” i „Iron Sky”, równocześnie jednak koncepcje powrotu na ziemskiego satelitę zostają ponownie odgrzebane przez rządy kolejnych państw i firmy prywatne. Najbardziej zaawansowane wydają się być projekty finansowane przez rząd japoński, który deklaruje, że już w 2030 roku na Księżycu powstanie pierwsza, w pełni zrobotyzowana baza kosmiczna. Obok nich trwa wyścig w konkursie Google Lunar X Prize gdzie na nagrodę w wysokości 20 milionów dolarów może liczyć pierwszy prywatny zespół, który na powierzchni satelity umieści sprawnego łazika i prześle na Ziemię zdjęcia wysokiej jakości.Zapewne właśnie z tego powodu NASA postuluje utworzenie na Księżycu tak zwanych „no fly zones” czyli stref, nad którymi nie wolno będzie latać. Oficjalnym powodem jest ochrona miejsc, w których po raz pierwszy człowiek postawił stopę, cała sprawa wydaje się być jednak o wiele bardziej podejrzana. Zwraca się bowiem uwagę na możliwość istnienia na Księżycu struktur obcego pochodzenia, które agencje rządowe chcą ukryć przed światem.

16 sierpnia 1976 roku na południowy zachód od krateru Delporte po niewidocznej stronie Księżyca stanął lądownik, w którego wnętrzu znajdowali się członkowie wspólnej, sowiecko-amerykańskiej wyprawy „Apollo 20”, William Rutledge, Leona Synder oraz Aleksiej Leonow. Celem misji było zbadanie wielkiego obiektu w kształcie cygara sfotografowanego jeszcze przez ekipę Apollo 15. Odkrycie tej tajemniczej konstrukcji było na tyle istotne, że władze USA zdecydowały się zaprosić ZSRR do udziału w misjach Apollo i wspólnie dokonać niezbędnych badań.

Numeracja może się wydać zaskakująca. Misja Apollo oficjalnie została zakończona na locie numer 17, który opuścił powierzchnię ziemskiego satelity 14 grudnia 1972. Miał to być ostatni raz do dnia dzisiejszego, kiedy człowiek stąpał po Srebrnym Globie. Ze względu na cięcia budżetowe kolejne loty zostały wstrzymane i program Apollo został zamknięty, jednak zdaniem mieszkającego obecnie w Rwandzie Williama Rutledge'a dowódcy wyprawy Apollo 20 program został po prostu utajniony i doszło do jeszcze trzech kolejnych lądowań misji Apollo 18, 19 i 20. On sam miał być uczestnikiem ostatniej z nich.


Według Rutledge'a badany przez nich obiekt był ogromnym statkiem kosmicznym, którego wiek oceniono na około 1,5 miliarda lat. Wokół statku znajdowało się „miasto” - tajemnicza, prawie zupełnie zrujnowana konstrukcja niewiadomego pochodzenia. W samym pojeździe członkowie wyprawy znaleźli ślady roślin a także zwłoki dwóch istot pozaziemskich. Ciało jednej z nich, nazwano „Mona Lisa EBE” EBE (Extraterrestrial Biological Entity – pozaziemska istota biologiczna), była humanoidem płci żeńskiej wzrostu 1,65 m. Ponieważ do jej palców i oczu przytwierdzone były różnorakie urządzenia, stwierdzono, że najprawdopodobniej była pilotem. Co ciekawe pomimo upływu czasu jej ciało było w tak dobrym stanie dobrym stanie, że można było dokonać niezbędnych pomiarów. Zwłoki drugiego członka załogi były o wiele bardziej zniszczone, jednak na Ziemię udało się zabrać jego głowę.
Mona Lisa EBE

Rewelacje Rutledge'a miały zostać przez niego ujawnione między innymi w wywiadzie, jakiego udzielił w maju 2007 roku. W sieci umieścił on również niektóre nagrania z wyprawy na Księżyc, możemy tam zobaczyć między innymi „Mona Lisę”. Zdaniem Rutledge'a jeszcze przez wrześniem 2007 roku rząd USA ujawni informacje o odkrytym na Księżycu statku kosmicznym. Przestrzegał także przez rokiem 2012, kiedy to jego zdaniem
 „słabi umrą, a rządy będą ratować resztki swojego dziedzictwa […] każdy musi być przygotowany na rok 2012”

Jak traktować słowa Rutlege'a? Czy jest on tylko kolejnym, szukającym rozgłosu mitomanem? Krytycy jego rewelacji wskazują na fakt, że misje Apollo bardzo trudno byłoby zachować w tajemnicy, zważywszy, że przy obsłudze każdego lotu pracować musi co najmniej 300 osób. Tym trudniej byłoby ukryć start rakiet Saturn V wynoszących lądowniki Apollo na orbitę. Również film pokazujący badanie ciała „Mona Lisy” wydaje się być fałszerstwem – jak zwrócił uwagę autor na stronie „Movies Online” przy okazji recenzji filmu „Apollo 18”, gdy uważnie przyjrzymy się nagraniu zobaczyć możemy, że na znajdujące się tam osoby działają siły grawitacji. Z drugiej jednak strony na Księżycu również jest grawitacja, chociaż o wiele słabsza.

Sam Rutledge wskazuje na to, że wielu uczestników tajnych misji zginęło w tajemniczych okolicznościach, wciąż jednak żyje kilka osób, zarówno po stronie amerykańskiej jak i rosyjskiej, które były bezpośrednio związane z lotami. Wyraźnie stara się przekonać do swojej wersji wydarzeń publikując w sieci materiały związane z wyprawą i dokonanymi odkryciami. Czy czerpie on z tego jakiekolwiek korzyści, jeśli nie, po co by to robił?PS. Serdeczne podziękowania dla Cogito za podsunięcie tematu

54 komentarze:

 1. Przypuśćmy, że kosmici istnieją, odwiedzają Ziemię lub mieszkają na Księżycu... Zawsze się zastanawiałam, jaki cel miałby ktokolwiek, aby ukrywać to przed resztą ludzkości. Jeśli o mnie chodzi ani trochę by mnie to nie ruszyło. Bo niby, co miałoby zmienić w moim życiu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko. Po pierwsze już niedługo się przekonasz. Po drugie na ziemie nikt nie przyleci po to żeby powiedzieć ci halo. A przylecą po to po co zawsze przylatują, co paredziesiąt tysięcy lat

   Usuń
  2. Anonimowy ma rację...

   Usuń
  3. Upadek religii trzeba dodać jeszcze ;-;.

   Usuń
  4. Komu i po jakich ilościach czegokolwiek chce się opowiadć takie brednie, wszyscy już dawno wymyślili że dezinformacja też jest informacją - gratuluje obłódy.

   Usuń
  5. TU MASZ PRAWDE.
   https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com

   Usuń
 2. Wszystko zależy od tego jak przebiegać będzie ten kontakt, w jak dużym stopniu będzie on pokojowy i czego będą chcieli przybysze. Zależy też co ze sobą przywiozą, może być to niezwykła technologia, którą zechcą się z nami podzielić, a może to być śmiercionośna bakteria, która zostanie przez nich przywieziona zupełnie przypadkiem. W każdej z tych sytuacji zmiana może być odczuwalna przez każdego z nas ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozwolę sobie wtrącić moje zdanie na ten temat.
  1. Jeżeli obce cywilizacje są nami zainteresowane, w co nie wątpię, to miały sporo czasu żeby nam dokuczyć, kiedy byliśmy w tzw "cywilizacyjnych powijakach".
  2. Nie trzeba się wiele rozglądać ani zastanawiać, żeby nie stwierdzić, że my, ludzie, jesteśmy tu, na naszej Ziemi intruzem. Bowiem wszystko co czynimy, czynimy wbrew logice i niestety wbrew prastarym Prawom Natury. Wystarczy przejść się do lasu, gdzie żyje mnóstwo gatunków w symbiozie i porównać choćby ich domostwa z naszymi, a zwłaszcza same obejścia. Człowiek, gdzie tylko się znajdzie, od razu wycina, pali, niszczy, wyrzuca. Najchętniej do rzeki, bo "odpłynie".

  Kiedy weźmiemy powyższe pod uwagę, dojdziemy do wniosku, ze tzw "obcy" są nam przychylni.
  Na pewno wśród nich są jeszcze inni obcy, źli obcy. Ale są skutecznie przed nami izolowani, czy też my prze nimi.

  Obejrzałem niedawno film "Apollo 18".
  Mam mieszane uczucia.
  Wydaje mi się, że ktoś zrobił ten film po to, żeby ośmieszyć temat wypraw na Księżyc i odwrócić naszą uwagę od istotnych spraw przed nami ukrywanych. Choćby takich, jak odpowiedzi na pytania:
  - dlaczego Księżyc patrzy na nas zawsze twarzą, a nie tyłem głowy?,
  - kto zrobił Księżyc i dlaczego go tak ustawił?
  Bo, że jest tak ustawiony to wiemy choćby stąd, że satelity są ustawiane tak, żeby były zwracane antenami w zadane strony.

  Powracając do tematu, kontakt ze strony przybyszów na pewno będzie przyjazny i tego obawiają się rządzący z ukrycia naszą Planetą. A przywiozą to, co jest opisywane od tysięcy lat - technologie, nowa Naukę i darmową energię o której powszechnie dostępna wiedza została wyrzucona na śmietnik ponad 100 lat temu (m.in. Nikola Tesla).

  Pytań jest mnóstwo.
  Niedługo zadam jedno z nich, na które wpadłem leżąc sobie leniwie na trawie i patrząc na przepływające nade mną chmury. Na to pytanie, zadane ponad 40 lat temu nie odpowiedział dotychczas nikt. Ani naukowiec technolog, ani filozof, ani osoba duchowa.


  Pozdrawiam jak zwykle serdecznie

  cogito

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt teorii Tesli na śmietnik nie wyrzuci - bo to największy w historii naukowiec - z jedną rzeczą się pomylił, chciał zastosować rtęć do wytworzenia napędu ( wyjaśniało by to ruch statku o kształcie UFO - okrąg, ale to nie chodziło o rtęć tylko inny ciekły metal). Nikt nie przyleci tu aby z nami się zaprzyjaźniać. Bo po co im to? Przylecą tu po złoto. I nie dlatego że błyszczy. Złoto jest najrzadszym surowcem we wszechświecie. Dla nas to ozdoba, a tak na prawdę to idealny półprzewodnik do tworzenia mikro obwodów i przekaźników napięcia - pozwala na stworzenie pojazdu beznapędowego - coś na zasadzie telefonii komórkowej. Tylko zamiast fali cyfrowej będzie energetyczna. Dlaczego złoto jest tak rzadkie? Jest efektem ubocznym zderzenia dwóch gwiazd o bardzo określonych właściwościach. Diament da się sztucznie zrobić - złota nie. Ruscy podobno próbowali uzyskać złoto z diamentów, ale oczywiście polegli. Z tego co wszystko mówi przybędą po raz kolejny w 12/2012 ( obym się mylił). Ostatnio byli : 14 tys lat temu. Jak równali z ziemią rasę ludzką za ich pychę i zadufanie w sobie. ( Sodoma i Gomorra, Arka, Noe to te czasy). Ale oni od dawna już tak robią. W końcu czyści się ogródek który się stworzyło.

   Usuń
  2. ciekawe od kiedy zloto to polprzewodnik...z punktu widzenia techniki zloto jest stosowane po to aby styki sie nie utlenialy a najlepszym przewodnikiem jest aluminium. do ktorego zloto ma okolo 60% przewodnosci. Zaden metal nie jest polprzewodnikiem ani nie ma jakis cudownych wlasciwosci...

   Usuń
  3. "Ruscy podobno próbowali uzyskać złoto z diamentów"
   Człowieku kto ci takich bzdur do głowy nakładł???? diament to węgiel a złoto to metal.. Widać, że wiedza polaków na pysk leci. A o Tesli - nie mam słów.. Doucz się. Internet nie jest źródłem wiedzy tylko informacji. Kup sobie książkę popularno naukową. Jeśli jednak upierasz się przy swoim to podaj źródła z jakich czerpiesz tą wiedzę.

   Usuń
  4. właśnie akurat złota jest bardzo dużo we Wszechświecie. Bzdura. Ludzkość nie dorosła jeszcze do kontaktu. Oficjalne ujawnienie w tym momencie doprowadziło by do różnych problemów typu religie ? panika na giełdach, niepokoje i tak dalej. Ludzie są jeszcze zbyt prymitywni.

   Usuń
 4. Moze zaczna przywozic nam zloto, ktorego rzekomo w kosmosie jest na peczki....? Co wtedy? Upadnie cala gospodarka i ekonomia swiatowa oparta na barylce ropy naftowej i sztabkach zlota? :)

  Z jakiegos powodu nie chca zebysmy znali prawde. Pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Gospodarka nie upadnie, po prostu się zmieni. Nawet jeśli pieniądz opierałby się na złocie to ryzyko inflacji jest niewielkie (nie nastapiło nic takiego w Europie w epoce Renesansu a przecież napłynęło wówczas do nas całkiem sporo złota). Poza tym przewiezienie ogromnej ilości tego kruszcu na Ziemię jest mimo wszystko dość kłopotliwe, a co za tym idzie - drogie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem dlaczego, ale nasunęło mi się ostatnie takie oto przemyślenie. Myślę, że gdyby obcy chcieli wykończyć Nas ziemian już dawno by to zrobili. Wg mnie rządy wszystkich krajów wiedza ze oni istnieją, wiedza, być może, ze poza ziemia istnieje lepsze życie, ale nie mówią nic o tym zwykłym ludziom, po to, żeby ich ogłupić. Ogłupianie ma służyć posłuszeństwu. Mamy być posłuszni rządom, a prawo i pieniądze zostały stworzone żeby jeszcze gorzej Nas ludzi stłamsić. Nie wiem tylko dlaczego obcy sami się nie ujawniają, czyżby rządzący mieli na nich jakiegoś "haka" ? wiem, ze to brzmi jakbym się najadła grzybków halucynogennych, ale żyje na tym świece wystarczająco długo, żeby dojść do takich a nie innych wniosków. Tak na prawdę bez pieniędzy, bez prawa, bez ubezpieczenia człowiek nie ma szans na przeżycie, wiec cały czas jesteśmy w takich powiedzmy "kajdanach", Ci co próbowali je zerwać przez rożne rewolucje i bunty - ginęli. Ludzi myślicieli, wynalazców odstawia się na boczny tor, tylko po to żeby ich wynalazki i odkrycia mogłyby ulepszyć życie ludziom, a lepsze życie jak wiadomo uniemożliwia trzymanie ludzi w ryzach, człowiek mądry, a nie ogłupiony, nie daje sobą manipulować, draży prawdę, wiedzę,uczy się i szuka odpowiedzi na pytania, które go nurtują. Takie osoby się eliminuje, bo sa niebezpieczne (np mogłyby dojść do ukrywanej prawy). Dodatkowo wg mnie religie zostały stworzone po to żeby dodatkowo ludzi łatwowiernych zastraszać z innej strony.

  Odnośnie apollo 20 - na jakiej podstawie i czego użyto do określenia wieku statku-cygara na 1,5 miliarda lat? użyto metody datowania radiowęglem C14? Jesli to statek obcego pochodzenia to jak możliwe jest określenie jego wieku z taka dokładnością skoro zapewne zbudowany byl/jest z materiałów Nam nieznanych, a co za tym idzie, mogących zaburzać wynik datowania?

  Mysle, ze te misje mogły dojść do skutku, myślę ze żyjące osoby, które wzięły w nich jakikolwiek udział albo próbują Nam dać do zrozumienia ze jesteśmy wciąż okłamywani, albo robią to na zlecenie kogoś, komu zależy aby odwrócić nasza uwagę od czegoś innego.
  No nie uwierzę, ze takie filmiki o Mona Lisie i innych obcych (jak ten krótkometrażowy ukazujący niby obcego z Zeta Reticuli) mogły sobie od tak siedzieć na YouTubie. Gdyby były prawdziwe to dawno by ten co je wstawił zniknął, albo filmy zostałyby zdjęte, albo w ogóle nie zostałyby zamieszczone.
  Zatem, alebo to są filmiki, które maja na celu Nas zainteresować tematem, a tym samym odwrócić uwagę, albo to tylko ściemy, które służą do nabijania sobie subskrybentów i ilości wejść na kanał YT...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I właśnie te fakty podważają wiarygodność doniesień Rutledge'a. Cokolwiek by jednak nie mówić, jeśli istoty pozaziemskie miały kontakt z Ziemią to już dawno by nas podbiły, nie czekając aż przypadkiem ludzie rozbudują swój potencjał militarny i opracują nowe technologie.

   Usuń
  2. My jestesmy ich owieczkami nie dowiarki... Będą chcieli to ogolą albo przerobią na baraninke.. Ważne bo dzieki temu nic mi nie straszne Dusza jest wieczna a komu sie uda wzbic na wyższe wibracje może zachowa wspomnienia do nastepnego wcielenia. Bo energia nie znika tylko zmienia formy..

   Usuń
  3. Trzeba też wziąć kwestię wiary to tez jest czynnik, który dla zażartego katolika lub kogoś innej wiary byłby to szok i utrata wiary w istnienie Boga, choć jedno drugiego nie wyklucza, bo dlaczego Bóg, jeżeli istnieje nie miał by stworzyć tych istot? W tej sprawie Ufo i istot pozaziemskich Watykan trzyma na tym łapę, bo też o tym wiedzą i nie dopuszczą do tego, bo kościół i wiara mogłyby przestać istnieć. Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Jeżeli obcy by się ujawnili, a ich wiara byłaby podobna do naszych ziemskich to oznaczałoby że któryś z tych bogów rzeczywiście istnieje.

   Usuń
 7. Bardzo ciekawy temat. Myślę że obcy cały czas się z nami kontaktują tylko musimy się dostroić . Uspokoić , odnaleźć wewnętrzne "Boskie ja" a przede wszystkim wyjść z cienia. Jesteśmy falą ,światłem jak zwał tak zwał. Obcy jak by chcieli to by nas zmietli w sekundzie z ziemi i dlatego nasuwa mi się myśl że nie są groźni tylko nas prowadzą bo przechodzimy przez niewidoczną menbranę i życie stanie się mniej namacalne a doznania mocniejsze .Wiem też że jest drugi rodzaj obcych , Energi która żywi się strachem, cierpieniem. Tak jak miłość sprawia że wzrastamy tak strach, cierpienie nas wypala.
  Są byty które żywią się strachem jestem o tym przekonana. Kontrowersyjna teoria ale dopuście do swojej świadomości jeszcze jeden temat Księżyc jest statkiem sam w sobie całe życie które jest na księżycu mieści się w nim. Szalone, być może ale dlaczego tak mocno wierzymy w to co nam ktoś powiedział?? czy wiemy jaka jest prawda??? nie wiemy tylko przypuszczamy , wierzymy że tak jest. Odcinam się od wszystkiego grubą czarną kreską i sama stałam się obserwatorem wszystkiego. Opieram się na swoich doświadczeniach i doznaniach choć lubię słuchać zdania, refleksji innych nie uznaje je za prawdę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Co do nastawienia obcych do nas :)
  Zabawne, że myślicie tylko o pokoju, albo wojnie.
  Pamiętacie może jak mieliście 15 lat? Myśleliście, że wszyscy skupiają się na Tobie, że każdy myśli o Tobie et cetera? Niestety po 30 dochodzi do Was, że wszyscy mieli Cię w dupci i nikt tak na prawdę nie zwracał na Was uwagi.
  Obcy zapewne traktują nas jak my traktujemy np. szczury - nie zagrozimy im, bo pewnie wiele cywilizacji jest rozwinięta o wiele miliardów lat do przodu...
  A i jeszcze jedno: Kolega wyżej mówił o energii i miłości - piękne :) Pojęcie Bóg wzięło się od istot ponad nami(nie wykluczam, że pojedyńcze jednostki obcych są/byli tymi bogami lub tytanami), lecz bogiem jest zbiór informacji dusz w miejscu, którego nie możemy pojąć.

  Pozdrawiam - Mmaasstteerr

  OdpowiedzUsuń
 9. Może nie ma żadnych Obcych. Może to ludzie w odległej przeszłości, ale w czasach historycznych, uciekali z Ziemi przed kataklizmem, jakim nas teraz się straszy? Może w przeszłości ludzkość nie raz ewakuowała się na Księżyc? Ślady tego wydarzenia pozostały na Księżycu i Amerykanie z Rosjanami je odkryli. Przy okazji dowiedzieli się, kiedy znów trzeba będzie wiać w Kosmos.
  O ile w ogóle na Księżycu lądowali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, paręset tysięcy lat temu opuściliśmy zdewastowaną Ziemię i hop na księzyc.... póxniej wróciliśmy...

   Usuń
 10. Adrian .Ciekawe ..ogladałem filmy o mona lizie z księżyca i mysle ze to prawda dlatego ze do tej pory o księżycu cisza żadnych ostrych zdjęć w dobie takiej techniki brak misji na księżyc dziwne,niektóre zdjęcia z księżyca z 2000 ego roku z nasa to jak zdjęcia z 39 kiedy hitler robił sobie zdjęcia. Czyżby Nasa celowo psuła jakość zdjęć?.

  OdpowiedzUsuń
 11. A tak w ogule polecam film starożytni kosmici tam jest dużo artefaktów i ciekawe tłumaczenie bibli.Dużo osób myśli ze gdyby była inteligentna cywilizacja pozaziemska to by ją dawno zniszczyli ale to nie prawda,dysponująt taką techniką obcy nie mają korzysci w unicestwianiu po co im to?To tak jak ty zrzuciłbyś atomówke na szczury ,kosmici myślą tak >szkoda bomby na ludzi nie mamy w nich wrogów to po co ich zabijać,> mogą też myśleć że skażona ziemia atomuwką nie przyda im sie w razie przyszlej kolonizacji.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niektore wypowiedzi sa intrygujaco ciekawe! ale?
  dlczego nikt nie nawiazal do informacji zawartych w Pismie Swietym Starego jak i Nowego Testamentu. czyzby ten temat byl jest i bedzie Tabu dla wierzacych jak i ateistow.
  ale na jak dlugo. czekamy na nastepce Kopernika.
  Gwiazdka Betlejemska weszla juz na stale do religi chrzescijanskiej pod roznymi postaciami co jest teologicznym i symbolicznym absurdem ale jest i nie ma nikogo kto by ten temat zglebil ani tez zainicjowal konstruktywny dialog. a jest to paradoks
  piec ramion - satanistyczna
  szesc - Dawida
  osiem - teoretycznie porawna
  a naprawde co to bylo wczoraj i jaka jest dzisiejsza interpretacja

  OdpowiedzUsuń
 13. Mimo wielu wątpliwości jakie nasunęły się podczas oglądania kosmitki,ciekawi mnie jedno.Faktem jest,że trudno ukryć start 100 metrowego giganta w kosmos.Gdyby rzeczywiście znaleziono statek obcych i o takich gigantycznych rozmiarów to przecież rzucono by się na niego i odbyły by się dalsze loty. Przeciez to kopalnia technologii.Jakoś postępu w branży kosmicznej nie widać. Co do dobrze zakonserwowanej kosmitki to też wątpliwe: po tylu latach pobytu w próżni jeszcze z niej coś wycieka. No i co zrobiono z jej zwłokami i głową kolegi. Na statku znaleziono ślady roślinności? Jakie? chyba nie skamieniałe.Podają rozmiary statku ale na zdjęciach z innego źródła nic nie widać.Sam film pokazujący statek na księżycu wygląda jakby ktoś nad nim krązył. A może to wszystko pic na wodę i fotomontaż?

  OdpowiedzUsuń
 14. Hej siedze w temacie kosmosu obcych szaraków reptilian andromedan księżyca marsa i innych gowien juz od dluzszego czasu. Kazda informacja zdjecie i wywiad zaprzeczaja sobie na wzajem chociaz wiele z nich w pewnych plaszczyznach pokrywa się. Co do istnienia obcych cywilizacji nie mam wątpliwosci w nieskonczonym kosmosie zyją lub zyly rózne rasy. Z reszta sam bylem świadkiem gwiezdnych wojen. Raz przyglądajac sie gwiazda zauwazylem dwa swiecace nazwijmy to obiekty chociaz z ziemi to wyglądalo jak po prostu swiatelka lecace wysoko wsrod gwiazd jedno idealnie pod drugim w tym samym kierunku. Po pewnym czasie zwolniły i zdezyły sie ze soba czemu towarzyszyl bardzo mocny rozbłysk i owe obiekty po polaczeniu powikszyły sie kilkukrotnie w jedna dużą mocno swiecaca kulę. Przez jeszcze pewien czas mocno swiecacy juz jeden obiekt lecial dalej w ta sama strone co wczesniej te dwa az zgasnal. cale zdarzenie trwalo okolo minuty. zderzenie satelitów to na pewno nie bylo tak samo rakiety ziemskie tez nie ani asteroidy. Co do księzyca i innych cial niebieskich jebana nasa wszystko tuszuje nawet przez google earth podejrzane rejony na ziemi sa rozmazane tak samo jak ksiezyc. przez ta aplikacje widac tylko te miejsca gdzie rzekomo ladowaly misje a reszta jest niezle rozmazana. slyszalem tez ze ksiezyc jest pusty w srodku ze jest jakas maszyna obcych jakims chuj wie czym do kontroli umyslow ludzi tak samo jak ksiezyc marsa fobos chyba czy jakos tak tez niby jest prastarym statkiem kosmicznym. wedlug mnie ktoras z misji na ksiezyc sie powiodla ludzie zobaczyli co jest tam grane ostro sie przestraszyli albo zostali zastraszeni dostali zakaz wjazdu na ta miejscówke i reszte misji zostaly sfingowane. jesli sa tam jakies wraki spaceshipów i ruiny miast to na pewno nie stoi odlogiem. slyszalem ze tam w kraterach sa jakies wejscia do podksieżycowych hal. ludzie penetrujac ksiezyc natchneli sie na nieprzychylnosc tubylcow bo pewnie chcieli co nieco rozpierdzielic albo przywlaszczyc np cos z tego wraku albo jakies skarby i ludzie kosmosu pogonili ich z tamtad. najlepszym zrodłem wiedzy o kosmitach sa pradawne artefakty z rejonu dawnej mezopotami gdzie na jakies piramidzie znaleziono chieroglif z ufoludkiem, piramidy to juz wogole kopalnia wiedzy o ancient aliens i astrologii jakies podziemne tunele i komnaty rozciągające sie kilometrami pod obszarem gizy piramid i pustyni. albo poludniowo-amerykanskie budowle które w ówczesnej technologi nie mialy prawa powstac. to musiala byc sprawka tych dobrych obcych którzy chca pomoc wejsc na wyzsze szczeble rozwoju duchowego ludziom. uwazam ze ludzkosc to efekt eksperymentów zaawansowanych obcych. przylatywali tu od dawien robili modyfikacje w dna zostawiali wracali - patrza małpy. slabo im idzie to zrobimy ulepszenie zostawili wrocili patrza małpa chodzaca na 2 nogach znowu ulepszyli i wychodzily im australopiteki neandertalczycy az w koncu homo sapiens sapiens i zostawili na stale a teraz przylatuja monitorujac sytacje tak jak w the sims. a propos bibli te wszystkie objawienia boga wyglada jak naloty obcych sam symbol trójkąt z okiem promieniscie swiecacy jak statek obcych albo jakies wniebowstapienia - zwykle uprowadzenia przez obcych. z tym ze ludzie w tamtejszych czasach nie mysleli o czyms takim jak ufo i aliens tylko ze to jest bog stworca cud cos nie pojetego i pisali biblie nazywajac kosmitów aniolami i bogiem - tak powstal chocapic. Tylko najbardzej irytuje mnie to ze te usa zasrane wszystko zatajaja te roswelle technologie ksiezyce itd. a widzieliscie zdjecia 7 metrowych szkieletów znalezionych w grecji? trupy obcych czy nie udane eksperymenty? a propos technologi czytalem jeden wywiad z illuminatem który mowil ze darmowe energie sa na wyciagniecie reki tylko ci co trzymaja swiat w szponach ci co dzialaja z ukrycia nie dopuszczaja do tego bo ich wszystkie koncerny upadna wtedy i sie nie zdążą nachapać dlatego zatajaja technologie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TU ZNAJDZIECIE UKRYWANĄ PRAWDĘ.
   https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com

   Usuń
 15. Przeżyłem 2012 roku, czyli że jestem silny i rząd mnie uratuje?

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy30 czerwca 2013 19:30
  Księżyc jest pusty? Wtedy Ziemia wyglądałaby inaczej. Pusto, to ty masz we łbie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czyzby w tym ogromnym statku sprzed miliarda lat byla i atmosfera i OGRZEWANIE.Ten facet,ktory operuje penseta nie ma rekawiczek,a co za tym idzie KOMBINEZONU!!!Jednym slowe pier....nie o Chopinie.Pa,pa,wesolych.....

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawa dyskusja:)
  Skoro z tym księżycem są takie jaja, dlaczego przed śmiercią Armstrong czy inni 'wtajemniczeni' nie ujawnili faktów? Pewnie zastraszali takich ludzi że skrzywdzą rodzinę czy coś, jedno jest pewne przed nami skrywane są tajemnice i żyjemy w iluzji, trzeba obalić rządy, pieniądze i stworzyć coś innego, już tyle pokoleń posługuje się systemem monetarnym że nie mam pojęcia jakby wyglądał świat bez pieniędzy ale wiem, że lepiej, zniknęłoby mnóstwo problemów, ale czym 'zastąpić' pieniądz? Jakieś sugestie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już było! Zamiast pieniędzy byla wymiana towarowa, wymieniano się (np Indianie, jeszcze w 15-19 wieku) - kobietami, niewolnikami, skórami zwierząt, suszonym mięsem, bronią (np. łuki, strzały, tomahawki, dzidy, dmuchawki, trucizny, skalpy). Zamiast ONZ, OBWE itp. mieli narady międzyplemienne, przy ognisku i fajki pokoju (nadziewane prochami halucogennymi). Wykopywali i zakopywali topory wojenne i malowali się w barwy wojenne... Blade twarze przyniosły im (pod pozorem nawracania, przez misjonarzy-kupców i faryzeuszy, potem tłumy kolonizatorów) - głównie koraliki, koce zakażone ospą i odrą, stalowe narzędzia, ale i zarazę, śmierć, niewolnictwo, pogardę dla innego człowieka, wodę ognistą, zawiść, podłość, zdradę, nienawiść, faszyzm, nacjonalizm, i inne paskudztwa. Wynalezienie pieniądza było chyba ważniejsze dla ludzkości i cywilizacji, niż odkrycie koła...

   Usuń
 19. może muszelkami

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak czytam takie bzdury to mi się srać chce i wiecie co idę do kibla.

  OdpowiedzUsuń
 21. HE ! :) Jest ewidentnie coś na rzeczy skoro tak skutecznie odwracają naszą uwagę i kreują Monalizę z Księżyca. Tym czymś może być Mars. To na Marsie właśnie odkryto faktyczne artefakty, To na Fobosie czyli jednego z księżyców Marsa znajduje się monument jak z filmu Odyseja Kosmiczna 2001. I w końcu to na Marsie właśnie znajduje się według w miarę wiarygodnie wyglądających zdjęć piramida o wysokości 500m i o długości boku podstawy dwóch kilometrów. Ziemska piramida zwana Wielką Piramidą w Gizie jest zaledwie jej małą kopią. Kliknij w link poniżej i obejrzyj filmy po kolei. Wtedy dotrze do ciebie że jest wiele do ukrycia przed nami.
  http://aleegrospecial.pl.tl/Free-Energy.htm

  OdpowiedzUsuń
 22. PYTANIE GŁÓWNE:
  Dlaczego nie stworzono bazy kosmicznej na Księżycu? Zamiast budowania jakiegoś badziewia na orbicie, narażonego na różne latające śmieci kosmiczne? Skoro lot na Księży -w latach 1970-72 -zajmował zaledwie 4 dni, w jedną stronę, to obecnie byłoby to znacznie szybciej., A taka Baza-Stacja Księżycowa, nie wymagałaby okresowego uruchamiania napędu, aby nie spadła z ustalonej orbity, ani skomplikowanego cumowania i odcumowani- kolejnych misji ziemskich, choćby z zaopatrzeniem i wymiana załogi, na tej Księżycowej Stacji Kosmicznej... Nawet część zaopatrzenia docierałaby w prosty sposób, jakby na spadochronach rakietowych, dających jednocześnie jakieś surowce czy materiały do tworzeni tam, na Księżycu -źródeł taniej energii odnawialnej, choćby ze światła słonecznego, wiatru kosmicznego, promieniowania kosmicznego. Dlaczego nie zbudowano na Księżycu zestawu "wielkich luster-laserów", przekazujących na Ziemię, na pewne jej obszary-odbiorniki, skondensowane wiązki energii słonecznej, elektrycznej? Jakby mocne światło słoneczne w stronę Ziemi, pewnych jej obszarów, aby np. zmienić klimat w niektórych rejonach Ziemi, nawadniać deszczami pustynie itp. W pewnym miasteczku górskim, chyba w Austrii, na pobliskich górach zainstalowani kilka wielkich luster, które wyposażono w automatykę i elektronikę, autoregulację, stosownie do oświetlenia słonecznego! One skierowały światło słoneczne na zacienione dotąd, przez większość roku, rejony i rynek tego miasteczka! To zmieniło klimat lokalny i sposób oraz warunki życia tubylców... To samo można by zrobić na skalę globalną, z wykorzystaniem Księżyca?

  OdpowiedzUsuń
 23. NASA zbuduje stcaję na Księżycu? Wpadli na to dopiero w 2006 r.? A dlaczego nie zaczęli tego już w 1972, zamiast spacerować - aż12-tu ludzi, bez większego sensu, po Księżycu, jeśli naprawdę tam wówczas byli...?
  http://kopalniawiedzy.pl/NASA-Ksiezyc-stacja,1304

  OdpowiedzUsuń
 24. Obcy jesli wogole sie pojawią napewno nie dadzą nam nowej "swojej" technologii dlaczego? proste...to tak ja dac malpie odbezpieczony karabin wycelowany w siebie...człowiek mimo wszystko jest stworzeniem głupim...zadnym krwi i w mysl przysłowia dac palec a chce cala reke ludzie z nowa technologia koniec koncem dazyli by do zaglady istot od ktorych by te technologie zdobyli...zeby miec inna lepsza i doskonalsza...jesli nas obserwuja od tysiecy lat i tysiace lat temu nam "pomogli" to teraz widzac co robimy napewno nie podejma ryzyka w ulepszaniu naszego zycia...predzej kolonie ziemi "zrestartuja" i zycie powstanie od poczatku...ale to jest tylko moje ludzkie zdanie...byc moze "oni " maja inny bardziej humanitarny poglad...

  OdpowiedzUsuń
 25. Czyli psa Lajke tez rozwalili kosmici :D:D
  To by mi wszystko tlumaczylo...

  OdpowiedzUsuń
 26. Ciężko wejść w dyskusję która trwa już od końca świata :) w 2012. Ktoś wspomniał że obcy czekaja na kontakt z nami bo do tej pory byliśmy prymitywni. Śmiem twierdzić że w stosunku do cywilizacji która potrafi przemieszczać się na kosmiczne odległości lub zaginać czasoprzestrzeń to nadal i przez jeszcze długi czas będziemy prymitywni. To że mamy internet i mikrofalówkę w kuchni nie świadczy o rozwoju cywilizacyjnym. Poruszę jeszcze wątek wątpiących w życie pozaziemskie. Jest wiele przykładów czy to w czarnobylu, czy w lodach arktyki czy to w głębinach gejzerów a nawet niszach czynnych wulkanów znajdują się ślady życia w prostych formach, czy to grzybów czy to bakterii. Kod DNA jest pakietem informacji podobnym do samo-replikującego się programu który ma odtwarzać życie we wszelkich mozliwych warunkach i formach we wszechświecie. Dlatego smiem twierdzić że zycie jest powszechne we wszechswiecie na różnych stopniach rozwoju, dostosowane do przeróżnych środowisk i schematów biologicznych. We wszystkich kulturach i wszystkich zakątkach Ziemi mamy przekazy o kontaktach z obcymi. Chyba najlepszym obrazem są sumeryjskie tabliczki z pismem klinowym gdzie są informacje o tym że nauka matematyki, statystyki, astronomii i geodezji przyszła od obcych. Ludzie zostali "stworzeni" do pracy w kopalniach, a woda została na Ziemię "przywieziona". Ciekawe, co?

  OdpowiedzUsuń
 27. Według mnie to wszystko artefakty z przeszłości. Bo to nie kosmici odwiedzali Ziemię w przeszłości ale ci co przeżyli kataklizmy na Ziemi w których zginęły całe cywilizacje. Bo nie jesteśmy pierwszą rozwiniętą cywilizacją na Ziemi a przed nami były inne i to o wiele bardziej rozwinięte. Niedobitki przedstawicieli tych cywilizacji mogły żyć jeszcze po katastrofie jakiś czas w bazach na Księżycu czy Marsie a artefakty po nich są tam do dzisiaj.

  OdpowiedzUsuń
 28. Przylatuja po swieze miesko lub niewolnikoq...:)

  OdpowiedzUsuń
 29. W Biblii pisze że W 1914 roku w uproszczeniu była wojna i demony przegrały ją i zosta£y zrzucone w pobliże Ziemi bez prawa podróżowania po wszechświecie.Wszyscy podlegamy tzw Doniosłej Kwestii Spornej w której ludzie zostali wciągnięci w rebelie przeciwko Bogu.Ów pojazd leży tam od 1914 roku nawet miesiące można policzyć od kiedy.
  Adrian Keys.

  OdpowiedzUsuń
 30. jak ja myśle to kosmici przylatuj co ileś tam lat rzeby poznać nasz technologie 0_0

  OdpowiedzUsuń
 31. KONIECZNIE ZAPOZNAJCIE SIĘ Z TYMI MATERIAŁAMI.
  https://kosmiczne-ujawnienie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. tajemnicze zjawiska zwiazane sa zmajestatycznym maczaniem korektora nasa zezba apollo 20 zostalakiedys sprzedana za miliony pesos z tat to zycie na marsie bieda i jej pogranicze mijaja sie z celem zycie ktore wyladowalo po9 misji namarsie mialo wiele misji a niektore znich dobiegaly tak szybko konca ze to logoistyczne rozwiazanie ma anty ukladowy schemat to zupelnie kto inny logistycznie zecz biorac uklad oploacalnosci misji apollo 20 jest zupelniezerowy alogarytm wynikajacy z roznych ukladoweskalacji zyc dobiegl zeradawno temu formy te wyginely do konca anonimowy alkocholik

  OdpowiedzUsuń
 33. Jeśli ktoś myśli że kiedykolwiek ktoś powie ludziom prawdę to się myli. Dezinformacja i chęć pociągania za wszystkie sznurki, władza i dominacja pasjonuje nasze rządy. Należy słuchać i wyławiać bo w tym całym internetowym śmietniku istnieją ziarna prawdy. Dawne przekazy na których zbudowaliśmy swój świat też na tym bazują. Ktoś z przedmówców powiedział że ludzie są zbyt prymitywni by mogli być partnerami dla rozwiniętych cywilizacji. Myśle że to prawda...wystarczy się rozejrzeć. Jest wielu dobrych ludzi ale władzę dzierżą jednostki dominujace które nie są krystaliczne...Jesteśmy enklawą którą odwiedzają wysoko rozwinięte istoty a to że toczymy wciąż wojny i że kataklizmy zbierają ofiary jest dowodem że w/w tylko oglądają przez szybkę. Interesują sie nami jak my sie interesujemy hodowlą misiów Panda. Mam tylko nadzieję że kiedyś wśród nich znajdzie sie jakiś Prometeusz który da ludziom ogień...

  OdpowiedzUsuń
 34. Na pewno cała prawda nie jest nikomu znana, może poza osobami, które zginęły w tamtych okolicznościach, dlatego tematyka lotów w kosmos i życia na księżycu jest cały czas na topie.

  OdpowiedzUsuń
 35. A co jeśli Oni nas hodują jak mrówki? Dla ozdoby?

  OdpowiedzUsuń
 36. Kochani, po co tyle dywagacji. Rząd jeesejów doskonale wie, że ujawnienie prawdziwych faktów o ufo, pozbawiłoby ich władzy na ludźmi. "Kosmici" mają tak zaawansowana technikę i "sprawy społeczne", że po ich ujawnieniu, pieniądz przestałby istnieć. Tu o władzę i kasę chodzi.

  OdpowiedzUsuń
 37. It's an open invitation for everyone who wants to become part of the largest organization in the world and reach the peak of their careers. When we start this year's recruitment program, and our annual harvest festival is already close. The Grand Master gave us a mandate to always reach people like all of you, so take this opportunity to join the great Illuminati organization, join our global unity. Bringing the poor, needy and talented light of fame and wealth. Get money, fame, power, security, get recognized in your company, political race, get to the top in what you do spiritually and physically protected! You will reach all of these in the blink of an eye. Do you agree to be a member of the new Illuminati world order? Call & WhatsApp +2349063803279 illuminatiworldofriches637@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf