piątek, 14 września 2012

Kim są członkowie 13 rodów Illuminati?

Stanowią ukrytą elitę sprawującą kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. USA są ich narzędziem, za pośrednictwem którego dbają o to aby krok po kroku cały świat legł u ich stóp. Kim są tajemniczy Iluminaci?

Nawet zwykły jednodolarowy banknot kryje w sobie więcej tajemnic niż byśmy mogli przypuszczać. Na tym niewielkim skrawku papieru umieszczono ogromną liczbę okultystycznych symboli mających rzekomo ostatecznie wyjawić cel jaki stoi przez rządzącymi Stanami Zjednoczonymi elitami. Szczególnie jeden symbol pełni ogromnie ważną funkcję. Jest nim rzecz jasna piramida znajdująca się na rewersie banknotu. Jej czubek jest oddzielony od podstawy, u szczytu promienieje wszechwidzące oko. Dolna część piramidy składa się z 13 poziomów. Dlaczego 13? Między innymi dlatego, że dokładnie tyle głównych rodów wchodzi w skład tajemniczego zakonu Illuminatów. W ich skład wchodzić mają między innymi takie rodziny jak Rockefellerowie, Rotschildowie, DuPontowie, Kennedy czy Onasiss. Ich liczba nie jest przypadkowa, ma ona nawiązywać do wybranych przez Boga 12 plemion Izraela, lecz w szatański sposób wypaczać to przymierze poprzez powołanie do istnienia tych trzynastu wielkich rodów:

1. Astor

2. Bundy

3. Collins

4. DuPont

5. Freeman

6. Kennedy

7. Li

8. Onasiss

9. Reynolds

10. Rockefeller

11. Rotschild

12. Russell

13. Van Duyn

Na prośbę jednego z czytelników bloga „Kod Władzy” zajmiemy się omówieniem rodziny Russellów. Ród ten w porównaniu z takimi klanami jak Kennedy, Rotschild czy Rockefeller może być nieco mniej znany, lecz jego rola jest ogromna.

Russellowie to dwunasty z wielkich rodów Illuminati, wielu noszących to nazwisko było wpływowymi członkami lóż masońskich i innych organizacji o charakterze ezoterycznym. Szczególnie ciekawa wydaje się jednak jednego z Russellów, którego historia wiąże się bezpośrednio z Towarzystwem Strażnica i Świadkami Jehowy. Ich założycielem był bowiem pastor szkocko-irlandzkiego pochodzenia Charles Taze Russell.

Przyszedł on na świat 16 lutego 1852 roku w Pittsburgu w stanie Pensylwania jako drugie dziecko w kupieckiej rodzinie prezbiterian. Wcześnie zaczął pracować w sklepie ojca znacznie przyczyniając się do rozwoju rodzinnego interesu. Bardziej jednak niż handel absorbowały go treści religijne. Dochodząc do wniosku, że chrześcijaństwo w takiej formie jaka istnieje nie spełnia jego oczekiwań zaczął on wspólnie z grupą znajomych wnikliwie badać Pismo Święte. W przeciągu lat odrzucił on wiele z dogmatów chrześcijaństwa, zaczął też głosić rychły powrót Chrystusa i zniszczenie pogańskich królestw.

Ważnym momentem stało się założenie przez niego w 1879 roku czasopisma „Strażnica Syjońska i Zwiastun Obecności Chrystusa” ("Zion's Watch Tower and Herald of the Christ's Presence"), wkrótce też powołano stowarzyszenie o tej samej nazwie. Jego działalność zaowocowała stworzeniem ruchu, który pozyskał ogromne ilości wiernych na całym świecie a sam Russell dążył do przetłumaczenia swoich publikacji na jak największą liczbę języków europejskich. Swoją działalność rozwijał przez całe życie doprowadzając do powołania wielkiego ruchu religijnego mającego swoje przedstawicielstwa na całym świecie.

Na czym miałby polegać związek Russella z Illuminatami?

Osoby zajmujące się tym zagadnieniem zwracają uwagę na symbolikę założonego przez Russella Towarzystwa Strażnica do złudzenia wręcz przypominającą tą stosowaną przez Iluminatów. Kilka lat po śmierci swojego założyciela członkowie Towarzystwa postawili obok jego nagrobka ponad dwumetrowy pomnik w kształcie piramidy. Motyw ten, kojarzony przede wszystkim ze wzorem zaczerpniętym z jednodolarowych banknotów, bardzo często pojawia się w symbolice masońskiej. Piramidę można znaleźć choćby na omawianej już na tym blogu drodze krzyżowej w pobliżu Żywca („Golgota Beskidu i masońskie symbole”). W przypadku upamiętnienia miejsca pochówku Russella nie mogło być przypadku, był on osobą wykształconą i zorientowaną w okultystycznej symbolice, musiał więc również wiedzieć co oznacza symbol piramidy. Jak wynika z materiałów podesłanych przez czytelnika tego bloga, nawet dziś publikacje Towarzystwa Strażnica zawierają ukrytą symbolikę i przesłanie mogące mieć związek z Iluminatami.

Jeśli chodzi o samego Russella to istnieje szereg poszlak mogących wskazywać, że obok religijnego reformatora mógł on posiadać także drugą, dokładnie skrywaną tożsamość. Przede wszystkim istnieją poszlaki wskazujące na fakt, że był on aktywnym, być może wysoko postawionym członkiem masonerii, zakonu różokrzyżowców, a nawet interesował się okultyzmem. Co więcej jego działalność i głoszone proroctwa, w których utrzymywał, że do upadku „pogańskich królestw” dojdzie w 1914 roku wieszczyły powstanie nowego porządku, który do złudzenia przypomina postulaty głoszone przez zwolenników NWO.

Należy przy tym zaznaczyć, że związki te mogą nie dotyczyć jedynie Charlesa Russella. Okazuje się bowiem, że jeśli mamy do czynienia z o wiele większą linią potężnych rodów kontrolujących światową politykę to obok niego muszą się znaleźć również inne, wpływowe osoby noszące to nazwisko. Autor strony TheWatcherfiles.com twierdzi, że poza C.T. Russellem można w historii znaleźć takie postacie jak choćby William Huntington Russell współzałożyciel zakonu Skull&Bones skupiającego najważniejsze i najbardziej wpływowe osobistości Ameryki, William H. Russell – współzałożyciel słynnego przedsiębiorstwa Pony Express czy George William Russel – twórca loży teozoficznej w Dublinie. Wszystkie te osoby łączy z pewnością zainteresowanie okultyzmem i podejrzenia o związki z masonerią. Czy można je jednak łączyć z powodu wspólnego nazwiska? Szkocko-irlandzkie nazwisko „Russell” jest jednak dość powszechne i teza jakoby praktycznie każda znana i wpływowa osoba je nosząca miała być związana z okultyzmem i być członkiem wielkiego satanistycznego rodu.

Trzynaście głównych rodzin Iluminatów stanowić ma ścisłą elitę wielkiego światowego spisku. Uważa się ich za satanistów, okultystów a nawet Reptillian. Ich ogromna władza i wpływy nie są bynajmniej przypadkowe – pochodzić mają one z wielkich machinacji i umiejętnego wykorzystania mechanizmów władzy. Bez względu na to czy wiedza ta ma okultystyczne pochodzenie czy też jest jedynie owocem umiejętnej politycznej gry i nieprzeciętnej inteligencji należy przyznać, że stanowią oni dziś główny obiekt badań i dociekań najprzeróżniejszych badaczy „teorii spiskowej” a wszystkie informacje i doniesienia na ich temat są wnikliwie analizowane. Najczęściej rzecz jasna słyszy się o dwóch, wydawać by się mogło, że najpotężniejszych rodach – Rotschildach i Rockefellerach, ale czy możemy mieć pewność, że pozostałe z wymienionych nie są przypadkiem potężniejsze? W przyszłości postaram się omówić również pozostałe rody z tej listy.

http://pastorrussell.blogspot.com/2008/08/great-pyramid-of-giza-product-of-true_30.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Charles_Taze_Russell

http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/

http://www.theforbiddenknowledge.com/greatseal/index.htm

19 komentarzy:

 1. Te 13 rodow blood line odnosi sie do 12 nauczycieli ludzkosci przed potopem,ks.Henocha z imienia wymienia tych 12 upadlych i czego nauczyli ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale macie na bani... zakrywajcie kamerki w telefonach, bo was śledzą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj dziecko dziecko, jaka szkoda że nie wiesz o czym Ty wgl czytasz, a co dopiero mówisz.

   Usuń
 3. psychol Breivik który dokonał mordu w Norwegii też jest masonem żydem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wez sie nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o tym zdarzeniu. Ja jestem w polowie norwegiem i z balkonu wybuch widzialem ;) brejvik sie wkurzyl po prostu na mułzumanow ze dostaja pieniadze za nic, w kolejkach nie musza stac (on musial do lekarza czekac 3 lata a mułzumani sa odrazu przyjmowani bo maja pierwszenstwo)

   Usuń
 4. miliony ofiar psychiatrii po lekach najczęściej giną w męczarniach system strachu lekarz bogdan sokołowski ogrodowa 16 nowy tomyśl proponuję spółdzielczość władzy z udziałami i dywidendami to zapobiegnie agresji niestety psychiatria niszczy mesjaszy szukam partnerki wymordowali mi całą rodzinę jestem żydem i masonem

  OdpowiedzUsuń
 5. Należy dodać że iluminaci posługują się stronami na których wcale nie kryją swojego istnienia a wręcz opisują dużo informacji o swoich zamierzeniach,miedzy innymi można odkryć że i ta strona jest administrowana przez illuminati poznać to można po tym że portal ten jest na serwerze USA,można tu wyrazić publicznie swoją opinie co do swoich myśli i ujawnić swoją tożsamość,reklamy,sklepik(syjoniści lubią robić na wszystkim interes)materiały na tej stronie nie są rzetelne i wprowadzają w błąd czytelnika(np.życiorys C.T Russela i fotka płyty nagrobnej z piramidą wklejoną "fotoszopem" dla ubogich)a całą wisienką w torciku jest to że illuminati to reptilianie czyli ufo(śmiech na sali)podsumowując:czy wypiłbyś szklankę wody źródlanej z kroplą gnojówki?Tak ma się prawda do fałszu dodasz krople syfu i to już nie jest wiarogodne,prawdziwe,czyste tylko pułapka demonicznych cwaniaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na bank musiałoby się to znajdować gdzieś głęboko w dark necie (aka deep web) lub w inny sposób ciężko dostępne. Samo to miejsce internetu jest miejscem pełnym zwyroli i ciemnej strony ludzkości (z ciekawośći znaomy tam zajrzał i znalazł np. ogłoszene grabarza który zrobił z cmentarza burdel dla nekrofili). Jeśli i tak masz niski stopień wiary w ludzkość to możesz śmiało się w to zagłębić (a jeśli wejść w ogóle to chyba tylko na maszynie wirtualnej - bo to zbyt duże ryzyko pomimo tor-a).

   Usuń
 6. Jedyne prawdziwe przyjście na jakie czekamy ,to 2-gie przyjscie PANA JEZUSA.Ale zanim to nastąpi,to rząd swiatowy na czele z anty-chrystem,czipowanie ludzi,ogłoszenie się bogiem,zabijanie przeciwników...Wszystko w Biblii,proroctwach i księdze apokalipsy.Nie wolno przyjąć tego znaku,przez niego wpłyną na twoje myśli,już nie będziesz sobą, a najważniejsze staniesz się przeciwnikiem BOGA i zamiast zycia w 1000-letnim królestwie pod rządami PANA JEZUSA,a potem nowe niebo ,nowa ziemia to skończysz razem z szatanem w jeziorze ognia,zamiast w cudownym miejscu przygotowanym przez BOGA STWÓRCĘ WSZYSTKIEGO równiez dla Ciebie człowieku.Najwazniejsze,że to zło zostanie pokonane.Chwała Najwyzszemu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację w swej wypowiedzi od A do Z. Chwała Najwyższemu teraz i na wieki wieków.

   Usuń
 7. Chwała Panu najwyższemu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Charles Rassell "potezny" iluminata ???? Ha, ha, ha !!! Przez 100 lat 8 mln wyznawcow Swiadkow Jehowy. Bo postawil na jakosc nie na ilosc. Nie miesci sie w glowie niektorym, ze mozna wiernie sluzyc Bogu Jehowie i nie ma to nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy tylko z przestrzeganiem przykazan, nie mieszaniu sie do polityki, nie braniu udzialu w wojnach, gloszeniu DOBREJ NOWINY O KROLESTWIE BOZYM od domu do domu, bogobojnemu zyciu i oczekiwaniu na ARMAGEDON !!! Tak zyli pierwsi chrzescijanie, Waldensi (przesladowani i mordowani przez kk "swieta"inkwizycje przez 500 lat). W naszych wspolczesnych czasach chyba nie ma czlowieka, ktory nie kojarzylby kto to sa Swiadkowie Jehowy i z czym przychodza do ludzi - to oni obwieszczaja wyroki Jehowy oraz nadzieje na zaprowadzenie porzadku na ziemi czyli przyjscia KROLESTWA BOZEGO POD PANOWANIEM SYNA BOZEGO JEZUSA CHRYSTUSA przez 1000 lat. Jezus to dopiero bedzie "iluminata": zycie wieczne w raju na ziemi, nie bedzie chorob ani smierci, zmartwychwstana nasi bliscy. No i to wszystko za darmo !!! Ale juz teraz trzeba pokazac swoim zyciem, ze pragniemy sie tam znalesc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super tekst z wykładów Świadków Jehowy . Zapamiętam , ty szczęściaro przeczytaj Jan 3:5 i odpowiedz sobie -jak się dostanież do Królestwa Bożego bez narodzenia z ducha ? A potem w Jan 3:34 (tylko nie z Przekładu Nowego Świata )czy czujesz że udzielił ci Bóg ducha bez miary? Jako wyznaczonej do głoszenia słowa . Następnie Jan 6:50,51 i do kogo tyczy się słowo- każdy ? wers 53 Jak uzyskasz życie wieczne skoro nie masz udziału w emblematach ? wers 54 Jaką masz nadzieje bez udziału(w emblematach) na wskszeszenie ? wers 56 czy nie jedząc i nie pijąc mieszkasz w Jezusie a on w tobie ? wers 58 Postępujesz mądrze nie spożywając (będziesz żyła na wieki)? A co do 144000 zobacz Obj 7:4-8 prosze znajdz możliwość potwierdzenia że to opis symboliczny (według Strażnicy) . Mnie się kojarzy z listą obecności . Następnie porównaj Obj 7:9 i 14:3 obie grupy stoją przed tronem .

   Usuń
  2. Hmmm... nie widzę innej opcji jak to, że gość dla zabawy skosił Agnieszce tak kalarepke... że pierwsze co pomyślałem....Ku..a Kosiarz Umysłów ale mimo nawet podziwu muszę powiedzieć, że kawał Ch..a z niego...

   Usuń
  3. Wycofuję hehe dopiero przekminiłem...powiedział jej to w co wierzy a po drodze tylko zrył kalarepkę...

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 11. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf