piątek, 14 września 2012

Kim są członkowie 13 rodów Illuminati?

Stanowią ukrytą elitę sprawującą kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. USA są ich narzędziem, za pośrednictwem którego dbają o to aby krok po kroku cały świat legł u ich stóp. Kim są tajemniczy Iluminaci?

Nawet zwykły jednodolarowy banknot kryje w sobie więcej tajemnic niż byśmy mogli przypuszczać. Na tym niewielkim skrawku papieru umieszczono ogromną liczbę okultystycznych symboli mających rzekomo ostatecznie wyjawić cel jaki stoi przez rządzącymi Stanami Zjednoczonymi elitami. Szczególnie jeden symbol pełni ogromnie ważną funkcję. Jest nim rzecz jasna piramida znajdująca się na rewersie banknotu. Jej czubek jest oddzielony od podstawy, u szczytu promienieje wszechwidzące oko. Dolna część piramidy składa się z 13 poziomów. Dlaczego 13? Między innymi dlatego, że dokładnie tyle głównych rodów wchodzi w skład tajemniczego zakonu Illuminatów. W ich skład wchodzić mają między innymi takie rodziny jak Rockefellerowie, Rotschildowie, DuPontowie, Kennedy czy Onasiss. Ich liczba nie jest przypadkowa, ma ona nawiązywać do wybranych przez Boga 12 plemion Izraela, lecz w szatański sposób wypaczać to przymierze poprzez powołanie do istnienia tych trzynastu wielkich rodów:

1. Astor

2. Bundy

3. Collins

4. DuPont

5. Freeman

6. Kennedy

7. Li

8. Onasiss

9. Reynolds

10. Rockefeller

11. Rotschild

12. Russell

13. Van Duyn

Na prośbę jednego z czytelników bloga „Kod Władzy” zajmiemy się omówieniem rodziny Russellów. Ród ten w porównaniu z takimi klanami jak Kennedy, Rotschild czy Rockefeller może być nieco mniej znany, lecz jego rola jest ogromna.

Russellowie to dwunasty z wielkich rodów Illuminati, wielu noszących to nazwisko było wpływowymi członkami lóż masońskich i innych organizacji o charakterze ezoterycznym. Szczególnie ciekawa wydaje się jednak jednego z Russellów, którego historia wiąże się bezpośrednio z Towarzystwem Strażnica i Świadkami Jehowy. Ich założycielem był bowiem pastor szkocko-irlandzkiego pochodzenia Charles Taze Russell.

Przyszedł on na świat 16 lutego 1852 roku w Pittsburgu w stanie Pensylwania jako drugie dziecko w kupieckiej rodzinie prezbiterian. Wcześnie zaczął pracować w sklepie ojca znacznie przyczyniając się do rozwoju rodzinnego interesu. Bardziej jednak niż handel absorbowały go treści religijne. Dochodząc do wniosku, że chrześcijaństwo w takiej formie jaka istnieje nie spełnia jego oczekiwań zaczął on wspólnie z grupą znajomych wnikliwie badać Pismo Święte. W przeciągu lat odrzucił on wiele z dogmatów chrześcijaństwa, zaczął też głosić rychły powrót Chrystusa i zniszczenie pogańskich królestw.

Ważnym momentem stało się założenie przez niego w 1879 roku czasopisma „Strażnica Syjońska i Zwiastun Obecności Chrystusa” ("Zion's Watch Tower and Herald of the Christ's Presence"), wkrótce też powołano stowarzyszenie o tej samej nazwie. Jego działalność zaowocowała stworzeniem ruchu, który pozyskał ogromne ilości wiernych na całym świecie a sam Russell dążył do przetłumaczenia swoich publikacji na jak największą liczbę języków europejskich. Swoją działalność rozwijał przez całe życie doprowadzając do powołania wielkiego ruchu religijnego mającego swoje przedstawicielstwa na całym świecie.

Na czym miałby polegać związek Russella z Illuminatami?

Osoby zajmujące się tym zagadnieniem zwracają uwagę na symbolikę założonego przez Russella Towarzystwa Strażnica do złudzenia wręcz przypominającą tą stosowaną przez Iluminatów. Kilka lat po śmierci swojego założyciela członkowie Towarzystwa postawili obok jego nagrobka ponad dwumetrowy pomnik w kształcie piramidy. Motyw ten, kojarzony przede wszystkim ze wzorem zaczerpniętym z jednodolarowych banknotów, bardzo często pojawia się w symbolice masońskiej. Piramidę można znaleźć choćby na omawianej już na tym blogu drodze krzyżowej w pobliżu Żywca („Golgota Beskidu i masońskie symbole”). W przypadku upamiętnienia miejsca pochówku Russella nie mogło być przypadku, był on osobą wykształconą i zorientowaną w okultystycznej symbolice, musiał więc również wiedzieć co oznacza symbol piramidy. Jak wynika z materiałów podesłanych przez czytelnika tego bloga, nawet dziś publikacje Towarzystwa Strażnica zawierają ukrytą symbolikę i przesłanie mogące mieć związek z Iluminatami.

Jeśli chodzi o samego Russella to istnieje szereg poszlak mogących wskazywać, że obok religijnego reformatora mógł on posiadać także drugą, dokładnie skrywaną tożsamość. Przede wszystkim istnieją poszlaki wskazujące na fakt, że był on aktywnym, być może wysoko postawionym członkiem masonerii, zakonu różokrzyżowców, a nawet interesował się okultyzmem. Co więcej jego działalność i głoszone proroctwa, w których utrzymywał, że do upadku „pogańskich królestw” dojdzie w 1914 roku wieszczyły powstanie nowego porządku, który do złudzenia przypomina postulaty głoszone przez zwolenników NWO.

Należy przy tym zaznaczyć, że związki te mogą nie dotyczyć jedynie Charlesa Russella. Okazuje się bowiem, że jeśli mamy do czynienia z o wiele większą linią potężnych rodów kontrolujących światową politykę to obok niego muszą się znaleźć również inne, wpływowe osoby noszące to nazwisko. Autor strony TheWatcherfiles.com twierdzi, że poza C.T. Russellem można w historii znaleźć takie postacie jak choćby William Huntington Russell współzałożyciel zakonu Skull&Bones skupiającego najważniejsze i najbardziej wpływowe osobistości Ameryki, William H. Russell – współzałożyciel słynnego przedsiębiorstwa Pony Express czy George William Russel – twórca loży teozoficznej w Dublinie. Wszystkie te osoby łączy z pewnością zainteresowanie okultyzmem i podejrzenia o związki z masonerią. Czy można je jednak łączyć z powodu wspólnego nazwiska? Szkocko-irlandzkie nazwisko „Russell” jest jednak dość powszechne i teza jakoby praktycznie każda znana i wpływowa osoba je nosząca miała być związana z okultyzmem i być członkiem wielkiego satanistycznego rodu.

Trzynaście głównych rodzin Iluminatów stanowić ma ścisłą elitę wielkiego światowego spisku. Uważa się ich za satanistów, okultystów a nawet Reptillian. Ich ogromna władza i wpływy nie są bynajmniej przypadkowe – pochodzić mają one z wielkich machinacji i umiejętnego wykorzystania mechanizmów władzy. Bez względu na to czy wiedza ta ma okultystyczne pochodzenie czy też jest jedynie owocem umiejętnej politycznej gry i nieprzeciętnej inteligencji należy przyznać, że stanowią oni dziś główny obiekt badań i dociekań najprzeróżniejszych badaczy „teorii spiskowej” a wszystkie informacje i doniesienia na ich temat są wnikliwie analizowane. Najczęściej rzecz jasna słyszy się o dwóch, wydawać by się mogło, że najpotężniejszych rodach – Rotschildach i Rockefellerach, ale czy możemy mieć pewność, że pozostałe z wymienionych nie są przypadkiem potężniejsze? W przyszłości postaram się omówić również pozostałe rody z tej listy.

http://pastorrussell.blogspot.com/2008/08/great-pyramid-of-giza-product-of-true_30.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Charles_Taze_Russell

http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/

http://www.theforbiddenknowledge.com/greatseal/index.htm

39 komentarzy:

 1. Te 13 rodow blood line odnosi sie do 12 nauczycieli ludzkosci przed potopem,ks.Henocha z imienia wymienia tych 12 upadlych i czego nauczyli ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale macie na bani... zakrywajcie kamerki w telefonach, bo was śledzą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj dziecko dziecko, jaka szkoda że nie wiesz o czym Ty wgl czytasz, a co dopiero mówisz.

   Usuń
 3. psychol Breivik który dokonał mordu w Norwegii też jest masonem żydem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wez sie nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o tym zdarzeniu. Ja jestem w polowie norwegiem i z balkonu wybuch widzialem ;) brejvik sie wkurzyl po prostu na mułzumanow ze dostaja pieniadze za nic, w kolejkach nie musza stac (on musial do lekarza czekac 3 lata a mułzumani sa odrazu przyjmowani bo maja pierwszenstwo)

   Usuń
 4. miliony ofiar psychiatrii po lekach najczęściej giną w męczarniach system strachu lekarz bogdan sokołowski ogrodowa 16 nowy tomyśl proponuję spółdzielczość władzy z udziałami i dywidendami to zapobiegnie agresji niestety psychiatria niszczy mesjaszy szukam partnerki wymordowali mi całą rodzinę jestem żydem i masonem

  OdpowiedzUsuń
 5. Należy dodać że iluminaci posługują się stronami na których wcale nie kryją swojego istnienia a wręcz opisują dużo informacji o swoich zamierzeniach,miedzy innymi można odkryć że i ta strona jest administrowana przez illuminati poznać to można po tym że portal ten jest na serwerze USA,można tu wyrazić publicznie swoją opinie co do swoich myśli i ujawnić swoją tożsamość,reklamy,sklepik(syjoniści lubią robić na wszystkim interes)materiały na tej stronie nie są rzetelne i wprowadzają w błąd czytelnika(np.życiorys C.T Russela i fotka płyty nagrobnej z piramidą wklejoną "fotoszopem" dla ubogich)a całą wisienką w torciku jest to że illuminati to reptilianie czyli ufo(śmiech na sali)podsumowując:czy wypiłbyś szklankę wody źródlanej z kroplą gnojówki?Tak ma się prawda do fałszu dodasz krople syfu i to już nie jest wiarogodne,prawdziwe,czyste tylko pułapka demonicznych cwaniaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na bank musiałoby się to znajdować gdzieś głęboko w dark necie (aka deep web) lub w inny sposób ciężko dostępne. Samo to miejsce internetu jest miejscem pełnym zwyroli i ciemnej strony ludzkości (z ciekawośći znaomy tam zajrzał i znalazł np. ogłoszene grabarza który zrobił z cmentarza burdel dla nekrofili). Jeśli i tak masz niski stopień wiary w ludzkość to możesz śmiało się w to zagłębić (a jeśli wejść w ogóle to chyba tylko na maszynie wirtualnej - bo to zbyt duże ryzyko pomimo tor-a).

   Usuń
 6. Jedyne prawdziwe przyjście na jakie czekamy ,to 2-gie przyjscie PANA JEZUSA.Ale zanim to nastąpi,to rząd swiatowy na czele z anty-chrystem,czipowanie ludzi,ogłoszenie się bogiem,zabijanie przeciwników...Wszystko w Biblii,proroctwach i księdze apokalipsy.Nie wolno przyjąć tego znaku,przez niego wpłyną na twoje myśli,już nie będziesz sobą, a najważniejsze staniesz się przeciwnikiem BOGA i zamiast zycia w 1000-letnim królestwie pod rządami PANA JEZUSA,a potem nowe niebo ,nowa ziemia to skończysz razem z szatanem w jeziorze ognia,zamiast w cudownym miejscu przygotowanym przez BOGA STWÓRCĘ WSZYSTKIEGO równiez dla Ciebie człowieku.Najwazniejsze,że to zło zostanie pokonane.Chwała Najwyzszemu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację w swej wypowiedzi od A do Z. Chwała Najwyższemu teraz i na wieki wieków.

   Usuń
 7. Chwała Panu najwyższemu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Charles Rassell "potezny" iluminata ???? Ha, ha, ha !!! Przez 100 lat 8 mln wyznawcow Swiadkow Jehowy. Bo postawil na jakosc nie na ilosc. Nie miesci sie w glowie niektorym, ze mozna wiernie sluzyc Bogu Jehowie i nie ma to nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy tylko z przestrzeganiem przykazan, nie mieszaniu sie do polityki, nie braniu udzialu w wojnach, gloszeniu DOBREJ NOWINY O KROLESTWIE BOZYM od domu do domu, bogobojnemu zyciu i oczekiwaniu na ARMAGEDON !!! Tak zyli pierwsi chrzescijanie, Waldensi (przesladowani i mordowani przez kk "swieta"inkwizycje przez 500 lat). W naszych wspolczesnych czasach chyba nie ma czlowieka, ktory nie kojarzylby kto to sa Swiadkowie Jehowy i z czym przychodza do ludzi - to oni obwieszczaja wyroki Jehowy oraz nadzieje na zaprowadzenie porzadku na ziemi czyli przyjscia KROLESTWA BOZEGO POD PANOWANIEM SYNA BOZEGO JEZUSA CHRYSTUSA przez 1000 lat. Jezus to dopiero bedzie "iluminata": zycie wieczne w raju na ziemi, nie bedzie chorob ani smierci, zmartwychwstana nasi bliscy. No i to wszystko za darmo !!! Ale juz teraz trzeba pokazac swoim zyciem, ze pragniemy sie tam znalesc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super tekst z wykładów Świadków Jehowy . Zapamiętam , ty szczęściaro przeczytaj Jan 3:5 i odpowiedz sobie -jak się dostanież do Królestwa Bożego bez narodzenia z ducha ? A potem w Jan 3:34 (tylko nie z Przekładu Nowego Świata )czy czujesz że udzielił ci Bóg ducha bez miary? Jako wyznaczonej do głoszenia słowa . Następnie Jan 6:50,51 i do kogo tyczy się słowo- każdy ? wers 53 Jak uzyskasz życie wieczne skoro nie masz udziału w emblematach ? wers 54 Jaką masz nadzieje bez udziału(w emblematach) na wskszeszenie ? wers 56 czy nie jedząc i nie pijąc mieszkasz w Jezusie a on w tobie ? wers 58 Postępujesz mądrze nie spożywając (będziesz żyła na wieki)? A co do 144000 zobacz Obj 7:4-8 prosze znajdz możliwość potwierdzenia że to opis symboliczny (według Strażnicy) . Mnie się kojarzy z listą obecności . Następnie porównaj Obj 7:9 i 14:3 obie grupy stoją przed tronem .

   Usuń
  2. Hmmm... nie widzę innej opcji jak to, że gość dla zabawy skosił Agnieszce tak kalarepke... że pierwsze co pomyślałem....Ku..a Kosiarz Umysłów ale mimo nawet podziwu muszę powiedzieć, że kawał Ch..a z niego...

   Usuń
  3. Wycofuję hehe dopiero przekminiłem...powiedział jej to w co wierzy a po drodze tylko zrył kalarepkę...

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 11. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 12. Pozdrowienia z wielkiego porządku oświecenia dla zjednoczonego państwa i dla całego świata, to jest otwarta okazja, aby dołączyć do społeczności Oświeconych, gdzie możesz odzyskać swoje utracone marzenia, a także, gdzie możesz zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 550 000 $, aby wszyscy nowi członkowie przyłączyli się do wspólnoty, a także do domu, w którym się wybrali i gdzie znajdują się inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE ŁĄCZĄ SIĘ Z OŚWIETLENIEM.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 550 000 $.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub naszym wahtsapp +19292811087  UWAGA; to braterstwo Iluminatów, z którym można zjednoczyć się z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.


  POZDROWIENIA Z ILLUMINATI...

  OdpowiedzUsuń
 13. Are you a business man or woman,
  political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful
  in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant
  rich sum of. 1million dollars in a week, and a free home. any where
  you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars
  monthly as a salary… BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN
  ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream
  CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country
  of your own choice
  4. One Month holiday
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World
  7.A total Lifestyle change
  8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into
  your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the
  World .
  If you are interested contact our agent now with the information below

  whatsapp: +2348139417927
  Email: illuminattibrothers@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 15. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 16. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 17. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  osiągnąć swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminatu. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli ty
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Oświetl wtedy
  może nawiązać kontakt z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do pana Franka i możesz go także dodać na WhatsApp +2348100367800 dzięki
  ty..

  OdpowiedzUsuń
 18. kościół iluminatów składa się z wielu miliarderów i ma moc, weath, bogactwa i jest sławną osobą na świecie. Dołącz do kultu iluminacyjnego już dziś i zdobądź natychmiastową sumę 300 milionów dolarów za darmo w dowolnym miejscu na świecie, a także otrzymasz 100 000 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie ... Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wypełnienie następujących informacji na ten e-mail poniżej (power666brotherhood@gmail.com KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI. Nagroda pieniężna w wysokości 300 000 000 USD USD Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 120 000 USD USD Dom marzeń zakupiony w kraju według własnego wyboru Urlop jednego miesiąca (w pełni opłacony ) do swojego wymarzonego celu turystycznego Jednoroczny pakiet członkowski w golfa Zabieg VIP na wszystkich lotniskach na świecie Całkowita zmiana stylu życia Dostęp do Bohemian Grove Miesięczna płatność w wysokości 70 000 000 USD na konto bankowe co miesiąc jako członek Miesięczny zarezerwowany termin w pierwszej piątce światowi liderzy i 5 największych gwiazd na świecie Powiedz nam niewiele o sobie ... Bez brudnej gry, bez poświęceń i bez zła, kult pokoju, wielki cel Illuminati napisz do nas er666brotherhood@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy jesteś biznesmenem, kobietą, politykiem, muzykiem, studentem, piłkarzem i chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem GREAT ILLUMINATI i zarabiając 5 000 000 USD. Dzięki temu wszystkie twoje marzenia i pragnienia serca mogą zostać w pełni zrealizowane. To krótkie podsumowanie, jeśli jesteś zainteresowany członkostwem w tym wielkim Bractwie, wróć do nas, aby uzyskać więcej informacji i wyjaśnień na temat dołączenia - WhatsApp +2348054518396
  E-mail: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Należy dziś do Illuminati i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się Twoim tytułem przez całe pokolenie i zobaczcie, jak Twoje marzenia się spełniały. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do ogólnoświatowego dowództwa Illuminati w (USA), Wyślij nam wiadomość E-mail do nas dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Lub whats-aplikacja nas.. + 19292811087 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszego baphometa.

  Uwaga.. Nie akceptujemy połączeń WhatsApp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 21. Pozdrowienia z wielkiego porządku Stanów Zjednoczonych i dla całego świata, jest to otwarta okazja, aby przyłączyć się do Wspólnoty oświeconych, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także, gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez krwi Ofiary. A my również zapłacić sumę $550 000, aby uzyskać wszystkich nowych członków, kiedy przyłączyć się do braterstwa, a także do domu ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami wraz z tej okazji w życiu dla nich być sławny.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRE ŁĄCZĄ OŚWIETLENIE.
  1. nagroda gotówkowa w wysokości $550 000.
  2. nowy elegancki wymarzony samochód wyceniony na USD $150 000 USD
  3. wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszych na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub nasz wahtmy + 19292811087

  OdpowiedzUsuń
 22. Pozdrowienia z ZAMÓWIENIA ILLUMINATI na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do BROTHERHOOD ILLUMINATI, gdzie MILIONAIRY, BILLIONAIRY, naukowcy, gwiazdy świata i światowi przywódcy, którzy kontrolują świat, zdobyli sławę i ideały, a także gdzie możecie zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnej ofiary z krwi. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com

  Uwaga: uprzejmie wiedz, że szanując swoją religię i gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz zostać członkiem.

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI NOWE ZAMÓWIENIE ŚWIATA.

  OdpowiedzUsuń
 23. Iluminaci to społeczeństwo, które stara się promować duchowość i moralność
  wartości. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i
  ulga. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, niezależnie od tego
  o ich różnicach i pochodzeniu, i upewnijcie się, że ci dobrzy ludzie się staną
  lepiej w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i
  stać się bogatym, sławnym, potężnym i przodować w życiu Możesz się z nami skontaktować
  Illuminatidavidjoe@gmail.com Możesz również skontaktować się z nami na WhatsApp +1 (501)
  781–2365

  OdpowiedzUsuń
 24. Dearest Esteems,

  We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business.

  Contact Dr. James Eric Firm via
  Email: fastloanoffer34@gmail.com
  Whatsapp +918929509036
  Best Regards,
  Dr. James Eric.
  Executive Investment
  Consultant./Mediator/Facilitator

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozkoszujemy się pięknem motyla, ale rzadko dopuszczamy się zmian, które przeszli, aby osiągnąć to piękno. Tylko przechodzą przez to życie raz, nie wróci na bis. Nigdy nie "sprawiają, że " siedząc na Duff i mówi światu, jak wielki masz zamiar być, czy pragnienie bogactwa, Sława, światło sportowe, do wykonywania znaków i cudów, powrót partnera, jesteś prawnik, nauczyciel, polityka, Bank zarządzać, lub masz pomysłów biznesowych ale nie finansów, odblokować swoje przeznaczenie teraz Przystępując do masonerii Grand Lodge dzisiaj, i otrzymać sumę €50,000,000 korzyści, po rejestracji honoru zostały zatwierdzone, jako pierwszy mile widziane członkostwa, a miesięczne wynagrodzenie €800,000 masz pełne dostęp do likwidacji ubóstwa i innych sytuacji z dala od swojego życia, skontaktuj się z biurem, za pośrednictwem adresu E-mail, unitednationalmasons@protonmail.ch lub WhatsApp Unii Europejskiej, +31687718900 twoje przeznaczenie jest na rękach

  OdpowiedzUsuń
 26. To otwarte zaproszenie, abyś stał się częścią największego konglomeratu na świecie i osiągnął szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Czy chcesz dziś dołączyć do wielkiego brata Iluminatów, aby zdobyć sławę, bogactwo i ochronę?
  Następnie skontaktuj się dziś z wielkim Mistrzem za pośrednictwem WhatsApp (tylko tekst) na. + 1 (717) 814-8461. lub przez e-mail / hangout na grandmasterilluminati272@gmail.com.
  DZIĘKUJĘ CI
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna o wartości 75 000 USD po inicjacji.
  2. Nowy, elegancki samochód marzeń o wartości 30 000 USD
  3. Dom marzeń zakupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Miesięczne wakacje (w pełni płatne) do wymarzonej miejscowości turystycznej.
  5. Pakiet rocznego członkostwa w golfie
  6. Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest znanym faktem, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com lub whatsapp +2349033667873 teraz, jeśli naprawdę poważnie pomagasz sobie

  OdpowiedzUsuń
 28. JOIN THE NEW ILLUMINATI NEW WORD ORDER, ARE YOU A BUSINESS MAN OR WOMAN, PASTOR, POLITICIAN, YOUNG COMING UP STAR, WORKING CLASS OR FIRST CLASS JOB OF ANY TALENT YOU ARE INTO, and you want to become rich and famous and be well know all over the world, without no human blood, this is your time to join the illuminati club. And a benefits amount of, ($1000000) one million us dollars will be giving to you as a new member, $30,000 USD monthly as a salary, and a congratulation car with a free house of your own choice to welcome you to our illuminati club. if you want to achieve all your heart desire contact us on WhatsApp:+2348054518396If you want your business to grow to a higher level contact the below gmail or number.

  EMAIL: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  WhatsApp number: +2348054518396

  OdpowiedzUsuń
 29. Należy dziś do Illuminati i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się Twoim tytułem przez całe pokolenie i zobaczcie, jak Twoje marzenia się spełniały. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do ogólnoświatowego dowództwa Illuminati w (USA), Wyślij nam wiadomość E-mail do nas dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Lub whats-aplikacja nas.. + 15184145254 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszego baphometa.

  Uwaga.. Nie akceptujemy połączeń WhatsApp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 30. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf