piątek, 14 września 2012

Kim są członkowie 13 rodów Illuminati?

Stanowią ukrytą elitę sprawującą kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. USA są ich narzędziem, za pośrednictwem którego dbają o to aby krok po kroku cały świat legł u ich stóp. Kim są tajemniczy Iluminaci?

Nawet zwykły jednodolarowy banknot kryje w sobie więcej tajemnic niż byśmy mogli przypuszczać. Na tym niewielkim skrawku papieru umieszczono ogromną liczbę okultystycznych symboli mających rzekomo ostatecznie wyjawić cel jaki stoi przez rządzącymi Stanami Zjednoczonymi elitami. Szczególnie jeden symbol pełni ogromnie ważną funkcję. Jest nim rzecz jasna piramida znajdująca się na rewersie banknotu. Jej czubek jest oddzielony od podstawy, u szczytu promienieje wszechwidzące oko. Dolna część piramidy składa się z 13 poziomów. Dlaczego 13? Między innymi dlatego, że dokładnie tyle głównych rodów wchodzi w skład tajemniczego zakonu Illuminatów. W ich skład wchodzić mają między innymi takie rodziny jak Rockefellerowie, Rotschildowie, DuPontowie, Kennedy czy Onasiss. Ich liczba nie jest przypadkowa, ma ona nawiązywać do wybranych przez Boga 12 plemion Izraela, lecz w szatański sposób wypaczać to przymierze poprzez powołanie do istnienia tych trzynastu wielkich rodów:

1. Astor

2. Bundy

3. Collins

4. DuPont

5. Freeman

6. Kennedy

7. Li

8. Onasiss

9. Reynolds

10. Rockefeller

11. Rotschild

12. Russell

13. Van Duyn

Na prośbę jednego z czytelników bloga „Kod Władzy” zajmiemy się omówieniem rodziny Russellów. Ród ten w porównaniu z takimi klanami jak Kennedy, Rotschild czy Rockefeller może być nieco mniej znany, lecz jego rola jest ogromna.

Russellowie to dwunasty z wielkich rodów Illuminati, wielu noszących to nazwisko było wpływowymi członkami lóż masońskich i innych organizacji o charakterze ezoterycznym. Szczególnie ciekawa wydaje się jednak jednego z Russellów, którego historia wiąże się bezpośrednio z Towarzystwem Strażnica i Świadkami Jehowy. Ich założycielem był bowiem pastor szkocko-irlandzkiego pochodzenia Charles Taze Russell.

Przyszedł on na świat 16 lutego 1852 roku w Pittsburgu w stanie Pensylwania jako drugie dziecko w kupieckiej rodzinie prezbiterian. Wcześnie zaczął pracować w sklepie ojca znacznie przyczyniając się do rozwoju rodzinnego interesu. Bardziej jednak niż handel absorbowały go treści religijne. Dochodząc do wniosku, że chrześcijaństwo w takiej formie jaka istnieje nie spełnia jego oczekiwań zaczął on wspólnie z grupą znajomych wnikliwie badać Pismo Święte. W przeciągu lat odrzucił on wiele z dogmatów chrześcijaństwa, zaczął też głosić rychły powrót Chrystusa i zniszczenie pogańskich królestw.

Ważnym momentem stało się założenie przez niego w 1879 roku czasopisma „Strażnica Syjońska i Zwiastun Obecności Chrystusa” ("Zion's Watch Tower and Herald of the Christ's Presence"), wkrótce też powołano stowarzyszenie o tej samej nazwie. Jego działalność zaowocowała stworzeniem ruchu, który pozyskał ogromne ilości wiernych na całym świecie a sam Russell dążył do przetłumaczenia swoich publikacji na jak największą liczbę języków europejskich. Swoją działalność rozwijał przez całe życie doprowadzając do powołania wielkiego ruchu religijnego mającego swoje przedstawicielstwa na całym świecie.

Na czym miałby polegać związek Russella z Illuminatami?

Osoby zajmujące się tym zagadnieniem zwracają uwagę na symbolikę założonego przez Russella Towarzystwa Strażnica do złudzenia wręcz przypominającą tą stosowaną przez Iluminatów. Kilka lat po śmierci swojego założyciela członkowie Towarzystwa postawili obok jego nagrobka ponad dwumetrowy pomnik w kształcie piramidy. Motyw ten, kojarzony przede wszystkim ze wzorem zaczerpniętym z jednodolarowych banknotów, bardzo często pojawia się w symbolice masońskiej. Piramidę można znaleźć choćby na omawianej już na tym blogu drodze krzyżowej w pobliżu Żywca („Golgota Beskidu i masońskie symbole”). W przypadku upamiętnienia miejsca pochówku Russella nie mogło być przypadku, był on osobą wykształconą i zorientowaną w okultystycznej symbolice, musiał więc również wiedzieć co oznacza symbol piramidy. Jak wynika z materiałów podesłanych przez czytelnika tego bloga, nawet dziś publikacje Towarzystwa Strażnica zawierają ukrytą symbolikę i przesłanie mogące mieć związek z Iluminatami.

Jeśli chodzi o samego Russella to istnieje szereg poszlak mogących wskazywać, że obok religijnego reformatora mógł on posiadać także drugą, dokładnie skrywaną tożsamość. Przede wszystkim istnieją poszlaki wskazujące na fakt, że był on aktywnym, być może wysoko postawionym członkiem masonerii, zakonu różokrzyżowców, a nawet interesował się okultyzmem. Co więcej jego działalność i głoszone proroctwa, w których utrzymywał, że do upadku „pogańskich królestw” dojdzie w 1914 roku wieszczyły powstanie nowego porządku, który do złudzenia przypomina postulaty głoszone przez zwolenników NWO.

Należy przy tym zaznaczyć, że związki te mogą nie dotyczyć jedynie Charlesa Russella. Okazuje się bowiem, że jeśli mamy do czynienia z o wiele większą linią potężnych rodów kontrolujących światową politykę to obok niego muszą się znaleźć również inne, wpływowe osoby noszące to nazwisko. Autor strony TheWatcherfiles.com twierdzi, że poza C.T. Russellem można w historii znaleźć takie postacie jak choćby William Huntington Russell współzałożyciel zakonu Skull&Bones skupiającego najważniejsze i najbardziej wpływowe osobistości Ameryki, William H. Russell – współzałożyciel słynnego przedsiębiorstwa Pony Express czy George William Russel – twórca loży teozoficznej w Dublinie. Wszystkie te osoby łączy z pewnością zainteresowanie okultyzmem i podejrzenia o związki z masonerią. Czy można je jednak łączyć z powodu wspólnego nazwiska? Szkocko-irlandzkie nazwisko „Russell” jest jednak dość powszechne i teza jakoby praktycznie każda znana i wpływowa osoba je nosząca miała być związana z okultyzmem i być członkiem wielkiego satanistycznego rodu.

Trzynaście głównych rodzin Iluminatów stanowić ma ścisłą elitę wielkiego światowego spisku. Uważa się ich za satanistów, okultystów a nawet Reptillian. Ich ogromna władza i wpływy nie są bynajmniej przypadkowe – pochodzić mają one z wielkich machinacji i umiejętnego wykorzystania mechanizmów władzy. Bez względu na to czy wiedza ta ma okultystyczne pochodzenie czy też jest jedynie owocem umiejętnej politycznej gry i nieprzeciętnej inteligencji należy przyznać, że stanowią oni dziś główny obiekt badań i dociekań najprzeróżniejszych badaczy „teorii spiskowej” a wszystkie informacje i doniesienia na ich temat są wnikliwie analizowane. Najczęściej rzecz jasna słyszy się o dwóch, wydawać by się mogło, że najpotężniejszych rodach – Rotschildach i Rockefellerach, ale czy możemy mieć pewność, że pozostałe z wymienionych nie są przypadkiem potężniejsze? W przyszłości postaram się omówić również pozostałe rody z tej listy.

http://pastorrussell.blogspot.com/2008/08/great-pyramid-of-giza-product-of-true_30.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Charles_Taze_Russell

http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/

http://www.theforbiddenknowledge.com/greatseal/index.htm

125 komentarzy:

 1. Te 13 rodow blood line odnosi sie do 12 nauczycieli ludzkosci przed potopem,ks.Henocha z imienia wymienia tych 12 upadlych i czego nauczyli ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. ale macie na bani... zakrywajcie kamerki w telefonach, bo was śledzą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj dziecko dziecko, jaka szkoda że nie wiesz o czym Ty wgl czytasz, a co dopiero mówisz.

   Usuń
 3. psychol Breivik który dokonał mordu w Norwegii też jest masonem żydem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wez sie nie wypowiadaj jak nie wiesz nic o tym zdarzeniu. Ja jestem w polowie norwegiem i z balkonu wybuch widzialem ;) brejvik sie wkurzyl po prostu na mułzumanow ze dostaja pieniadze za nic, w kolejkach nie musza stac (on musial do lekarza czekac 3 lata a mułzumani sa odrazu przyjmowani bo maja pierwszenstwo)

   Usuń
  2. co ty gadasz?mordowal mlodziezowke socjalistyczna bo byl zly na muzulmanow?

   Usuń
 4. miliony ofiar psychiatrii po lekach najczęściej giną w męczarniach system strachu lekarz bogdan sokołowski ogrodowa 16 nowy tomyśl proponuję spółdzielczość władzy z udziałami i dywidendami to zapobiegnie agresji niestety psychiatria niszczy mesjaszy szukam partnerki wymordowali mi całą rodzinę jestem żydem i masonem

  OdpowiedzUsuń
 5. Należy dodać że iluminaci posługują się stronami na których wcale nie kryją swojego istnienia a wręcz opisują dużo informacji o swoich zamierzeniach,miedzy innymi można odkryć że i ta strona jest administrowana przez illuminati poznać to można po tym że portal ten jest na serwerze USA,można tu wyrazić publicznie swoją opinie co do swoich myśli i ujawnić swoją tożsamość,reklamy,sklepik(syjoniści lubią robić na wszystkim interes)materiały na tej stronie nie są rzetelne i wprowadzają w błąd czytelnika(np.życiorys C.T Russela i fotka płyty nagrobnej z piramidą wklejoną "fotoszopem" dla ubogich)a całą wisienką w torciku jest to że illuminati to reptilianie czyli ufo(śmiech na sali)podsumowując:czy wypiłbyś szklankę wody źródlanej z kroplą gnojówki?Tak ma się prawda do fałszu dodasz krople syfu i to już nie jest wiarogodne,prawdziwe,czyste tylko pułapka demonicznych cwaniaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na bank musiałoby się to znajdować gdzieś głęboko w dark necie (aka deep web) lub w inny sposób ciężko dostępne. Samo to miejsce internetu jest miejscem pełnym zwyroli i ciemnej strony ludzkości (z ciekawośći znaomy tam zajrzał i znalazł np. ogłoszene grabarza który zrobił z cmentarza burdel dla nekrofili). Jeśli i tak masz niski stopień wiary w ludzkość to możesz śmiało się w to zagłębić (a jeśli wejść w ogóle to chyba tylko na maszynie wirtualnej - bo to zbyt duże ryzyko pomimo tor-a).

   Usuń
 6. Jedyne prawdziwe przyjście na jakie czekamy ,to 2-gie przyjscie PANA JEZUSA.Ale zanim to nastąpi,to rząd swiatowy na czele z anty-chrystem,czipowanie ludzi,ogłoszenie się bogiem,zabijanie przeciwników...Wszystko w Biblii,proroctwach i księdze apokalipsy.Nie wolno przyjąć tego znaku,przez niego wpłyną na twoje myśli,już nie będziesz sobą, a najważniejsze staniesz się przeciwnikiem BOGA i zamiast zycia w 1000-letnim królestwie pod rządami PANA JEZUSA,a potem nowe niebo ,nowa ziemia to skończysz razem z szatanem w jeziorze ognia,zamiast w cudownym miejscu przygotowanym przez BOGA STWÓRCĘ WSZYSTKIEGO równiez dla Ciebie człowieku.Najwazniejsze,że to zło zostanie pokonane.Chwała Najwyzszemu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację w swej wypowiedzi od A do Z. Chwała Najwyższemu teraz i na wieki wieków.

   Usuń
 7. Chwała Panu najwyższemu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Charles Rassell "potezny" iluminata ???? Ha, ha, ha !!! Przez 100 lat 8 mln wyznawcow Swiadkow Jehowy. Bo postawil na jakosc nie na ilosc. Nie miesci sie w glowie niektorym, ze mozna wiernie sluzyc Bogu Jehowie i nie ma to nic wspolnego z zarabianiem pieniedzy tylko z przestrzeganiem przykazan, nie mieszaniu sie do polityki, nie braniu udzialu w wojnach, gloszeniu DOBREJ NOWINY O KROLESTWIE BOZYM od domu do domu, bogobojnemu zyciu i oczekiwaniu na ARMAGEDON !!! Tak zyli pierwsi chrzescijanie, Waldensi (przesladowani i mordowani przez kk "swieta"inkwizycje przez 500 lat). W naszych wspolczesnych czasach chyba nie ma czlowieka, ktory nie kojarzylby kto to sa Swiadkowie Jehowy i z czym przychodza do ludzi - to oni obwieszczaja wyroki Jehowy oraz nadzieje na zaprowadzenie porzadku na ziemi czyli przyjscia KROLESTWA BOZEGO POD PANOWANIEM SYNA BOZEGO JEZUSA CHRYSTUSA przez 1000 lat. Jezus to dopiero bedzie "iluminata": zycie wieczne w raju na ziemi, nie bedzie chorob ani smierci, zmartwychwstana nasi bliscy. No i to wszystko za darmo !!! Ale juz teraz trzeba pokazac swoim zyciem, ze pragniemy sie tam znalesc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super tekst z wykładów Świadków Jehowy . Zapamiętam , ty szczęściaro przeczytaj Jan 3:5 i odpowiedz sobie -jak się dostanież do Królestwa Bożego bez narodzenia z ducha ? A potem w Jan 3:34 (tylko nie z Przekładu Nowego Świata )czy czujesz że udzielił ci Bóg ducha bez miary? Jako wyznaczonej do głoszenia słowa . Następnie Jan 6:50,51 i do kogo tyczy się słowo- każdy ? wers 53 Jak uzyskasz życie wieczne skoro nie masz udziału w emblematach ? wers 54 Jaką masz nadzieje bez udziału(w emblematach) na wskszeszenie ? wers 56 czy nie jedząc i nie pijąc mieszkasz w Jezusie a on w tobie ? wers 58 Postępujesz mądrze nie spożywając (będziesz żyła na wieki)? A co do 144000 zobacz Obj 7:4-8 prosze znajdz możliwość potwierdzenia że to opis symboliczny (według Strażnicy) . Mnie się kojarzy z listą obecności . Następnie porównaj Obj 7:9 i 14:3 obie grupy stoją przed tronem .

   Usuń
  2. Hmmm... nie widzę innej opcji jak to, że gość dla zabawy skosił Agnieszce tak kalarepke... że pierwsze co pomyślałem....Ku..a Kosiarz Umysłów ale mimo nawet podziwu muszę powiedzieć, że kawał Ch..a z niego...

   Usuń
  3. Wycofuję hehe dopiero przekminiłem...powiedział jej to w co wierzy a po drodze tylko zrył kalarepkę...

   Usuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 11. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 12. Pozdrowienia z wielkiego porządku oświecenia dla zjednoczonego państwa i dla całego świata, to jest otwarta okazja, aby dołączyć do społeczności Oświeconych, gdzie możesz odzyskać swoje utracone marzenia, a także, gdzie możesz zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 550 000 $, aby wszyscy nowi członkowie przyłączyli się do wspólnoty, a także do domu, w którym się wybrali i gdzie znajdują się inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE ŁĄCZĄ SIĘ Z OŚWIETLENIEM.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 550 000 $.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub naszym wahtsapp +19292811087  UWAGA; to braterstwo Iluminatów, z którym można zjednoczyć się z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.


  POZDROWIENIA Z ILLUMINATI...

  OdpowiedzUsuń
 13. Are you a business man or woman,
  political, musician, student, do you want to be rich, famous, powerful
  in life, join the Illuminati brotherhood cult today and get instant
  rich sum of. 1million dollars in a week, and a free home. any where
  you choose to live in this world and also get 10,000,000 U.S dollars
  monthly as a salary… BENEFITS GIVEN TO NEW MEMBERS WHO JOIN
  ILLUMINATI.
  1. A Cash Reward of USD $500,000 USD
  2. A New Sleek Dream
  CAR valued at USD $300,000 USD
  3.A Dream House bought in the country
  of your own choice
  4. One Month holiday
  5.One year Golf Membership package
  6.A V.I.P treatment in all Airports in the World
  7.A total Lifestyle change
  8.Access to Bohemian Grove
  9.Monthly payment of $1,000,000 USD into
  your bank account every month as a member
  10.One Month booked Appointment with Top 5 world Leaders and Top 5 Celebrities in the
  World .
  If you are interested contact our agent now with the information below

  whatsapp: +2348139417927
  Email: illuminattibrothers@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 15. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 16. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do stanu zjednoczonego i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do braterstwa Iluminatów, gdzie można odzyskać swoje utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnego poświęcenia krwi. A także płacimy kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom, który wybrali i gdzie mają inwestycje, wraz z tą szansą na życie, aby mogli być sławni.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc spotkań z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z poprzednim adresem e-mail = greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego można dołączyć z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja, Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 17. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  osiągnąć swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminatu. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli ty
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Oświetl wtedy
  może nawiązać kontakt z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do pana Franka i możesz go także dodać na WhatsApp +2348100367800 dzięki
  ty..

  OdpowiedzUsuń
 18. kościół iluminatów składa się z wielu miliarderów i ma moc, weath, bogactwa i jest sławną osobą na świecie. Dołącz do kultu iluminacyjnego już dziś i zdobądź natychmiastową sumę 300 milionów dolarów za darmo w dowolnym miejscu na świecie, a także otrzymasz 100 000 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie ... Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wypełnienie następujących informacji na ten e-mail poniżej (power666brotherhood@gmail.com KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRE DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI. Nagroda pieniężna w wysokości 300 000 000 USD USD Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 120 000 USD USD Dom marzeń zakupiony w kraju według własnego wyboru Urlop jednego miesiąca (w pełni opłacony ) do swojego wymarzonego celu turystycznego Jednoroczny pakiet członkowski w golfa Zabieg VIP na wszystkich lotniskach na świecie Całkowita zmiana stylu życia Dostęp do Bohemian Grove Miesięczna płatność w wysokości 70 000 000 USD na konto bankowe co miesiąc jako członek Miesięczny zarezerwowany termin w pierwszej piątce światowi liderzy i 5 największych gwiazd na świecie Powiedz nam niewiele o sobie ... Bez brudnej gry, bez poświęceń i bez zła, kult pokoju, wielki cel Illuminati napisz do nas er666brotherhood@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy jesteś biznesmenem, kobietą, politykiem, muzykiem, studentem, piłkarzem i chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem GREAT ILLUMINATI i zarabiając 5 000 000 USD. Dzięki temu wszystkie twoje marzenia i pragnienia serca mogą zostać w pełni zrealizowane. To krótkie podsumowanie, jeśli jesteś zainteresowany członkostwem w tym wielkim Bractwie, wróć do nas, aby uzyskać więcej informacji i wyjaśnień na temat dołączenia - WhatsApp +2348054518396
  E-mail: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Należy dziś do Illuminati i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się Twoim tytułem przez całe pokolenie i zobaczcie, jak Twoje marzenia się spełniały. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do ogólnoświatowego dowództwa Illuminati w (USA), Wyślij nam wiadomość E-mail do nas dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Lub whats-aplikacja nas.. + 19292811087 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszego baphometa.

  Uwaga.. Nie akceptujemy połączeń WhatsApp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 21. Pozdrowienia z wielkiego porządku Stanów Zjednoczonych i dla całego świata, jest to otwarta okazja, aby przyłączyć się do Wspólnoty oświeconych, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także, gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez krwi Ofiary. A my również zapłacić sumę $550 000, aby uzyskać wszystkich nowych członków, kiedy przyłączyć się do braterstwa, a także do domu ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami wraz z tej okazji w życiu dla nich być sławny.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW, KTÓRE ŁĄCZĄ OŚWIETLENIE.
  1. nagroda gotówkowa w wysokości $550 000.
  2. nowy elegancki wymarzony samochód wyceniony na USD $150 000 USD
  3. wymarzony dom zakupiony w wybranym kraju.
  Miesiąc konsultacji z 5 najlepszych na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail = illuminatiworldwideorder@gmail.com lub nasz wahtmy + 19292811087

  OdpowiedzUsuń
 22. Pozdrowienia z ZAMÓWIENIA ILLUMINATI na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do BROTHERHOOD ILLUMINATI, gdzie MILIONAIRY, BILLIONAIRY, naukowcy, gwiazdy świata i światowi przywódcy, którzy kontrolują świat, zdobyli sławę i ideały, a także gdzie możecie zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez żadnej ofiary z krwi. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com

  Uwaga: uprzejmie wiedz, że szanując swoją religię i gdziekolwiek jesteś na świecie, możesz zostać członkiem.

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI NOWE ZAMÓWIENIE ŚWIATA.

  OdpowiedzUsuń
 23. Iluminaci to społeczeństwo, które stara się promować duchowość i moralność
  wartości. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i
  ulga. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, niezależnie od tego
  o ich różnicach i pochodzeniu, i upewnijcie się, że ci dobrzy ludzie się staną
  lepiej w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i
  stać się bogatym, sławnym, potężnym i przodować w życiu Możesz się z nami skontaktować
  Illuminatidavidjoe@gmail.com Możesz również skontaktować się z nami na WhatsApp +1 (501)
  781–2365

  OdpowiedzUsuń
 24. Dearest Esteems,

  We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business.

  Contact Dr. James Eric Firm via
  Email: fastloanoffer34@gmail.com
  Whatsapp +918929509036
  Best Regards,
  Dr. James Eric.
  Executive Investment
  Consultant./Mediator/Facilitator

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozkoszujemy się pięknem motyla, ale rzadko dopuszczamy się zmian, które przeszli, aby osiągnąć to piękno. Tylko przechodzą przez to życie raz, nie wróci na bis. Nigdy nie "sprawiają, że " siedząc na Duff i mówi światu, jak wielki masz zamiar być, czy pragnienie bogactwa, Sława, światło sportowe, do wykonywania znaków i cudów, powrót partnera, jesteś prawnik, nauczyciel, polityka, Bank zarządzać, lub masz pomysłów biznesowych ale nie finansów, odblokować swoje przeznaczenie teraz Przystępując do masonerii Grand Lodge dzisiaj, i otrzymać sumę €50,000,000 korzyści, po rejestracji honoru zostały zatwierdzone, jako pierwszy mile widziane członkostwa, a miesięczne wynagrodzenie €800,000 masz pełne dostęp do likwidacji ubóstwa i innych sytuacji z dala od swojego życia, skontaktuj się z biurem, za pośrednictwem adresu E-mail, unitednationalmasons@protonmail.ch lub WhatsApp Unii Europejskiej, +31687718900 twoje przeznaczenie jest na rękach

  OdpowiedzUsuń
 26. To otwarte zaproszenie, abyś stał się częścią największego konglomeratu na świecie i osiągnął szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Czy chcesz dziś dołączyć do wielkiego brata Iluminatów, aby zdobyć sławę, bogactwo i ochronę?
  Następnie skontaktuj się dziś z wielkim Mistrzem za pośrednictwem WhatsApp (tylko tekst) na. + 1 (717) 814-8461. lub przez e-mail / hangout na grandmasterilluminati272@gmail.com.
  DZIĘKUJĘ CI
  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna o wartości 75 000 USD po inicjacji.
  2. Nowy, elegancki samochód marzeń o wartości 30 000 USD
  3. Dom marzeń zakupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Miesięczne wakacje (w pełni płatne) do wymarzonej miejscowości turystycznej.
  5. Pakiet rocznego członkostwa w golfie
  6. Leczenie V.I.P na wszystkich lotniskach na świecie
  7. Całkowita zmiana stylu życia.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest znanym faktem, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com lub whatsapp +2349033667873 teraz, jeśli naprawdę poważnie pomagasz sobie

  OdpowiedzUsuń
 28. JOIN THE NEW ILLUMINATI NEW WORD ORDER, ARE YOU A BUSINESS MAN OR WOMAN, PASTOR, POLITICIAN, YOUNG COMING UP STAR, WORKING CLASS OR FIRST CLASS JOB OF ANY TALENT YOU ARE INTO, and you want to become rich and famous and be well know all over the world, without no human blood, this is your time to join the illuminati club. And a benefits amount of, ($1000000) one million us dollars will be giving to you as a new member, $30,000 USD monthly as a salary, and a congratulation car with a free house of your own choice to welcome you to our illuminati club. if you want to achieve all your heart desire contact us on WhatsApp:+2348054518396If you want your business to grow to a higher level contact the below gmail or number.

  EMAIL: brotherhoodrichgroup@gmail.com

  WhatsApp number: +2348054518396

  OdpowiedzUsuń
 29. Należy dziś do Illuminati i szukać światła. Pieniądze, moc, Sława i bogactwo stają się Twoim tytułem przez całe pokolenie i zobaczcie, jak Twoje marzenia się spełniały. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do ogólnoświatowego dowództwa Illuminati w (USA), Wyślij nam wiadomość E-mail do nas dzisiaj. E-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com
  Lub whats-aplikacja nas.. + 15184145254 w

  Dla Twojej inicjacji online.
  Bez względu na to, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpływać na pracę naszego baphometa.

  Uwaga.. Nie akceptujemy połączeń WhatsApp.

  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń
 30. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do wielkich iluminatów, oto życie zmieniające okazję w świat bogatych, otrzymasz 250 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie jako błogosławieństwo członkostwa, potężne i sławne. Skrzynka odbiorcza, US via; egentphilipilluminati1901@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Hej wszystkim chcę szybko korzystać z tego medium, aby podzielić się świadectwem o tym, jak byłem skierowany do członka Freemason Zgromadzenia legit i że przekształcił moje życie trawy łaski, od biednych do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego stylu życia. Bogate życie bez stresu i problemów finansowych. Po tak wielu miesiącach stara się być członkiem zespołu masonem i coraz oszukany na sumę 1 700 euro I stał się tak zdesperowany jako członek online, który nie dodaje nic do mojego bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem członka, omówiliśmy problem i nasz wniosek, powiedziała mi o człowieku imieniem David, który jest numerem 2 religia wielkiego mistrza wszystkich europejskich. Więc poprosiłem, aby stać się członkiem zespołu masonem łatwo bez stresu i wszystkie niezbędne przygotowania, aby stać się członkiem w ciągu dwóch dni i był pełny zarejestrowany, stałem się członkiem i suma 50 000 000 euro został transfer do mnie, a ja również otrzymać 800000 euro jako wynagrodzenie co miesiąc. Aby doradzić każdemu, kto chce dołączyć należy skontaktować się z Via WhatsApp +31687718900 lub E-mail: unitednationalmasons@protonmail.ch nie wiem, robię to modlę się, że Pan nadal błogosławieństwo wszystkich braci i sióstr w tym Zakonu na dobre rzeczy, które osiągnąłem w życiu.  

  OdpowiedzUsuń
 34. skontaktuj się z WhatsApp; 00229 91385290
  NB: Zadzwoń do nazwy marabuta za każdym razem, gdy ją napiszesz: MARABOUT HOUNON
  To ja mówimy o czarodzieju, wspaniałym Marabout Witch Doctor z Beninu, który rozwiązuje twoje problemy w szczerości, wydajności i szybkości, 100% dyskrecji. Jeden z największych marabutów, medium medium Czarnej Afryki, jest wreszcie blisko ciebie. Prezenty odziedziczone po ojcu i synu, od 17 pokoleń, wielki nauczyciel nauk okultystycznych 40 lat doświadczenia w światowej renomie. Udaje mu się tam, gdzie inni ponieśli porażkę, nawet w rozpaczliwych przypadkach. Mogę interweniować w następujących problemach:
  Szybkie uzyskiwanie bogactwa (PORTFOLIO MAGICZNE)
  SZYBKA UNIA między mężczyzną a kobietą; Lost Love
  Natychmiastowe leczenie trudnych do wyleczenia chorób
  Szybka ciąża. TOP BIG VANPIR I MOCNY
  OCHRONA PRZED WYBUCHAMI I WYPADKAMI
  OCHRONA PRZED WSZYSTKIM ZŁIMI MOWYMI lub MOWYFIKAMI MOWY
  désenvoûtement; PROBLEMY RODZINNE lub kryzys małżeński
  BEZPIECZNA WIARA między małżonkami lub upośledzenie seksualne
  ATRAKCJA KLIENTA dla sprzedawców i firm
  ATRAKCJA Kobiet lub Mężczyzn; Powrót uczuć
  PROBLEMY Z SĄSIEDZTWEM lub ANGOISSES
  SZANSA na wszystko; Szczęście w grach
  ABANDON TYTOŃ i alkohol itp. Jestem dostępny przez kontakt
  dziękuję za skontaktowanie się ze wszystkimi problemami i będziesz zadowolony.
  E-mail: vodou90@gmail.com
  KONTAKT WHATSAPP. 00229 91385290

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, pracownikiem lub studentem i chcesz być bogaty, potężny i sławny. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem wielkich iluminatów. Dzięki temu wszystkie pragnienia twojego serca mogą być w pełni spełnione. jeśli naprawdę chcesz być członkiem grupy, skontaktuj się z e-mailem Wielkiego Mistrza za pośrednictwem FrankAnton606@gmail.com na WhatsApp +254742608434, aby uzyskać więcej

  OdpowiedzUsuń
 36. Pozdrowienia Witamy w świecie Iluminatów. Doprowadza biednych, potrzebujących i utalentowanych do blasku sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, potęgę, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, rasę polityczną, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo! Wszystko to osiągniesz w mgnieniu oka, kiedy zostaniesz inicjowany do WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ŚWIATŁA. Gdy zostaniesz wtajemniczony w iluminatów, będziesz miał wiele korzyści. czy chcesz dołączyć, jeśli jesteś zainteresowany, uprzejmie napisz do mnie na whtsapp 16673088489 lub gregalexpeterson@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do zjednoczonego państwa i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a także wybrany przez nich dom i lokalizację z inwestycjami, a także szansę na sławę.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez ciebie kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie: Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 38. Iluminaci to tajne stowarzyszenie, które stara się promować wartości duchowe i moralne. Został założony na zasadach miłości, sprawiedliwości, jedności, pokoju i ulgi. Iluminaci gromadzą osoby dobrej woli, bez względu na ich różnice i pochodzenie, i zapewniają, że ci dobrzy ludzie staną się lepsi w społeczeństwie. Czy chcesz być członkiem iluminatów i stać się bogatym, sławnym, potężnym i wyróżniać się w życiu? Gdybyście dali 900 000 $ jako pierwszą korzyść. Uprzejmie skontaktuj się ze mną teraz lub dodaj mnie do WhatsApp za pośrednictwem +218943718064 e-mail: davidcartrocarlo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam wszystkich, przeglądałem internet i widziałem wiele złych postów
  jeśli chodzi o SPOŁECZEŃSTWO ILLUMINATI, czułem się z tym źle, chcę wam pozwolić
  wiedzieć niewiele rzeczy o SPOŁECZEŃSTWIE ILLUMINATI. Najpierw dołączam do ILLUMINATI
  KAPTUR dzięki pomocy agenta, po którym ktoś mnie wprowadził do Internetu
  lata determinacji, aby zostać członkiem. bycie członkiem ILLUMINATI
  twoje bogactwo jest gwarancją, będziesz chroniony, sława, wpływ władzy
  e.t.c wszystkie te dadzą ci. jedną rzeczą, którą chcę poprawić, jest to, że
  ILLUMINATI nie wypłaca członkowi żadnej pensji, jeśli jesteś nowo wtajemniczony
  obdarzy nasieniem bogactwa i pobłogosławi mądrością, mocą,
  wpływać np. na powodzenie. ziarno bogactwa jest jedyne
  pieniądze, które ILLUMINATI SPOŁECZEŃSTWO daje swojemu członkowi, dzięki temu możesz zacząć
  cokolwiek z pieniędzmi, a odniesiesz sukces. Inna sprawa to
  społeczeństwo ma szczególne błogosławieństwo dla polityków i super gwiazd. Będąc
  Członek ILLUMINATI to osobista decyzja, społeczeństwo nie zmusza ani nie błaga
  ludzie do nich dołączą. dołączyłem, ponieważ chcę, żadne ciało nie zmusza mnie i jestem
  bardzo się cieszę, że mogę zostać członkiem, ponieważ wnieśli duży wkład w mój rozwój
  życie czyniąc mnie jednym z wiodących biznesmenów na świecie. Jeśli jesteś
  zainteresowany dołączeniem do agenta kontaktowego ILLUMINATI SOCIETY SIR Lorda Alberta w tej sprawie
   napisz do niego @ theilluminatisociety999 @ gmail.com lub do ciebie
  może również WhatsApp go na tym +971581862509 lub +2347038557636 on był
  taki, który mi pomaga. to jest mała pomoc, którą mogę ci dać..,.

  OdpowiedzUsuń
 40. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  spełnić swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminacji. z tym wszystkim twoim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli wy
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Rozświetl więc siebie
  może skontaktować się z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  wiadomość mr Frank na WhatsApp +491639478840 dziękuję
  ty..

  OdpowiedzUsuń
 41. Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance @ protonmail

  OdpowiedzUsuń
 42. Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt w tym, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance @ protonmail

  OdpowiedzUsuń
 43. TO JEST OŚWIETLONY OFICJALNY WIADOMOŚĆ DLA ŚWIATA

  UWAGA: BRAK ZAANGAŻOWANIA LUDZKIEGO I RÓWNIEŻ ILLUMINATI NIE ZAPYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym za pośrednictwem WhatsApp :( +2348149171659)


  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Iluminatów już dziś i uzyskać bogatą natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatny dom. gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i zdobyć nawet 50 000 000 $

  OdpowiedzUsuń
 44. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 45. Boli mnie, gdy widzę różne fałszywe komentarze na różnych stronach internetowych o dołączeniu do iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym, ponieważ byłem kilkakrotnie oszukany, próbując znaleźć możliwe sposoby na uzyskanie natychmiastowego bogactwa. Prawie straciłem nadzieję, ale nigdy się nie poddałem. Dopóki nie udało mi się znaleźć zatwierdzonego działu rekrutacji.
  Jestem teraz Bonafide i certyfikowanym członkiem Kościoła bogactw i władzy, Cała chwała memu panu za to moje nowo zdobione życie.
  Żyję dzisiaj dobrym życiem dzięki Kościołowi Światła.
  ==============================
  Aby złożyć podanie, po prostu napisz swoje imię i nazwisko, wiek, płeć, stan i kraj na następujący adres e-mail; egentphilipilluminati1901@yahoomail.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 47. Witaj, czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, wpływowy i sławny w życiu, potrzebujesz siły, aby spełnić swoje marzenia. Możesz spełnić swoje marzenie, będąc
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i pragnienia serca, które można w pełni zrealizować, jeśli naprawdę chcesz zostać uczestnikiem wielkich nazwisk Illuminate, możesz skontaktować się z Illuminatistar74@gmail.com
  lub wiadomość od pana Franka na temat aplikacji whats +2348100367800 dzięki ..

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, potężny i sławny. Możesz spełnić swoje marzenia, będąc członkiem Illuminati i zarabiać 8 000 000 USD miesięcznie Dzięki temu wszystkie Twoje marzenia i pragnienia serca mogą zostać w pełni zrealizowane, jest to krótkie podsumowanie, jeśli naprawdę chcesz być członkiem wielkich Iluminatów, to zdobądź wróć do nas, aby uzyskać więcej informacji i wyjaśnienia na temat dołączenia w porządku, skontaktuj się z nami teraz na adres e-mail: jameshenryilluminate@gmail.com
  Whats-App me +2349032326750

  OdpowiedzUsuń
 49. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatora, o tym, jak pomógł mi wielki członek Illuminati. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie od stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo załamany. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko wielkiego członka iluminatów, pana Felixa, mówiąc, że możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomógłby ci zostać członkiem, radzę, aby dać szansę panu Felixowi. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 50. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 51. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 52. Kiedy coś jest wystarczająco ważne, robisz to, nawet jeśli szanse nie są na twoją korzyść. Jedyną rzeczą, która ma sens, jest dążenie do większego zbiorowego oświecenia. Jedna najlepsza rada: stale myśl o tym, jak możesz robić rzeczy lepiej i zadając sobie pytanie. To nasze wybory pokazują, kim naprawdę jesteśmy, znacznie więcej niż nasze umiejętności. Nie pozwól, abyś wybrał paliwa będące członkami Iluminatów, zawsze tutaj jesteśmy, aby wspierać zachęcić i sprawić, że będziesz stanowczy, jeśli zrobisz odważny krok +1 (470 ) 485-4938 wszystkie wasze marzenia z pewnością się spełnią, niech Pan LUCIFER błogosławi was wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy chcesz dołączyć do wielkich iluminatów i spełnić swoje marzenie? Zyskać moc, bogactwo i sławę? Odbieraj 500 000 dolarów tygodniowo, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, będziesz chroniony duchowo i fizycznie! jako członek rodziny iluminatów. nie przegap tej wspaniałej okazji, aby skontaktować się z nami teraz i być bogatym na zawsze. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij do nas WhatsApp (+2347041743262) E-mail: johnrishgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 54. ยินดีต้อนรับสู่ภราดรภาพที่ยิ่งใหญ่
  คุณต้องการเป็นสมาชิกของอิลลูมินาติในฐานะภราดรภาพที่จะทำให้คุณร่ำรวยและมีชื่อเสียงในโลกและจะมีอำนาจในการควบคุมคนที่อยู่ด้านบนสุดของโลก คุณเป็นนักธุรกิจหรือหญิง, ศิลปิน, นักการเมือง, นักดนตรี, นักเรียน, คุณต้องการที่จะรวย, มีชื่อเสียง, มีประสิทธิภาพในชีวิต, เข้าร่วมลัทธิของพี่น้องอิลลูมินาติในวันนี้และได้รับผลรวมทันที $ 2 ล้านต่อสัปดาห์และบ้านฟรี ทุกที่ที่คุณเลือกที่จะอยู่ในโลกนี้และรับ $ 20,000,000 ต่อเดือนด้วยเงินเดือน% 2026
  ประโยชน์ที่มอบให้กับสมาชิกใหม่ที่เข้าร่วม ILUMINATI
  1. รางวัลเงินสด $ 800,000 USD
  2. Elegant Dream CAR ใหม่มูลค่า 500,000 ดอลลาร์สหรัฐ
  3. ดรีมเฮ้าส์ซื้อในประเทศที่คุณเลือก
  4. หนึ่งเดือนของวันหยุดพักผ่อน (ชำระเต็มจำนวน) ไปยังจุดหมายการท่องเที่ยวในฝันของคุณ
  5. หนึ่งปีของสมาคมกอล์ฟแพคเกจ
  6.V.I.P การรักษาที่สนามบินทุกแห่งในโลก 7. การเปลี่ยนแปลงวิถีชีวิตโดยรวม 8. การเข้าถึงโบฮีเมียโกรฟ
  9. ชำระรายเดือน 99,000,000 เหรียญสหรัฐเข้าบัญชีธนาคารของคุณทุกเดือนในฐานะสมาชิก
  10. เดือนทำเครื่องหมายนัดกับผู้นำระดับโลก 5 อันดับแรกและ 5 อันดับแรกของโลก
  หากคุณสนใจที่จะร่วมงานกับเราในสัญลักษณ์ของมือของซาตานในกลุ่มภราดรภาพอิลลูมินาติที่ยอดเยี่ยมโปรดติดต่อเราทางอีเมล illuminatiworld521@gmail.com


  OdpowiedzUsuń
 55. TO JEST OŚWIETLENIE OFICJALNEJ WIADOMOŚCI NA ŚWIAT
  UWAGA: NIE JEST ZAANGAŻOWANYCH OFIARĘ LUDZKĄ, A ILLUMINATI NIE ZAPYTA SIĘ O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym za pośrednictwem WhatsApp: +1 661-777-5633

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty,

  sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa Iluminatów

  dzisiaj i zdobądź bogatą natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo

  Samochód gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i zarabiaj nawet $

  1 000 000 jako zasiłek na rozpoczęcie nowego życia.


  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub
  Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń

 56. 398/5000
  Dołącz do Wielkiego Bractwa Iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym w życiu
  Żyj życiem, o jakim kiedykolwiek marzyłeś, ale dołączając do Nowego Świata 🌍 Zakon Iluminatów i kontroluj całe bogactwo na świecie 🗺 Skontaktuj się z Baptystą w poniższych informacjach
  WhatsApp: 44 7404 930343
  E-mail: illuminati666initiiation@yahoo.com
  Podążaj za światłem

  OdpowiedzUsuń
 57. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 58. Znanym faktem jest, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com lub whatsapp nas +2349033667873

  ZAPRASZAMY DO BRACIA .........

  OdpowiedzUsuń
 59. Cześć dobry dzień ..
  Mam nadzieję, że dobrze panu / matce
  Czy chcesz dołączyć do wielkich iluminatów i spełnić swoje marzenia i spełnić je? Oto okazja na całe życie, abyś był wielki i odnosił sukcesy we wszystkim, co robisz ... Jeśli chcesz zostać świetnym członkiem? Uprzejmie proszę odpowiedzieć, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak zostać członkiem lub wysłać wiadomość przez WhatsApp do świątyni Illuminati pod adresem: +13019173686 lub e-mail: michaelnordmann001@gmail.com

  Witaj światło…

  OdpowiedzUsuń
 60. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatora, o tym, jak pomógł mi wielki członek Illuminati. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie od stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo załamany. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko wielkiego członka iluminatów, pana Felixa, mówiąc, że możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata Iluminatów. Następnie dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomógłby ci zostać członkiem, radzę, aby dać szansę panu Felixowi. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego chcesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 61. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu żyj w tym świecie, a także otrzymuj 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 62. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu aby żyć w tym świecie, a także otrzymywać 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 63. Jest znanym faktem, że ILLUMINATI składa się z Multi
  Milionerzy, miliarderzy, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com tekst WhatsApp +2348054779589

  ZAPRASZAMY DO BRACIA ......

  OdpowiedzUsuń
 64. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu aby żyć w tym świecie, a także otrzymywać 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 65. Do you desire Fame, Riches, Powers, Wealth and do you want all your dreams to come to pass? Are you an artist, dancer, businessman,actor, model,engineer footballer,pastor,student,politician ,farmer,
  etc the Great Illuminati Society offers you a life time opportunity of making your desires come to accomplishment. If you are interested contact us now for more information on how you will be fully initiated to the Illuminati and get all you seeks in life. Contact Grandmaster on call/telegram/ WhatsApp +1(607)286-3717 or +1(917)6634370

  OdpowiedzUsuń
 66. Witamy w Świecie Iluminatów. Sprowadzając biednych, utalentowanych na światło dzienne wielkości, daj się poznać w swoim biznesie,
  wyścig polityczny, wzniesienie się na szczyt we wszystkim. Naszym członkom daje się życie w nieograniczonym bogactwie i wiedzy.
  Iluminaci działają w różnych aspektach z korzyścią dla wszystkich pokoleń. ZGADZASZ SIĘ BYĆ CZŁONKIEM ILLUMINATI
  NOWY ŚWIATOWY ORDE I ZARABIAJ 2 MILIONY DOLARÓW ROCZNIE? Odpowiedz TAK. NAPISZ DO NAS TERAZ NA worldwidesacredorder@gmail.com LUB DODAJ MNIE NA
  WHATSAPP pod numerem +18188601038

  OdpowiedzUsuń
 67. DZIEŃ DOBRY
  widz jest tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do kaptura Illuminati i stałem się BOGATY, SŁAWNY I POTĘŻNY. w sieci więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do okapu, ale ku mojemu największemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o kupienie rzeczy, które zrobiłem i dziś z radością mogę powiedzieć światu, który jestem bogaty i dzięki temu udało mi się zbudować wiele biznesów, mam na koncie osobistym 20 milionów dolarów i jestem również znany na całym świecie dzięki biznesowi podanemu mi przez Iluminatów, a także mam władzę zrobić to, czego chcę ...... Wiem, że tak wielu ludzi może być na moim pasie, również szukających pomocy tutaj jest ich
  oficjalny e-mail: illuminatib999@gmail.com
  Whats-app: +1 (513) 795-8209
  UWAŻAJ NA OSZUSTY I MUSISZ BYĆ W WIEKU POWYŻEJ 18 LAT.

  OdpowiedzUsuń
 68. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się oszukać oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 69. Wiadomo, że ILLUMINATI składa się z Multi
  Milionerzy, miliarderzy, którzy mają duży wpływ na
  sprawy globalne i planowanie nowego porządku świata. Wielu światowych przywódców, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. postępuj zgodnie z instrukcjami programu Excel w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi tym, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: johnmark4074@gmail.com
  SMS WhatsApp +2348054779589

  WITAJCIE W BRATRZU ......

  OdpowiedzUsuń
 70. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAKONU ILLUMINATI do Stanów Zjednoczonych i na całym świecie, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie możesz odzyskać utracone marzenia, a także gdzie możesz zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez krwawej ofiary. Płacimy również sumę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączają do wspólnoty, a także dom według ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami, a także tę życiową szansę, aby byli sławni.

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW DOŁĄCZAJĄCYCH DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy samochód Sleek Dream o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez Ciebie kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych gwiazd świata. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie z Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 71. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 72. TO JEST ILLUMINATI OFICJALNE WIADOMOŚĆ DO ŚWIATA DOTYCHCZASOWE: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 661-777-5633
  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty,
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo
  Samochód, gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 73. TO JEST ILLUMINATI OFICJALNE WIADOMOŚĆ DO ŚWIATA DOTYCHCZASOWE: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 661-777-5633

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty,
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo
  Samochód, gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 74. Czy chciałbyś dołączyć do bractwa iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym oraz zarabiać 1 milion dolarów jako nowy członek i 500 000 dolarów miesięcznie? jeśli tak, wyślij wiadomość do naszego czcigodnego Wielkiego Mistrza (Lorda Christophera) przez WhatsApp pod numerem +2348054779589 w celu inicjacji online.
  Każdy dzwoni, ale niewielu lub skontaktuj się z e-mailem! Johnmark4074@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 75. HAVE YOU BEEN IN SEARCH FOR GENUINE HACKER'S ONLINE?. HAVE YOU LOST YOUR MONEY TO BINARY OPTION SCAM OR ANY ONLINE SCAM WHATSOEVER?. WELL, YOU HAVE FOUND REDEMPTION IN ASORE CORP.
  asorehackcorp@gmail.com

  Asore Corp is a Russian based group of multinational Hacker's, an affiliate of Evil Corp. We have mutual interests obliged to fight online scam and scammers in general. In doing this, we make sure by all means necessary that our clients get the best of services on a🔐PAYMENT AFTER JOB IS DONE BASIS✔️. Rather than send money and trust a criminal to fulfill your deal, you can make sure the job is done before WORKMANSHIP is paid for. You'll get excellent customer service.
  That's a 100% guarantee.

  ⚠️ BEWARE OF FRAUDSTARS
  if you have been a VICTIM, contact :
  ✅ mercurycrimewatch@gmail.com for directives.
  Here, it's always a win for you.

  Having been on various headlines since 2004 hitherto, Asore Corp hosted a conference in August 2006 tagged "The Hacker's profile", which was anchored by Morgan Marquis Boire a then Hacker at Microsoft. Also, Asore Corp have acquired a hall of fame well deserved for solving tedious puzzles shocking the internet countless times. We possess highly qualified hackers recruited and registered under the right agencies. 
  Without any reasonable doubts, it is no news that Asore Corp offer one of the best Hacking services world wide. 
  Amongst others, services we offer are listed 📌as follows :
  BinaryOption funds recovery✔️
  Social media hack✔️
  Recovery of loan scam✔️
  Recovery of dating scam✔️
  E mail hack✔️
  College score upgrade✔️
  Android & iPhone Hack✔️
  Website design✔️
  Website hack✔️
  etc.

  CONTACT:
  🤳asorehackcorp@gmail.com
  ▪︎︎ WHATSAPP: +1 (512) 601-0445

  Copyright ©️
  Asore Cyber Corp 2020.
  All rights reserved.

  OdpowiedzUsuń
 76. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się oszukać oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 77. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się oszukać oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 78. JEST TO OFICJALNE WIADOMOŚĆ DO ŚWIATA ILLUMINATI: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A TAKŻE NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +44 151-808-0064 Czy jesteś biznesmenem, politykiem, pastorem, muzyk? Chcesz być bogaty,
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo
  Samochód, gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat E-mail: worldillluminatitemple666@gmail.com lub WhatsApp +44 (151-808-0064)

  OdpowiedzUsuń
 79. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie wykorzystany do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek iluminatów. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 80. SZUKASZ BOGATÓW, SŁAWY, MOCY, OCHRONY, ROZWIĄZANIA, WIEDZY, MĄDROŚCI ITP.?
  Czy jesteś mężczyzną czy kobietą biznesu, politykiem, muzykiem, pastorem, prawnikiem, aktorem, aktorką, bankierem, piłkarzem, modelką, absolwentem, studentem, inżynierem i chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu?
  TO TWOJA ZŁOTA SZANSA, A ŻADNA LUDZKA OFIARA. Wielkie bractwo iluminatów uczyni cię bogatym, potężnym, sławnym i bogatym. Możesz spełnić wszystkie swoje marzenia i pragnienia serca, będąc członkiem bractwa Iluminatów, Długie życie i dobrobyt tutaj na Ziemi, i są wielkie korzyści i nagrody.
  Jeśli naprawdę chcesz zostać członkiem wielkich iluminatów, skontaktuj się z nami już dziś.
  E-mail ....: Illuminati666.confirmed01@gmail.com
  Telefon ....: +1 (707) 6027784

  OdpowiedzUsuń
 81. Dołącz do wielkich iluminatów już dziś i
  stać się bogatym i sławnym. Szukasz mądrości i
  wiedza, umiejętności ? Czy jesteś mężczyzną / kobietą biznesu, pastorem, fryzjerem,
  polityk, muzyk, lekarz, piłkarz, student? Czy ty
  chcesz być sławnym artystą lub aktorem (np. c) i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym na świecie? Dołącz
  Illuminati New World Order i pozwól swoim marzeniom przyjść
  przez, zostań członkiem już dziś i otrzymaj sumę 2 milionów dolarów za samochód. Czy jesteś gotowy, aby być częścią nas?

  Tylko tekst WhatsApp :: + 14377033498

  E-mail :: illuminatiorganisation25@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Dołącz do wielkich iluminatów już dziś i
  stać się bogatym i sławnym. Szukasz mądrości i
  wiedza, umiejętności ? Czy jesteś mężczyzną / kobietą biznesu, pastorem, fryzjerem,
  polityk, muzyk, lekarz, piłkarz, student? Czy ty
  chcesz być sławnym artystą lub aktorem (np. c) i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym na świecie? Dołącz
  Illuminati New World Order i pozwól swoim marzeniom przyjść
  przez, zostań członkiem już dziś i otrzymaj sumę 2 milionów dolarów za samochód. Czy jesteś gotowy, aby być częścią nas?

  Tylko tekst WhatsApp :: + 14377033498

  E-mail :: illuminatiorganisation25@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 83. JEST TO OFICJALNE OŚWIETLANE PRZESŁANIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 661-777-5633

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty

  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów

  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatnie

  Samochód, w którym zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i dostać nawet $

  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.


  Aby móc skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub
  Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 84. Pragniesz Sławy, Bogactwa, Mocy, Bogactwa i wszystkich marzeń
  spełnić się w życiu w mgnieniu oka? czy masz dosyć
  ucisk i chcesz opuścić obecny etap życia? Czy jesteś
  nadchodzący artysta, tancerz, polityk, biznesmen, student itp.? czy chcesz
  być legendą lub ikoną swoich czasów? oferuje Great Illuminati Society
  jesteś życiową szansą spełnienia swoich pragnień.
  Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji
  bądź w pełni wtajemniczony w iluminatów i uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz w życiu.
  E-mail: johnrishgroup@gmail.com
  WhatsApp +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 85. THIS IS AN OFFICIAL ILLUMINATED MESSAGE TO THE WORLD
  NOTE: THERE IS NO HUMAN SACRIFICE INVOLVED AND ILLUMINATI ALSO DOES NOT ASK FOR THE REGISTRATION FEE
  You can contact the temple agent through WhatsApp: +1 661-777-5633

  Are you a businessman, politician, musician? You want to be rich

  famous, powerful in life, join the cult of Illuminati brotherhood

  today and get a rich instant sum of. $ 1 million a week and free

  Car where you choose to live in this world and get even $

  1,000,000 as your benefit to start a new life.


  You must be at least 20 years old before you can contact our partners
  Email: illuminate666temple@outlook.com or
  Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 86. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie wykorzystany do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +1 3477865230.

  OdpowiedzUsuń
 87. Witam, czy chcesz dołączyć do iluminatów i być bogatym, sławnym i potężnym? przez resztę Twojego życia ? Korzyści dla nowego członka, który dołączy do Bractwa Illuminati !!!
  na twoje konto bankowe 50 000 000 USD ......
  Wynagrodzenie tygodniowe 600 000 USD .........
  Wartość samochodu na 400 000 USD .......
  Kontrakt o wartości 200 000 000 USD .......
  Dom w dowolnym kraju. I bezpłatną wizę do wymarzonego kraju. Całkowite zmiany stylu życia? jeśli jesteś zainteresowany, WhatsApp Via: +33758476136, https://wa.link/d4ml2g LUB napisz do nas na adres: greatilluminati0666@gmail.com, abyśmy mogli rozpocząć proces dołączania !!!

  OdpowiedzUsuń
 88. JEST TO OFICJALNE OŚWIETLANE PRZESŁANIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE WNIOSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 661-777-5633

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty

  sławni, potężni w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów

  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatnie

  Samochód, w którym zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i dostać nawet $

  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby móc skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat.
  E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub
  Whatsapp: (+ 1661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 89. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 90. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 91. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 92. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie wykorzystany do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek iluminatów. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 93. 🔺HAIL THE LIGHT🔺 WITAMY W WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ILLUMINATI ,; Klub bogatych i sławnych; jest najstarszą i największą wspólnotą na świecie, która liczy 3 miliony członków. Jesteśmy jedną rodziną pod jednym ojcem, który jest Istotą Najwyższą. W Illuminati wierzymy, że urodziliśmy się w raju i żaden członek nie powinien walczyć na tym świecie. Dlatego wszyscy nasi nowi członkowie otrzymują nagrody pieniężne, gdy dołączą, aby ulepszyć swój styl życia.; A pytanie brzmi, gdzie można dotrzeć, a dobrze znani zainteresowani widzowie powinni skontaktować się z moim wielkim mistrzem ... na adres e-mail: felixmorganilluminati @ gmail. com lub numer WhatsApp +2348056051569

  OdpowiedzUsuń
 94. TO JEST OFICJALNE ŚWIATOWE PRZESŁANIE DO ŚWIATA PROCEDURA DOŁĄCZENIA DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I POWERNATI ILLUMINATI: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ I NIE POTRZEBUJE O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 206-855-6632
  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, pastorem, piłkarzem? Chcesz być bogaty
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatnie
  Samochód, w którym zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem. E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub Whatsapp: (+1 206-855-6632)

  OdpowiedzUsuń
 95. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 96. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 97. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 98. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Harris. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, pana Harrisa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie wykorzystany do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Harrisa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować Panu Harrisowi. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz dla swojego przyszłego życia, Skontaktuj się z nim E-mail: illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +12293354811.

  OdpowiedzUsuń
 99. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby móc skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 100. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby móc skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 101. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby móc skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 102. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby móc skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 103. JEST TO OFICJALNE ŚWIĄTECZNE PRZESŁANIE DO ŚWIATOWEJ PROCEDURY DOŁĄCZENIA DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I MOCY ILLUMINATI
  UWAGA: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: + 1206-855-6632
  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, pastorem, piłkarzem? Chcesz być bogaty
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatnie
  Samochód, w którym zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako Twoja korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem E-mail: worldillluminatitemple666@gmail.com lub Whatsapp: + 1206-855-6632

  OdpowiedzUsuń
 104. My testimony of how I became a member of the Illuminati. I want to notify people who wish to join the Great Illuminati about how a great member of the Illuminati has helped me. Mr. Harris is the name. It helps me get my life back from death. after about 5 years and six months of release. After he was deceived by so many Illuminati members. I've been hopeless financially over the years. But one day while browsing the internet I came across a post by Great Illuminati member Mr. Harris saying you can be famous, rich and successful in life being a member of the great Illuminati, I immediately contacted and explained everything to him and he recommended me i helped and i pay for the membership registration form which will be used to initiate me, and I was initiated into the great new order of the Illuminati world. They then gave me all the guidelines and told me that all new members are being rewarded with $ 1,000,000 in cash upon initiation. With the help of Mr. Harris. I have been fully initiated as a full member of the Illuminati. If you haven't managed to get your hands on cheats before, or this is your first time looking for someone to help you become a member, I advise you to try Mr. Harris. This is your best chance to become what you want in your next life, please contact him by Email: illuminatiofficial565@gmail.com or WhatsApp +2348056051569. I have been fully initiated as a full member of the Illuminati. If you haven't managed to get your hands on cheats before, or this is your first time looking for someone to help you become a member, I advise you to try Mr. Harris. This is your best chance to become what you want in your next life, please contact him by Email: illuminatiofficial565@gmail.com or WhatsApp +2348056051569. I have been fully initiated as a full member of the Illuminati. If you haven't managed to get your hands on cheats before, or this is your first time looking for someone to help you become a member, I advise you to try Mr. Harris. This is your best chance to become what you want in your next life, please contact him by Email: illuminatiofficial565@gmail.com or WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 105. WITAMY W ORGANIZACJI BRACTWA ILLUMINATI.

  Wierzę, że wszyscy mamy marzenie, marzenie, aby stać się kimś wielkim w życiu, tak wielu ludzi umiera dzisiaj, nie spełniając swoich marzeń. Niektórzy z nas są przeznaczeni, aby zostać prezydentami naszych różnych krajów lub zostać. jeden z najwybitniejszych na świecie muzyków, piłkarzy, polityków, biznesmenów, komików lub pomoc innym potrzebującym Uwaga; nowo zwerbowani członkowie mają prawo do wielkich korzyści i nagród, Nie ma ofiar z ludzi. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany dołączeniem do Illuminati, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji WhatsApp:+1(234)248-7286 LUB +919205107358
  E-mail: iluminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 106. JAK BRATERSTWO ILLUMINATI CZYNI MNIE BOGATYM I SŁAWNYM. Jestem członkiem bractwa iluminatów, chcę podziękować Panu Lucyferowi za to, co dla mnie zrobił, zmienił moje życie, wniósł radość i szczęście do mojego życia, żyję dzisiaj dobrym życiem, ponieważ z bractwa Iluminatów, przez całe życie próbowałem dołączyć do bractwa Iluminatów, kilka razy zostałem oszukany, ale nadal się nie poddaję, ponieważ kiedy poddasz się w życiu, życie podda się również w człowieku, jeśli ty zostały oszukane tak wiele razy, radzę wam się nie poddawać, bo bractwo Iluminatów jest prawdziwe, dołączyłem do prawdziwych Iluminatów płacąc tylko 300 usd, aby dołączyć do Iluminatów, chcę, żebyście wszyscy dzisiaj wiedzieli, płacicie pieniądze na dołączenie, radzę wam wszystkim, abyście zdecydowali się i dołączyli do bractwa iluminatów, kiedy mój proces inicjacji został zakończony, otrzymam 1.000.000$ na rozpoczęcie nowego życia, to jest powód, dla którego mogę nie przestawaj witać bractwa Iluminatów, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wspierasz się w życiu, moja rada to dołączyć do bractwa iluminatów, aby wszystkie twoje problemy mogły zostać rozwiązane w życiu, aby dołączyć do bractwa iluminatów możesz skontaktować się z panem Davidem Markiem lub z nim przez WhatsApp (+2348140101327)

  OdpowiedzUsuń
 107. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP
  NIE MA POŚWIĘCENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i będziesz szanowany w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni za pośrednictwem poniższego e-maila

  666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 108. Skontaktuj się z panem Davidem Markiem na e-mail joinIlluminati1122@gmail.com lub Whatsapp +2348140101327, Witam wszystkich, nazywam się Adams Scott, jestem z Włoch, składam świadectwo o tym, jak dołączyłem do bractwa Illuminati, starałem się dołączyć do tej organizacji z tego powodu wiele lat zostałem oszukany przez fałszywego agenta w Afryce Południowej i Nigerii, byłem na dole, nie mogłem już wyżywić siebie i swojej rodziny i próbowałem zarabiać pieniądze wszelkimi sposobami, ale wszystko na próżno, bałem się skontaktować z jakimkolwiek iluminat agent, ponieważ zjedli moje pieniądze, pewnego dnia natknąłem się na post kogoś, kto zeznawał, dziękując człowiekowi o imieniu David Mark za pomoc w dołączeniu do bractwa Illuminati, potem spojrzałem na e-mail tego mężczyzny i numer telefonu, który tam był zapisany , bałem się z nim skontaktować, ponieważ wiele razy zostałem oszukany przez oszustów i odszedłem z pieniędzmi, a potem byłem bardzo zdezorientowany, więc postanowiłem skontaktować się z osobą, która otrzymała zeznanie, zadzwoniłem do niego i komunikowałem się z nim dalej rozmowy telefoniczne przed e zaczął opowiadać mi swoją historię o tym, kiedy chciał dołączyć, powiedział mi wszystko, co mam do zrobienia, potem podjąłem decyzję i zadzwoniłem do agenta Davida Marka, a on powiedział mi wszystko, co mam do zrobienia i zostałem inicjowany, o dziwo dostałem moją korzyści z bycia nowym członkiem wielkiego bractwa iluminatów Byłem bardzo szczęśliwy, dla tych z was, którzy próbują dołączyć do tej organizacji, jest to dla was okazja do przyłączenia się do KONTAKT MR David Mark na e-mail joinIlluminati1122@gmail.com lub numer WhatsApp +2348140101327

  OdpowiedzUsuń
 109. TO TWOJA ZŁOTA SZANSA, ABY DOŁĄCZYĆ DO WIELKIEGO BRACIA BOGACTWA I WŁADZY ILLUMINATI
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP,
  NIE MA POWIADU LUDZKIEGO, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i dobrze znanym z szacunku w społeczeństwie. A Twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną sumą pieniędzy w wysokości 666000$, samochodem, a także domem w dowolnym kraju, który wybierzesz, aby rozpocząć nowy styl życia i światło wielkości będą osłaniać cię przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni 666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 110. Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i dobrze znanym z szacunku w społeczeństwie. A Twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną sumą pieniędzy w wysokości 999000 $, samochodem, a także domem w dowolnym kraju, który wybierzesz, aby rozpocząć nowy styl życia i światło wielkości będą osłaniać cię przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat i więcej, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni iluminatiagent.usa@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 111. KONTAKT Pan Emann Greyory zadzwoń +2349057542593 lub WhatsApp go przez ten numer +234 9057542593 lub e-mail: thelightfamily9@gmail.com Witam wszystkich Nazywam się Rodrigo, jestem z Paryża, jestem tutaj, aby złożyć świadectwo o tym, jak dołączyłem do bractwa iluminatów, byłem próbując dołączyć do tej organizacji przez tyle lat, zostałem oszukany przez fałszywego agenta w Afryce Południowej i Nigerii, byłem przygnębiony, nie mogłem już wyżywić siebie i mojej rodziny i próbowałem zarabiać przez wszystkie miss, ale wszystkie invail, Bałem się skontaktować z jakimkolwiek agentem Illuminati, ponieważ zjedli moje pieniądze. Pewnego dnia natknąłem się na post kogoś, kto składał zeznanie, dziękując niejakiemu Emannowi Greyory za pomoc w dołączeniu do bractwa iluminatów, wtedy patrzę na mężczyznę e-mail i numer telefonu, który tam był zapisany, był to numer z Nigerii, bałem się z nim skontaktować, ponieważ nigeryjski agent zjadł moje 6000 $ i odszedł z pieniędzmi, wtedy byłem bardzo zmęczony, zdezorientowany i postanowiłem skontaktować się z osobą, która była biorąc pod uwagę zeznania, zadzwoniłem do niego i komunikowałem się z nim przez telefon, zanim zaczął opowiadać mi swoją historię o tym, kiedy chciał się przyłączyć, powiedział mi wszystko, co mam robić, potem zdecydowałem się i zadzwoniłem do agenta o imieniu Emann Greyory i powiedział mi wszystko, co mam zrobić, i zostałem inicjowany, niespodziewanie otrzymałem korzyść bycia nowym członkiem wielkiego bractwa iluminatów. Byłem bardzo szczęśliwy. Dla tych z was, którzy próbują dołączyć do tej organizacji, jest to okazja, aby dołącz KONTAKT MR Emann Greyoryzadzwoń +2349057542593 lub WhatsApp go tutaj są prawdziwe informacje Emann Greyory +2349057542593 lub e-mail: thelightfamily9@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 112. TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ŚWIATŁA NA ŚWIECIE
  UWAGA: OBJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ uwzględnione
  Z przedstawicielem świątyni możesz skontaktować się za pomocą WhatsApp: +
  905344501179
  Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Iluminatów i natychmiast się wzbogacisz. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i zarabiać nawet 50 000 000 dolarów miesięcznie…

  Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Iluminatów.
  Dom w dowolnym wybranym przez Ciebie kraju.
  2. Nowy wymarzony samochód o wartości 1 500 000 dolarów.
  Szansa na spotkanie najlepszych bogatych mężczyzn na świecie.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 25 lat Gmail: illuminatiwordorder1995@gmail.com skontaktuj się z tym numerem true WhatsApp: +905344501179

  OdpowiedzUsuń
 113. ŚWIADECTWO JAK ZOSTAŁEM W ŚWIĄTYNI ILLUMINATI 666
  UWAGA: CZŁONKOWIE ILUMINATÓW NIE ODKRYWAJĄ SWOJEJ TOŻSAMOŚCI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH
  NIE MA W ZAKRESIE OFIARY LUDZKIEJ

  Skontaktuj się z prawdziwym WhatsApp: +234 9068-876-473
  Na początku myślałem, że to oszustwo, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć prawdziwych ludzi w Internecie, dopóki nie zdecydowałem się spróbować, a ty masz dostęp do SŁAWNYCH, DUCHOWYCH MOCY i wizyt CZŁONKÓW w dowolnym wybranym kraju
  I całe moje życie zmieniło się w ciągu zaledwie 6 dni

  KORZYŚCI DLA NOWYCH CZŁONKÓW
  *. Dom w dowolnym kraju.
  *. Nowy samochód marzeń.
  *. Suma 6 milionów dolarów na rozpoczęcie nowego życia 6 000 000 $
  Aby móc kontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć ukończone 18 lat
  E-mail: Brotherhoodllluminati187@gmail.com
  Skontaktuj się z prawdziwym WhatsApp: +234 9068-876-473..

  OdpowiedzUsuń
 114. Czy chcesz dołączyć do ILLUMINATI po bogactwa, sławę, władzę, kontakty, wpływy E.T.C? Skontaktuj się z nami teraz, aby zostać inicjowanym i zostać pełnoprawnym członkiem IllUMINATI. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wyślij nam wiadomość teraz, aby otrzymać nagrodę iluminatów jako nowy członek.

  1. Nagroda pieniężna
  2. Nowy elegancki samochód marzeń
  3. Nowy dom w dowolnym wybranym przez Ciebie kraju.
  4. Miesięczny urlop (w pełni płatny) w wymarzonym kierunku turystycznym.
  5. Wywieraj wpływ na swoją markę/biznes na całym świecie
  6. Ochrona przed wszystkimi prześladowcami
  7. Całkowita zmiana stylu życia
  8. Dojazd do Bohemian Grove
  9. Zarezerwowane spotkanie z czołowymi liderami i gwiazdami w Twoim kraju.
  10. 550 tysięcy dolarów na rozpoczęcie nowego życia.

  Skontaktuj się z nami teraz poprzez e-mail: illuminatiworldwideorder@gmail.com  https://www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf