środa, 21 lutego 2018

Kto zmusił do abdykacji Benedykta XVI?

George Soros, Barack Obama i Hillary Clinton zorganizowali zamach stanu w Watykanie, aby obalić konserwatywnego papieża Benedykta w lutym 2013 r., Jak podają e-maile WikiLeaks.


Papież Benedykt stał się pierwszym papieżem, który zrezygnował od czasu papieża Grzegorza XII w 1415 r., A pierwszy z papieża Celestyna V w swojej własnej inicjatywie od 1294 r.


Raporty Gloria.tv :Grupa przywódców katolickich cytuje nowe dowody ujawnione w e-mailach wydanych przez WikiLeaks, informujące, że konserwatywny papież Benedykt nie zrezygnował z własnej inicjatywy, ale został wypchnięty z Watykanu przez zamach stanu, którego grupa badaczy nazywają "katolicką wiosną".

Soros, Obama i Clinton wykorzystali amerykańską machinę dyplomatyczną, siłę polityczną i siłę finansową do wymuszania, przekupywania i szantażowania wielu ważnych osób w Kościele rzymskokatolickim w celu zastąpienia konserwatywnego Benedykta papieżem Franciszkiem - który od tego czasu stał się rzecznikiem dla międzynarodowej lewicy, zaskakując katolików na całym świecie.

Teraz grupa przywódców katolickich wysłała list do prezydenta Trumpa, wzywając go do wszczęcia oficjalnego śledztwa w sprawie działalności George'a Sorosa, Baracka Obamy, Hillary Clinton (i innych), którzy, jak twierdzili, byli zaangażowani w orkiestrację katolickiej wiosny, która doprowadziła do ich celu zmian w Watykanie.

Przywódcy katoliccy powołują się na osiem konkretnych pytań, na które mają odpowiedzieć w związku z podejrzanymi zdarzeniami, które doprowadziły do ​​rezygnacji papieża Benedykta, pierwszej papieskiej abdykacji w ciągu 700 lat.

"Mamy powody sądzić, że" zmiana reżimu w Watykanie "została opracowana przez administrację Obamy" - mówią autorzy petycji w swoim liście z 20 stycznia do prezydenta Trumpa.


"Byliśmy zaniepokojeni odkryciem" - zauważa ich list - "że podczas trzeciego roku pierwszej kadencji administracji Obamy, twój poprzedni przeciwnik, Sekretarz Stanu Hillary Clinton i inni urzędnicy państwowi, z którymi się związała, zaproponowali rewolucję katolicką" "w którym zostanie urzeczywistniony ostateczny upadek tego, co pozostało z Kościoła katolickiego w Ameryce".

List zawiera linki do dokumentów i artykułów informacyjnych podkreślających ich roszczenia. Najpierw zwraca uwagę na osławione e-maile Sorosa-Clintona-Podesta ujawnione w ubiegłym roku przez WikiLeaks, w których Podesta i inni postępowcy dyskutowali o zmianie reżimu, aby usunąć to, co określali mianem "dyktatury średniowiecza" w Kościele katolickim.

Odnosząc się do e-maili Podesta, The New American doniosły w październiku zeszłego roku:

"Podesta, długoletni doradca / powiernik Clintona i wyselekcjonowany czołowy działacz lewicowego fundatora George'a Sorosa, ujawnił w e-mailu z 2011 roku, że on i inni działacze pracowali nad dokonaniem rewolucji" katolickiej wiosny "w Kościele katolickim, oczywiste odniesienie do katastrofalnych przewrotów "arabskiej wiosny" zorganizowanych w tym samym roku przez zespół Obamy-Clintona-Sorosa, które zdestabilizowały Bliski Wschód i doprowadziły radykalne reżimy islamistyczne i grupy terrorystyczne do władzy w regionie. E-mail Podesta jest odpowiedzią na inny fundowany przez Sorosa radykalny Sandy Newman, założyciel "progresywnego" Voices for Progress. Newman napisał do Podesta, szukając porady na temat najlepszego sposobu "zasiania ziarna rewolucji" w Kościele katolickim, który opisał jako "dyktaturę średniowiecza".

W liście do prezydenta Trumpa, grupa przywódców katolików pisze: "Około rok po tej dyskusji e-mailowej, która nigdy nie miała być upubliczniona, okazuje się, że papież Benedykt XVI abdykował w bardzo nietypowych okolicznościach i został zastąpiony przez papieża, którego widoczną misją jest zapewnienie duchowego komponentu radykalnej ideologicznej strategii międzynarodowej lewicy. Pontyfikat papieża Franciszka pod wieloma względami podważył swoją legitymację ".

"Pozostajemy zdziwieni zachowaniem tego ideologicznie oskarżonego Papieża, którego misja wydaje się być jedną z postępujących świeckich agend lewicowych, a nie przewodnictwem Kościoła katolickiego w jej świętej misji", mówią, wyrażając myśli milionów katolików wokół świat oszołomiony lewicową ideologią papieża Franciszka. "Po prostu nie jest właściwą rolą papieża, aby zaangażować się w politykę do tego stopnia, że ​​uważa się go za przywódcę lewicy międzynarodowej".


"Mając to wszystko na uwadze i życząc wszystkiego najlepszego zarówno naszemu krajowi, jak i katolikom na całym świecie, uważamy, że obowiązkiem lojalnych i poinformowanych katolików w Stanach Zjednoczonych jest składanie petycji o upoważnienie do przeprowadzenia dochodzenia w następujących kwestiach:

- Do jakiego końca była Agencja Bezpieczeństwa Narodowego monitorująca konklawe, które wybrało papieża Franciszka? 
- Jakie inne tajne operacje zostały przeprowadzone przez amerykańskich agentów rządowych dotyczące rezygnacji papieża Benedykta lub konklawe, które wybrało papieża Franciszka? 
- Czy amerykański rząd miał kontakt z "Kardynałem Danneels"? 
- Międzynarodowe transakcje pieniężne z Watykanem zostały zawieszone w ciągu ostatnich kilku dni przed rezygnacją papieża Benedykta. Czy były w to zaangażowane agencje rządowe USA? 
- Dlaczego międzynarodowe transakcje pieniężne zostały wznowione 12 lutego 2013 r., Dzień po tym, jak Benedykt XVI ogłosił swoją rezygnację? Czy to czysty zbieg okoliczności?
- Jakie działania, jeśli w ogóle, zostały podjęte przez Johna Podestę, Hillary Clinton i innych związanych z administracją Obamy, którzy byli zaangażowani w dyskusję, proponując podżeganie do "katolickiej wiosny"? 
- Jaki był cel i charakter tajnego spotkania wiceprezydenta Josepha Bidena i papieża Benedykta XVI w Watykanie w dniu 3 czerwca 2011 r. Lub w jego okolicach? 
- Jakie role odgrywał George Soros i inni międzynarodowi finansiści, którzy obecnie mogą mieszkać na terytorium Stanów Zjednoczonych?

Dochodzenie, które grupa przywódców katolickich domaga się od prezydenta Trumpa, powinno być interesujące nie tylko dla katolików. Zdolność George'a Sorosa do kooptowania głównych osobistości politycznych w celu wsparcia jego radykalnych planów dla państw narodowych jest dobrze znana; ale jego zdolność do wymuszania "zmian" w kościele katolickim, instytucji, która wcześniej była nieprzenikniona z zewnątrz, rodzi poważne pytania o jego potencjał globalnego chaosu. Dochodzenie - i kara - powinny rozpocząć się natychmiast."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf