poniedziałek, 19 marca 2018

Korea Północna mówi, że jest "gotowa na wojnę nuklearną" z USA


Rosyjski prawodawca w piątek powiedział, że Korea Północna nie chce wojny nuklearnej z USA - ale że kraj jest "moralnie gotowy" do wojny po zagrożeniach ze strony USA, a jeśli nie ma innej opcji, zgłosiła RIA. W tym samym czasie rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zgodnie z porozumieniem powiedział, że w Waszyngtonie są ludzie, " którzy chcą sprowokować do lekkomyślnych działań " i ostrzegł USA, że jeśli "chce zniszczyć Koreę Północną, to musi spodziewać się odwetu".

W tym kontekście niektórzy spekulują, że gdyby Rex Tillerson opuścił administrację Trumpa, po odejściu byłego szefa - który był najbardziej zagorzałym przeciwnikiem wojny w Korei Północnej, wówczas wyzwanie Korei Północnej może szybko uzyskać odpowiedź od różnych generałów z Białego Domu.
Uwagi te następnie raporty wcześnie w piątek, że Korea Północna nie zgodzi się na rozmowach pokojowe z USA, jeżeli społeczność międzynarodowa jest gotowy do uznania go jako potęgi nuklearnej. Wiadomość została przekazana przez rosyjską delegację do Phenianu. Delegacja dodała, że ​​Północ jest przekonana, że ​​musi być agresywna i że w żadnym wypadku kraj ten nie zrezygnuje z broni nuklearnej.1 komentarz:

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf