środa, 19 sierpnia 2020

Dom pełen oczu - tak mieszkał Jeffrey Epstein

Słynny masażysta pracujący swego czasu dla niesławnego Jeffreya Epsteina mówi, że zajmujący się pośrednictwem w handlu ludźmi miliarder powiedział mu kiedyś, że „jesteś obserwowany przez cały czas” i że w jego nowojorskiej rezydencji znajdowała się „ściana protetycznych gałek ocznych”.

Gypsy Gita, znany masażysta gwiazd, który obsługuje wielu hollywoodzkich aktorów, pracował dla Epsteina w latach 2001-2005. Gita opisał niesamowitą atmosferę w kamienicy Epsteina na Manhattanie jako „dziwny, wypaczony świat”. „Była tam ogromna ściana z protez gałek ocznych. Musiało ich być co najmniej 150… Jeffrey powiedziałby: „Nie zapominaj, że jesteś obserwowany przez cały czas” - powiedziała Gita.

Powszechnie wiadomo, że posiadłości Epsteina były obwieszone kamerami monitorującymi, które były używane do gromadzenia kompromatów, które później można było wykorzystać do szantażowania wpływowych ludzi.

Powszechnie spekulowano, że operacja kompromatu jest programem wywiadowczym, prawdopodobnie prowadzonym przez Mossad, do którego Epstein został podobno zwerbowany przez zmarłego ojca Ghislaine Maxwell, Roberta Maxwella.

Kiedy w zeszłym roku władze dokonały nalotu na dom Epsteina w Nowym Jorku, znalazły „ogromną skarbnicę” zdjęć pornograficznych i cyfrowych plików wideo nieletnich dziewcząt z odręcznymi opisami, takimi jak „Młoda [Imię] + [Imię]”, „Różne akty 1” oraz „Girl pics nude”. Uważa się, że akta zawierały nazwiska sprawców, którzy uprawiali seks z dziewczynami.

Zdjęcia miały być potem wykorzystywane do szantażowania wpływowych polityków. Nikt nie wie jednak kogo i ilu ich było, tę tajemnicę Epstein zabrał ze sobą do grobu. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf