środa, 31 maja 2017

Ziemię ogarnie ciemność na dwa tygodnie

Jak podaje kilka portali w listopadzie tego roku Ziemię ogarnie ciemność na okres 14 dni. Dokładne obliczenia i analiza potwierdzają, że do niespotykanego zjawiska w kosmosie ma dojść w okolicy 15 listopada tego roku. Z kilku portali informujących o tym zdarzeniu wynika, że w listopadzie od godziny 3 w nocy Słońce nie będzie tak widoczne i prawdopodobnie Ziemię ogarnie ciemność do 30 listopada. 


Zgodnie z raportem w tym okresie Jowisz i Wenus wejdą w bliską odległość od siebie, będąc oddzielone tylko o 1 stopień. Wenus przesunie się w południowo-zachodniej części Jowisza i  w rezultacie będzie świecić 10 razy mocniej niż Jowisz. Podgrzane gazy na Wenus uwolnią reakcję, która wyrzuci duże ilości wodoru w przestrzeń kosmiczną. Gaz wejście w reakcję z Słońcem dokładnie 15 listopada, doprowadzając do podniesienia jego temperatury o ponad 9 000 stopni C. Cały proces spowoduje generację ogromniej ilości energii, która spowoduje, że słońce zmieni swój kolor na niebieski. Dopiero po dwóch tygodniach powróci on do normalnej temperatury i koloru. 
Na skutek tego zjawisła Słońce, będzie widoczne w znacznie ciemniejszym kolorze na Ziemi. 

"Na skutego tego wydarzenia szacuje się, że zostanie zarejestrowany wzrost temperatury na Ziemi o około 6-8 stopni. Skutki będą widoczne w regionach polarnych. Zjawisko dla nas będzie podobne do tego co ma miejsce co roku na Alasce w trakcie zimy" - powiedział Charles Bolden były astronauta i administrator NASA. źródło: twofeed.org

4 komentarze:

 1. Gruba sprawa... Takie coś powinno mieć wpływ na wiele spraw takich cykl wegetacyjny roślin, stan psychiczny ludzi itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę Was rozczarować. Ta bzdura co roku jest powielana na nowo i co roku nic się nie dzieje - słońce jest za chmurami a biedronka otwarta do 22:00

  OdpowiedzUsuń
 3. u nas biedronka do 21...
  Coincidence ? I DONT THINK SO...
  zaczyna się.

  OdpowiedzUsuń
 4. "w tym okresie Jowisz i Wenus wejdą w bliską odległość od siebie, będąc oddzielone tylko o 1 stopień. Wenus przesunie się w południowo-zachodniej części Jowisza i w rezultacie będzie świecić 10 razy mocniej niż Jowisz" - a może by tak skonsultować te wieści z jakimś astronomem? Jeśli takowego nie ma na podorędziu proponuję znaleźć w sieci efemerydy planet i sprawdzić jak często zachodzi koniunkcja Wenus i Jowisza. To, że patrzący z Ziemi widzi te planety złączone nie znaczy, że rzeczywiście (fizycznie) są one bliżej siebie. To tylko nasza perspektywa. A skoro to zjawisko występuje często, to równie często musiałyby na ziemi zapadać 14-dniowe ciemności. Skoro nie zapadają, to znaczy, że ta wiadomość jest oszustwem.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf