czwartek, 22 sierpnia 2013

Czy chiński samolot zderzył się z UFO?

Samolot Air China zderzył się z czymś w powietrzu. W sieci aż kipi od domysłów, co to było. Samolot chińskich linii lotniczych Air China miał lecieć Chengdu do Guangzhou. Jednak niedługo po starcie, na wysokości 8 tysięcy metrów, zderzył się z niezidenty­fi­ko­wa­nym obiektem - informuje chinanavis.com. Co to było?

fot. openminds.tv
Boeing 757 linii lotniczych Air China był zmuszony przerwać lot z Shuangliu do Guangzhou. W 20 minucie lotu piloci poczuli mocne uderzenie i po zauważeniu usterek w sterowaniu wrócili na lotnisko. W rezultacie incydentu nikt nie ucierpiał, jednak dziób samolotu wygląda tak, jakby ktoś uderzył w niego ogromną pięścią.

Przedstawiciel Air China oświadczył, że w samolot wleciał ptak. Jednak w 20 minucie lotu samolot już wzleciał na dużą wysokość, a na wysokości 10 000 metrów spotkanie z ptakiem jest mało prawdopodobne.- podaje Głos Rosji

Najbardziej rozpowszechnioną w internecie wersją jest zderzenie się z UFO, które zahaczyło o dziób maszyny. Z powodu dużej prędkości załoga i pasażerowie mogli nie zdążyć go zauważyć. Awaryjne lądowanie udało się. Nikomu nic się nie stało. Jednak uszkodzenie na dziobie samolotu zaskoczyło wszystkich - jest naprawdę ogromne.

Oficjalna wersja głosi, że samolot zderzył się z ptakiem. Internauci jednak w to nie wierzą... A jakie jest Wasze zdanie?


Źródła: thesun/wci/sfora

Twórcą artykułu jest Victor Orwellsky, autor powieści "Kod Władzy". Powielanie treści artykułu bez podania źródła jest zabronione.

9 komentarzy:

 1. W Chinach ostatnio często pojawia się UFO :-)))
  Chińczycy przeprowadzili kolejny test broni antysatelitarnej
  http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=195&p=17094&hilit=UFO#p17094

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam... UFO made in USA.
  Strącił drona szpiegowskiego, malowanego farbą Low Visibility
  Teraz 4 bataliony przeczesują rejon prawdopodobnego upadku złoma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste, drogi Watsonie...

   Usuń
 3. Jedno jest pewne, nie był to ptak:) bo z taką prędkością całe wgniecenie byłoby z krwi i piór, tak więc było to UFA czyli niezidentyfikowany obiekt latający - był obiekt był latający był i nikt nie wie czym był więc był niezidentyfikowany, to nie znaczy że w nim obcy lecieli, choć prawdę mówiąc to też jest możliwe, ale ptak... give me a break

  OdpowiedzUsuń
 4. Te niewielkie uszkodzenie wygląda na zderzenie nie tylie z nol, co z npl (niezidentyfikowanym ptakiem latającym). :)
  Pozdrowienia dla wszystkich, którzy też zidentyfikowali obiekt jako niezidentyfikowany. Łączmy się przeciw tym, którzy obiektów niezidentyfikowanych nie potrafią identyfikować.

  OdpowiedzUsuń
 5. to chyba był pterodaktyl...

  OdpowiedzUsuń
 6. albo zderzyl sie z chmura

  OdpowiedzUsuń
 7. hm wedlug mojej opini powinni zrobic badania czy dziob samolotu by sie tak wgial przy uderzeniu ptaka...

  OdpowiedzUsuń
 8. Na pewno to bardzo kontrowersyjny temat :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf