wtorek, 16 lipca 2019

Bitwa o Los AngelesPrzed Roswell wydarzył się dziwny incydent, o którym nie pisze się w podręcznikach historii. Gdyby nie fakt, że wydarzył się w środku II wojny światowej. W 1942 roku, kilka lat przed słynnym incydentem w Roswell. W Los Angeles, społeczność miasta odczuwała niezwykłe napięcie. Japończycy dokonali ataku na Pearl Harbor, dlatego wszystko, co dziwne na niebie, było natychmiast uznawane za japoński nalot lotniczy. 


W nocy 24 lutego 1942 r. mieszkańcy Los Angeles zobaczyli na niebie wiele niezidentyfikowanych samolotów. Mieszkańcy zaczęli panikować, myśląc, że są to japońskie bombowce. Wojsko, rozpoczęło skoordynowany atak na te dziwne obiekty na niebie. Intrygującym jest fakt. że nie ma fizycznych dowodów, że obiekty uległy zniszczeniu. Nie ma też dowodów na to, że UFO próbowało w jakikolwiek sposób oddziaływać w czasie tego zdarzenia.


Niektórzy świadkowie twierdzili, że widzieli przedmioty w kształcie pastylek do ssania. Słabej jakości zdjęcia z tamtej nocy sprawiają, że wygląda na to, że nad Los Angeles unosi się złowieszczy statek obcego pochodzenia. Marynarka wojenna i siły powietrzne wydały sprzeczne raporty na temat tego zdarzenia.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf