piątek, 6 września 2019

Topniejące lodowce odkryły nowe wyspyNaukowcy odkryli pięć nowych wysp na północnym wybrzeżu Rosji. Szybko topniejące lodowce w wyniku zmian klimatycznych spowodowały odkrycie nowych terenów. Pierwsza wzmianka na temat nowo odkrytych wysp pojawiła sie w pracy studenta badającego zdjęcia satelitarne pod koniec 2016 roku. "Wyłonienie" się nowych wysp potwierdziło rosyjskie Ministerstwo Obrony, które zbadało region wysyłając statek badawczy Vizir. 

„Przeprowadzono badanie topograficzne nowych wysp”, cytując oświadczenie „Zostały szczegółowo opisane i sfotografowane”.

Nowe wyspy o powierzchni od 900 do 54.500 metrów kwadratowych znajdują się w pobliżu Novaya Zemlya i Franz Josef Land na Oceanie Arktycznym, dwóch archipelagów setek wysp zamieszkałych wyłącznie przez personel wojskowy. 

Wszystkie wyspy były wcześniej pokryte przez lodowiec Nansen, znany również jako Vylka, jednak zostały one odsłonięte przez cofanie się lodowca w wyniku rosnących temperatur powietrza i oceanów.

Koło podbiegunowe przeżywa jedne z najbardziej gwałtownych wzrostów temperatury na całym świecie, szczególnie w ubiegłym roku, w którym rekordowe upały panowały w całej dolnej części Arktyki. W jednym szczególnie niepokojącym przykładzie temperatura w szwedzkiej wiosce w kole podbiegunowym osiągnęła 34,8 ° C 26 lipca 2019 r. W północno-zachodniej Rosji również temperatura wzrosła do 29 ° C (84 ° F).

1 komentarz:

 1. To otwarte zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą zostać częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, by zawsze docierać do ludzi takich jak wy wszyscy, więc skorzystaj z tej okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jedności. Przynosząc biednych, potrzebujących i utalentowanych
  światło sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt w tym, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka. Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +2349063803279
  �� illuminatiworldofriches637@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf