poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Ewolucja zatrzymana przez fluoryzację

Trzecie oko, czakra do której odnosi się nie tylko kultura indyjska ale także starożytnego egiptu jest blokowane zdaniem zwolenników teorii spiskowych przez związek chemiczny fluor. 


Oprócz niezliczonych teorii spiskowych łączących fluoryzację wody z eksperymentami kontroli umysłu, niektórzy teoretycy spiskowi obwiniają tę substancję za uszkodzenie gruczołu szyszynki i uniemożliwienie ludziom używania trzeciego oka. W rezultacie fluoryzacja zahamowała nam przejście do następnego etapu ewolucji. Zwolennicy teorii uważają, że szyszynka odgrywa znacznie ważniejszą rolę niż tylko wytwarzanie melatoniny (hormonu odpowiedzialnego za regulację snu). Według nich, pełna kontrola nad naszym trzecim okiem pozwoli w pełni nam wykorzystać moc psychiczną i duchową.

Kto może stać za tak nikczemnym planem powstrzymania nas od ewolucji? Najwyraźniej lista sprowadza się do typowych podejrzanych, w tym do organizacji nowego porządku świata, Iluminatów, rządów światowych i wyznań religijnych. Gdzie wszyscy rzekomo chcą, aby ludzie pozostawali w ciemności i nie byli świadomi swojego prawdziwego potencjału.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf