czwartek, 22 sierpnia 2019

Chemtrails - teorie najpopularniejsze teorie spiskowe cz. 1


Kto z nas nie spoglądał na samoloty i odrzutowce lecące wysoko na niebie? Zdrowy rozsądek mówi nam, że białe linie wydobywające się z lecących samolotów pozostają zwykłymi smugami, które są całkowicie normalne i nieszkodliwe. Istnieje jednak szereg teorii, które wpływają coraz bardziej na opinię publiczną.


Temat dotyczący chemtrails (smug) jest ostatnio przedmiotem zaciekłych dyskusji. Teorie spiskowe zostały dodatkowo podsycane, przez urzędników państwowych, którzy twierdzą że takie eksperymenty rzeczywiście miały miejsce w przeszłości. Poniżej przeczytacie dziesięć teorii, w których chemitrails przedstawiane są jako fakt, a nie tylko i wyłącznie domysły.


10. Tajemnicza epidemia w Stanach Zjednoczonych

Wczesną wiosną 2016 roku zaczęła rozprzestrzeniać się grypa na obszarze Stanów Zjednoczonych. Doktor Lena Horowitz, twierdziła, że cześć rządu Amerykańskiego wraz z „Big Pharma” (Wielką Farmacją) celowo uszkadzają układ odpornościowy obywateli amerykańskich, aby spowodować masowe zachorowania.

Horowitz twierdziła także, że zauważyła początek tajemniczej epidemii. Jednak ciężko było jej racjonalnie wyjaśnić przyczyny grypy. Badania prowadzone przy użyciu dostępnych metod, aby zbadać okresy przejściowe choroby. Co ciekawe nowy szczep grypy trwał znacznie dłużej. Objawiała się ogólnym zmęczeniem i zatkanymi zatokami. Choroba miała być rzekomo przenoszona przez chemtrails. 

Zdaniem Horowitza Instytut Badań Sił Zbrojnych stworzył „patogen”, który jest odpowiedzialna za epidemię i rozprzestrzenianie się wirusa w Stanach Zjednoczonych.9. „ROBIĄ TO OD LAT 40. XX WIEKU”W lutym 2014 roku weteranka sił powietrznych USA i informatorka Kristen Meghan oświadczyła publicznie, że chemtrails są prawdziwe i że widziała dowody. W ramach pracy inżyniera środowiska była świadkiem jakie dokładnie substancje chemiczne wychodzą z amerykańskich obiektów wojskowych i do jakich celów są używane, a przynajmniej tak jej się wydawało.

Twierdziła również, że ​​jej dział (i całe Siły Powietrzne) wykorzystuje coraz większe ilości chemikaliów, bez konieczności ich stosowania. Kiedy dokonała analizy badań chemikaliów, poinformowała swoich przełożonych o ich wynikach, szybko została usunięta. Gdy wyraziła swoją frustrację w mediach społecznościowych, groziło jej więzienie i usunięcie córki z opieki medycznej.

Meghan stwierdziła ponadto, że takie działania mają miejsce od lat 40. XX wieku, a ostatecznym celem było kontrolowanie ekosystemów poszczególnych krajów. Jej odpowiedź na pytanie o dowody? mówi że: „ jeśli spróbujesz zrobić zdjęcie w tym miejscu to będziesz miał na plecach m 16. Ludzie boją się mówić.”

1 komentarz:

 1. To otwarte zaproszenie dla wszystkich, którzy chcą zostać częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt swojej kariery. Gdy rozpoczynamy tegoroczny program rekrutacyjny, a nasze coroczne święto zbiorów jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, by zawsze docierać do ludzi takich jak wy wszyscy, więc skorzystaj z tej okazji i dołącz do wielkiej organizacji Illuminati, dołącz do naszej globalnej jedności. Przynosząc biednych, potrzebujących i utalentowanych
  światło sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt w tym, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka. Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +2349063803279
  �� illuminatiworldofriches637@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf