czwartek, 26 listopada 2020

Wielki nocny upadek kryptowalut - ogromny spadek Bitcoina i innych w mniej niż 24h

Podczas największego krachu od marca ceny bitcoinów spadły o ponad 3000 USD z dnia na dzień (z zaledwie 19500 USD do 16300 USD przy porannych minimach)




W tym samym czasie główna giełda OKEx ogłosiła, że przywróciła wypłaty. Ki Young Ju, założyciel sieciowej usługi analitycznej CryptoQuant, zwrócił uwagę na zwiększoną aktywność odpływów z OKEx zarówno do portfeli, jak i innych giełd.

„Przepływy BTC z OKEx na wszystkie inne giełdy osiągnęły wówczas 493 BTC” - napisał w swojej najnowszej aktualizacji na Twitterze.

„83% całkowitych wypywów trafiło do portfeli bez wymiany, takich jak powiernictwo. To może być pozytywny sygnał w dłuższej perspektywie ”.


Wreszcie, dodatkow niedźwiedzie paliwo przyszło od Briana Armstronga, CEO Coinbase, który skomentował ostatnie pogłoski, że Stany Zjednoczone planują wprowadzić nowe regulacje dotyczące portfeli kryptowalut hostowanych samodzielnie.

„Gdyby ta regulacja kryptograficzna wyszła na jaw, byłaby to straszna spuścizna i miałaby długotrwały negatywny wpływ na Stany Zjednoczone. Na początku istnienia Internetu byli ludzie, którzy domagali się, aby był on regulowany, podobnie jak firmy telekomunikacyjne. Dzięki Bogu, że nie" - ostrzegł.

W chwili pisania tego artykułu zauważamy, że Bitcoin jest o około 1000 USD mniej niż w ciągu dnia, ponieważ podstawowe wskaźniki Bitcoina potwierdzają byczą teorię, która rozwija się z trudnością wydobycia ustaloną na 7,3% wzrost w ciągu trzech dni, a wskaźnik hash nadal rośnie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf