wtorek, 11 października 2016

Wikileaks znowu atakuje demokratów. Czy Hillary Clinton wypadnie z gry?


Trupy w szafie Hillary Clinton. znajdziecie informacje mocno dyskredytujące tą kandydatkę na prezydenta. Obecnie partia demokratów w USA jest zmuszona do zmagania się z kolejnymi oskarżeniami. Wikileaks opublikował kolejną partię maili, która na ponad miesiąc przed wyborami może zadecydować o wyniku jednych z najgłośniej komentowanych wyborów prezydenckich. Co zawierają wiadomości?Wikileaks opublikowało maila szefa sztabu wyborczego Johna Podesty. Ponad połowa z maili poświęcona jest kompanii Uranium One, której brat Podesty miał świadczyć usługi lobbystyczne. W zamian za to Uranium One miała wypłacić bratu Johna Podesty 180 tysięcy dolarów oraz zasilić konto fundacji charytatywnej Clintonów. 

John Podesta oskarżył o wyciek korespondencji Rosję. "Szkoda, że rosyjscy hakerzy próbują ofiarować Donaldowi Trumpowi przewagę w wyborach" - napisał na Twitterze. Sztab Hillary Clinton poinformował, że nie będzie wypowiadał się na temat autentyczności dokumentów.

Oprócz tajemniczych zaginięć, morderstw, upublicznienia maili Hillary Clinton ma na sumieniu wiele innych spraw. Między innymi pomoc w uniewinnieniu gwałciciela 12 letniej dziewczynki. Media o tym milczą, a przez jej działania zginął kluczowy dowód w sprawie, a w skutek tego oprawca trafił tylko na 2 miesiące do więzienia. Podczas gdy powinien za wykroczenia według prawa w tamtym okresie na minimum 20 lat. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf