sobota, 29 maja 2021

Wirusolodzy "Covid 19 powstał w laboratorium! I mamy na to dowów!"

Dwóch znanych wirusologów twierdzi, że znaleźli unikalne dowody w próbkach COVID-19, które mogły powstać jedynie w wyniku manipulacji laboratoryjnych. Wszelkie informacje zostały opublikowane w obszernym 22 stronicowym artykule pozyskanym przez Daily Mail


Brytyjski profesor Angus Dalgleish - najbardziej znany z stworzenia pierwszej na świecie `` szczepionki na HIV '' oraz norweski wirusolog dr Birger Sørensen - prezes firmy farmaceutycznej Immunor, który opublikował 31 recenzowanych artykułów, napisali, że analizując próbki  wirusa w zeszłym roku, odkryli „unikalne odciski palców” w postaci „sześciu wkładek” utworzonych w wyniku badań nad zyskiem funkcji w Instytucie Wirusologii Wuhan w Chinach.
Dochodzą również do wniosku, że „SARS-Coronavirus-2 nie ma„ wiarygodnego naturalnego przodka ”i „ ponad wszelką wątpliwość ”został stworzony wirus poprzez„ manipulację laboratoryjną ”.

W zeszłym roku Sørensen powiedział norweskiemu nadawcy NRK, że COVID-19 ma właściwości, których „nigdy nie wykryto w przyrodzie” oraz że Stany Zjednoczone „współpracowały przez wiele lat w badaniach nad koronawirusem poprzez badania nad„ zyskiem funkcji ”z Chinami.

Artykuł szczegółowo opisujący ich wielomiesięczną „analizę kryminalistyczną”, która dotyczy doświadczeń przeprowadzonych w Wuhan Institute of Virology w latach 2002-2019, ma zostać opublikowana w czasopiśmie naukowym Quarterly Review of Biophysics Discovery.

Przeglądając archiwa czasopism i baz danych, Dalgleish i Sørensen doszli do wniosku, jak chińscy naukowcy, niektórzy współpracujący z amerykańskimi uniwersytetami, rzekomo zbudowali narzędzia do stworzenia koronawirusa. 
Większość prac koncentrowała się wokół kontrowersyjnych badań „ Gain of Function ” - tymczasowo zakazanych w Stanach Zjednoczonych za rządów Obamy.
Wzmocnienie funkcji polega na modyfikowaniu naturalnie występujących wirusów, aby uczynić je bardziej zaraźliwymi, tak aby mogły replikować się w ludzkich komórkach w laboratorium, umożliwiając badanie i lepsze zrozumienie potencjalnego wpływu wirusa na ludzi.
Dalgleish i Sørensen twierdzą, że naukowcy pracujący nad projektami Gain of Function wzięli naturalny `` kręgosłup '' koronawirusa znaleziony u chińskich nietoperzy jaskiniowych i włożyli do niego nowy `` szpikulec '', zamieniając go w śmiercionośny i wysoce zaraźliwy SARS-Cov-2.
Jedną z charakterystycznych oznak domniemanej manipulacji, na którą zwrócili uwagę dwaj mężczyźni, był rząd czterech aminokwasów, które znaleźli na kolcu SARS-Cov-2.

W ekskluzywnym wywiadzie dla DailyMail.com, Sørensen powiedział, że wszystkie aminokwasy mają ładunek dodatni, co powoduje, że wirus ściśle przylega do ujemnie naładowanych części ludzkich komórek jak magnes, przez co staje się bardziej zakaźny .
Ale ponieważ, podobnie jak magnesy, dodatnio naładowane aminokwasy odpychają się nawzajem, rzadko można znaleźć nawet trzy z rzędu w naturalnie występujących organizmach, podczas gdy cztery z rzędu są „niezwykle nieprawdopodobne” - powiedział naukowiec.
„Prawa fizyki oznaczają, że nie można mieć czterech dodatnio naładowanych aminokwasów pod rząd. Jedynym sposobem, w jaki możesz to uzyskać, jest sztuczna produkcja ”- powiedział Dalgleish DailyMail.com.
Ich nowy artykuł mówi, że te cechy SARS-Cov-2 to „unikalne odciski palców”, które „ wskazują na celową manipulację ”, oraz że „prawdopodobieństwo, że jest to wynik naturalnych procesów, jest bardzo małe”.
" Oczekuje się, że naturalna pandemia wirusa będzie mutować stopniowo i stanie się bardziej zakaźna, ale mniej patogenna, czego wielu spodziewało się po pandemii COVID-19, ale która nie wydaje się mieć miejsca" - napisali naukowcy.

- Zakładamy teraz ponad wszelką wątpliwość, że konsekwencje naszej historycznej rekonstrukcji celowo zmanipulowanego chimerycznego wirusa SARS-CoV-2 sprawiają, że konieczne jest ponowne rozważenie, jakiego rodzaju eksperymenty na zdobywanie funkcji są moralnie dopuszczalne .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf