czwartek, 7 kwietnia 2016

Setki bojowników ISIS już na terenie Europy!

Według słów izraleskiego ministra obrony narodowej w Europie już są obecni bojownicy Państwa Islamskiego. Zamierzają oni atakować Europę Zachodnią. Warto wspomnieć, że w zeszłym tygodniu pojawiły się nowe filmiki propagandowe, w których grożono atakiem na Londyn, Paryż, Brukselę. 

źródło: guiaviagem.org

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie ministrów obrony narodowej Antoniego Macierewicza z Moshe Ya'alon. Na spotkaniu przedstawiciel Izraela powiedział:

"To co widzieliśmy w Paryżu i Brukseli jest dopiero początkiem, a zagrożenie kolejnymi atakami w Europie jest coraz większe"

W trakcie spotkania omawiana była współpraca obu krajów. Izrael ma duże doświadczenie w walce z terroryzmem i według słów Macierewicza chętnie podzieli się technologią w walce z nadchodzącym kryzysem. Moshe Ya'alon w trakcie spotkania podkreślił, że konflikt w Syrii jest wielopłaszczyznowy i ponieważ bierze w nim udział wielu graczy, to nie należy spodziewać się jego szybkiego zakończenia. 

W Izraelu obecnie wszystkie służby postawione są na baczność. Przed świętem paschy władze tamtejsze spodziewają się ataków terrorystycznych. Święta które będą obchodzone, będą skupiać duże ilości ludzi w świątyniach, dlatego na lotniskach, portach wzmożono kontrole. 

źródło: breitbart.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf