środa, 13 kwietnia 2016

Czy ludzkie DNA pochodzi od UFO?

Teorii na temat stworzenia człowieka jest bardzo wiele. Dla osób wierzących odpowiedź jest zawsze jedna. Dla świata nauki sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Coraz to nowe badania nad genomem ludzkim zaskakują świat. Tym razem wyniki badań naukowców z Human Genome Project na pewno zaskoczą nie jedną osobę. 

źródło: c2.staticflickr.com

Naukowcy są przekonani, że 97% niekodowanej części sekwencji kodu DNA jest nie mniejsza niż kod pozaziemskich istot. 

Niekodowana sekwencja nazywana "junk DNA" została odkryta kilka lat temu, a ich funkcje są nieznane. Grupa naukowców rozpoczęła badania w 2003 roku w jej skład wchodzili programiści, matematycy, genetycy. Profesor Chang prowadzący całość badań twierdzi, że "junk DNA człowieka" został prawdopodobnie stworzony przez pozaziemskiego "programistę".


Od 2013 roku niektórzy naukowcy wierzą, że część ludzkiego DNA pochodzi od pozaziemskiej starożytnej cywilizacji. Co więcej według nich każdy z nas oddycha dzięki cząstce pozostawionej przez UFO.

Profesor Chang informuje, że teoria ewolucji jest całkowicie źle postrzegana. Według niego nie należy jej postrzegać schematycznie, rozważać ją należy na zasadach gry. Ciągły postęp technologiczny pozwoli nam zrozumieć jej zasady i przybliżyć się nieco do naszych "stwórców". 

Kolejne informacje ze świata nauki mogą przynieść nieoczekiwany obrót. 

źródło: conspiracyclub.co

2 komentarze:

 1. (...)Naukowcy są przekonani, że 97% niekodowanej części sekwencji kodu DNA jest nie mniejsza niż kod pozaziemskich istot.(...)

  A skąd wytrzasnęli próbki obcego DNA do porównania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pod artykułem jest link do pliku pdf z dokładnymi informacjami i badaniami. W tym przypadku chodzi o informację, że jest to fragment DNA zupełnie nieznany na Ziemi. Stąd wysnuwają teorię. Gdyby próbki DNA obcych były dostępne to cały internet by o tym huczał. Marne szanse aby taka informacja nie wyszła na jaw.

   Usuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf