środa, 29 stycznia 2020

Brytyjskie siły powietrzne ujawniają - UFO!

Czy UFO istnieje? Wielokrotnie na blogu poruszaliśmy temat niezidentyfikowanych statków kosmicznych obserwowanych w różnych częściach świata. Tym razem chce was poinformować o ciekawym precedensie jaki ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Możliwe, że dowiemy się wielu istotnych informacji, bo jak podają źródła niebawem odtajnione zostaną pliki i informacje przez wojskowe siły powietrzne. 


Królewskie Siły Powietrzne (RAF) przez 50 lat kierowały jednostką badającą UFO, która przygotowywała wszystkie raporty z obserwacji publicznych, aby ostatecznie zostać zamknięta w 2009 r. Po ustaleniu, że żaden z raportów nie przedstawił dowodów na istnienie prawdziwego zagrożenia. Zapisy z jednostki zostały następnie przekazane do brytyjskiego archiwum narodowego, gdzie zostały sklasyfikowane.

Rzecznik RAF powiedział, że „ oceniono, że lepiej byłoby opublikować te zapisy, niż kontynuować wysyłanie dokumentów do archiwów krajowych, dlatego chcą umieścić je na specjalnej stronie internetowej gov.uk. ”

Proces odprawy dla dokumentów jest obecnie w toku przed publikacją, co do której oczekuje się odbywać „ kiedyś w ciągu pierwszego kwartału 2020 roku, ” jak informuję z Telegraph .

„ Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie opinii publicznej tym tematem, cieszę się, że pliki te zostaną wydane i udostępnione online ”, powiedział Nick Pope, który prowadził dochodzenie w sprawie obserwacji UFO w Ministerstwie Obrony (MOD).

W czerwcu 2013 r. MON wcześniej poinformował, że wypuszcza ostatnie akta UFO będące w posiadaniu Wielkiej Brytanii. Wiemy jednak, że to nieprawda dzięki prośbie PA Freedom of Information News .

W odpowiedzi na FOI, RAF opisał przechowywane przez nią akta „ zawierające w całości korespondencję z opinią publiczną. ”


„MON nie ma zdania o istnieniu życia pozaziemskiego ani w żaden inny sposób i nie bada raportów UFO”.

Jak wcześniej informował TMU , urzędnicy Marynarki Wojennej USA potwierdzili, że materiał wideo pokazujący latające UFO jest prawdziwy.

Na poniższym filmie porucznik Lawrence J. Tacker i Maj Hetor Quintanilla, Jr., mówią o niezidentyfikowanych obiektach latających (UFO) i Projekcie Blue Book , który dotyczy badań UFO w Stanach Zjednoczonych.


Podobnie jak RAF, komisja Blue Book ustaliła, że ​​UFO nie stanowiły zagrożenia bezpieczeństwa i że można je było zidentyfikować w trakcie przesłuchań. Jednak dr J. Allen Hynek, który był głównym naukowcem w komisji Blue Book, przyznał po latach, że doszło do zatuszowania.
Projekt Blue Book nie był jedynym dochodzeniem w sprawie UFO - istniała też Project Grudge , Project Sign , Cometa Report , Majestic 12 , Robertson Panel, a ostatnio informator ujawnił, że USA twierdziły, że mają program identyfikacji zagrożeń Advanced Aerospace (AATIP). Własne zainteresowanie USA UFO jest oczywiście dobrze udokumentowane aż do XXI wieku.
W rzeczywistości pierwszy były dyrektor CIA Roscoe Hillenkoetter zgodził się z Hynkiem w artykule z 1960 r. W New York Times z dziwnym tytułem: „ ZAMÓWIENIE LOTNICZE NA PODSTAWIE„ SPODNIE ”; Broszura Generalnego Inspektora nazwała Obiekty „poważnym biznesem ”, który jest sprzeczny z ustaleniami Projektu Blue Book i własnymi komentarzami CIA sprzed kilku lat. Hillenkoetter powiedział, że siły powietrzne nazwały UFO „ poważnym biznesem w tajemnicy. ”

Nic dziwnego, że nazwano ich „poważnym biznesem”, ponieważ wiele lat wcześniej w 1942 r. Miał miejsce incydent zwany bitwą o Los Angeles, w którym amerykańskie wojsko strzelało do nieznanego dysku nad Kalifornią, który później nazwali balonem pogodowym - podobnie jak niesławny incydent w Roswell w 1947 r., który po raz pierwszy został zgłoszony jako spodek, później zamieniony na balon wypełniony manekinami.


Podczas gdy RAF jest przygotowany do ujawnienia swoich plików UFO, marynarka wojenna USA stwierdziła coś przeciwnego - że ujawnienie incydentu w Nimitz byłoby zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego, a uwolnienie spowodowałoby „ wyjątkowo poważne szkody ”.

UFO często widuje się wokół silosów rakietowych, powodując, że stacje broni nuklearnej wpadają w szał, a nawet przechodzą w tryb offline, wyłączając je od 1948 r., Jak twierdzi kapitan Robert Salas .

Podejrzewa się, że te "najgorętsze" historie zostaną nieujawnione w pełni. Warto jest jednak poczekać, zasubskrybować bloga bo informacje z odtajnionych plików na pewno znajdziecie tutaj dokładnie opisane.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf