poniedziałek, 30 maja 2016

Czy Kraków jest zagrożony atakiem terrorystycznym?

Już niebawem odbędą się w Krakowie światowe dni młodzieży. Władze miasta z tej okazji usilnie starają się ułatwić poruszanie się po mieście zarówno obywatelom jak i pielgrzymom. Warto jest śledzić te informacje na bieżąco, ponieważ poruszanie się pojazdami po Krakowie będzie bardzo utrudnione. 


Niepokojące informacje docierają do nas z różnych źródeł. W internecie można przeczytać o zagrożeniu atakiem terrorystycznym w tych dniach. W przypadku ewentualnego ataku warto jest jednak wiedzieć, że oprócz służb mundurowych, porządku będą pilnować elitarne jednostki takie jak GROM.

Skąd obawa przed atakami?

Niedawno na twiterze pojawiła się informacja o dużym zainteresowaniu regionem Krakowa. Samo zainteresowanie przy tak dużym spotkaniu pielgrzymów jest całkowicie oczywiste. Warto jest jednak zwrócić uwagę, że źródło ruchu w google zlokalizowane są w regionach Bliskiego Wschodu. Mapka zamieszczona na twiterze przedstawia informację jakoby ruch największy był generowany z takich regionów jak Irak, Syria, Arabia Saudyjska. 

Dane opublikowane na twitterze mogą być całkowitym zbiegiem okoliczności. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf