środa, 8 czerwca 2016

Satanistyczny rutuał przeprowadzony na oczach widzów.

Tak do końca nikt nie wie dlaczego na otwarciu jednego z największych tuneli na świecie został przeprowadzony pokaz tańca, który bardziej przypomina rytuał satanistyczny niż spektakl. Na pewno jedno można stwierdzić, że cała impreza przyciągnęła uwagę dużej ilości mediów na całym świecie.

 Czy taki był zamiar pokazu tańca? Niestety ciężko stwierdzić. Na filmie poniżej można zobaczyć poszczególne fragmenty pokazu. Co takiego wywołało burzę? Przede wszystkim złożona ilość symboli jakie pojawiają się w trakcie spektaklu. Sama fabuła również jest niepokojąca. Umierający w wyniku upadku robotnicy, rozbierają się do bielizny aby przeistoczyć się w duchy czczące szatana. Szatan pojawia się na ekranie, a jak wynika z filmu wyłania się on z góry, która została naruszona przez robotników. Mniej więcej w połowie spektaklu pojawia się mężczyzna w szacie z głową kozy, który ma być wizerunkiem Lucyfera. 

Jakie symbole się pojawiają w filmie? W trakcie spektaklu złożone są trzy ofiary, których późniejszym odzwierciedleniem są egipskie skarabeusze, nawiązujące do ponownych narodzin i przemiany. Na nagraniu transmisji można zobaczyć również okrąg z złożony z par oczu, nawiązujący do księgi Ezechiela Starego Testamentu. Pojawia się również wątek starożytnego języka, który według narreatorów jest znany tylko wyznawcom Szatana. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf