środa, 29 czerwca 2016

Egypt Flight 804 - nowe informacje dotyczące tajemniczej katastrofy lotniczej.

Teorii dotyczącej samej katastrofy lotniczej było wiele. Naukowcy brali pod uwagę nawet te najmniej prawdopodobne, mówiące o uderzeniu asteroidy w samolot. Jakie informacje dostarczyły znalezione czarne skrzynki?

Do katastrofy doszło 19 maja tego roku, w jej wyniku zginęło 66 osób. Niedawno odnalezione czarne skrzynki potwierdziły jedną z teorii. Przed zniknięciem z radarów samolot zapalił się doprowadzając do utraty sterowności i w konsekwencji do katastrofy. Pozostałości wraku samolotu, na których znaleziono ślady ognia dodatkową potwierdzają tą teorię. 

Dotychczas odzyskano tylko część danych z czarnych skrzynek. Zostały one odnaleziona na dnie Morza Śródziemnego na głębokości 4 tysięcy metrów. Jednocześnie francuska stacja telewizyjna podała informacje, że pilot na kilka minut przed katastrofą kontaktował się z kontrolą lotniczą informując o dymie, który zajął część samolotu. Informując jednocześnie o awaryjnym lądowaniu. Ta informacja stoi jednak w sprzeczności z oficjalną wersją, w której wielokrotnie podkreślano, że na samolocie nie wybuchła panika i lot przebiegał bezproblemowo do momentu tajemniczego stracenia sterowności i katastrofy. Władze twierdzą, że samolot przechylił się gwałtownie w lewo potem w prawo obrócił dookoła i spadł z wysokości ponad 11 tysięcy metrów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf